Na predaj investičný zariadený 1-izbový apartmán (nebytový priestor) v Bardejove

Reality Prešov

1 izbový byt | - | 20.51 m²

Moderný maklér ponúka na predaj úplne nový, slnečný 1-izbový apartmán, ktorý sa nachádza na Du

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Prešov

87,990 € 4290 €/m²

Reality Stropkov

1 izbový byt | - | 20.51 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Stropkov

87,990 € 4290 €/m²

Reality Poprad

1 izbový byt | - | 20.51 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Poprad

87,990 € 4290 €/m²

Nová výstavba posledná 4iz. Novostavba Veselé pri Piešťanoch Rezervovaný

Reality Veselé

Rodinný dom | Nezadaná | 133 m²

Ponúkame poslednú voľnú novostavbu murovaného 4i rodinného domu v novovybudovanej lokalite s ce

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Veselé

214,900 € 1616 €/m²

Reality Svidník

1 izbový byt | - | 20.51 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Svidník

87,990 € 4290 €/m²

Reality Bardejov

1 izbový byt | - | 20.51 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bardejov

87,990 € 4290 €/m²

Výborná ponuka! Podnikateľský priestor pri hlavnej ceste Komárno

Reality Komárno

Skladový objekt | Novozámocká cesta | 337 m²

Szilárd Jánosfalvi - KN REALITY ponúka na predaj podnikateľský objekt s velkým potenciálom v Ko

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Objekty na predaj Komárno

89,000 € 264 €/m²

NOVOSTAVBA vo výstavbe - Moderný rodinný dom Svätý Peter

Reality Svätý Peter

Rodinný dom | 140 m²

TOP PONUKA !!! Nízkoenergetická novostavba - rodinný dom vo výstavbe !!! Chceš

Publikované: 22.09.2023 Aktualizované: 26.02.2026
Domy na predaj Svätý Peter

210,000 € 1500 €/m²

Villasis / PREDAJ 3-izbový byt s veľkou terasou

Reality Trenčín

3 izbový byt | Puškinova | 73 m²

Projekt Villasis prináša novú rezidenčnú štvrť do mestskej časti Biskupice. Predstavuje moderné

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Trenčín

299,542 € 4103 €/m²

Villasis / PREDAJ 3-izbový byt s predzáhradkou

Reality Trenčín

3 izbový byt | Puškinova | 80 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Trenčín

313,667 € 3921 €/m²

Villasis / PREDAJ 3-izbový byt

Reality Trenčín

3 izbový byt | Puškinova | 80 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Trenčín

278,280 € 3479 €/m²

Villasis / PREDAJ 2-izbový byt

Reality Trenčín

2 izbový byt | Puškinova | 52 m²

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Trenčín

189,930 € 3653 €/m²

NOVOSTAVBA 5-IZBOVÉHO RODINNÉHO DOMU | SUCHOHRAD | TERASA | ŠATNÍK | POZEMOK 456 m²

Reality Láb

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Ponúkame na predaj kompletne novú, ešte neobývanú 5-izbovú novostavbu rodinného domu v pokojnej

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Láb

299,900 € 1999 €/m²

Priestranný rodinný dom s výhľadom Horná Poruba (185 m², pozemok 652 m²)

Reality Horná Poruba

Rodinný dom | Nezadaná | 185 m²

Ponúkam na predaj moderný a priestranný rodinný dom v obci Horná Poruba – časť Štyri lipy, okre

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Horná Poruba

330,000 € 1784 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SRA | 2-izbový byt v novostavbe PREMIÉRE s parkovaním, Bratislava - Staré mesto, Šancova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 54.86 m²

Moderné mestské bývanie s atmosférou centra, ktoré si zamilujete na prvý pohľad. Tento svetlý a

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ rodinný bungalov

Reality Špačince

Rodinný dom | Hospodárska | 105 m²

Exkluzívne iba u nás ponúkame novostavbu murovaného 4i rodinného domu v novovybudovanej lokalit

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Špačince

285,000 € 2714 €/m²

Areté real - Predaj výborne dispozične riešeného 4-izbového rodinného domu v dobrej a tichej lokalite v Šenkviciach

Reality Šenkvice

Rodinný dom | Sv. Urbana | 88.25 m²

Ponúkame na predaj veľmi peknú, výborne dispozične riešenú novostavbu jednopodlažného rodinn

Publikované: 08.10.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šenkvice

299,000 € 3388 €/m²

Areté real, Predaj dvojpodlažnej budovy vhodnej na podnikanie v obci Limbach - ideálna investičná príležitosť

Reality Limbach

Objekt pre obchod | 207.88 m²

Ponúkame na predaj atraktívnu nehnuteľnosť v obľúbenej lokalite Limbach, ktorá slúžila ako štýl

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Limbach

680,000 € 3271 €/m²

Areté real- Predaj výborne riešeného 2-izbového bytu s balkónom a pekným výhľadom v dobrej lokalite, ul. Jégého, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 50 m²

Ponúkame na predaj príjemný, výborne dispozične riešený 2-izbový byt s balkónom s pekným výhľad

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 5380 €/m²

Areté real - Predaj garsónky s veľkorysou výmerou, preskleným balkónom a pivnicou na Pezinskej ulici v Senci s rýchlym napojením na BA

Reality Senec

Garsónka | Pezinská | 35 m²

Ponúkame na predaj garsónku s veľkorysou výmerou a preskleným balkónom v novostavbe na Pezinske

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Senec

142,000 € 4057 €/m²

ARETÉ REAL – PREDAJ 4-IZBOVÉHO MEZONETOVÉHO BYTU SO ZÁHRADKOU A PARKOVANÍM V CENTRE MESTA, PEZINOK, HOLUBYHO

Reality Pezinok

4 izbový byt | Holubyho | 137.57 m²

Bývajte v priamom centre mesta, v 4-izbovom mezonetovom byte v uzavretom meštianskom dvore a od

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Pezinok

319,900 € 2325 €/m²

Areté real- Predaj apartmánu pred dokončením v krásnom prostredí, Pavčina Lehota

Reality Pavčina Lehota

Apartmán | 26 m²

Na predaj apartmán pred dokončením – Pavčina Lehota (pri Jasnej) Ponúkame na predaj moderný ap

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Pavčina Lehota

136,000 € 5231 €/m²

ARETÉ REAL - PREDAJ NOVOSTAVBY PRIESTRANNÉHO RODINNÉHO DOMU S DVOJGARÁŽOU, KAPLNA

Reality Kaplna

Rodinný dom | Kaplna | 235 m²

BÝVAJTE V RODINNOM DOME S VEĽKORYSOU VÝMEROU POZEMKU, DOMU AJ GARÁŽE. Exkluzívne len u nás! Na

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kaplna

389,900 € 1659 €/m²

ARETÉ REAL - PREDAJ RODINNÉHO DOMU S BAZÉNOM, MODRA, FERDINANDA PÍSECKÉHO

Reality Modra

Rodinný dom | Ferdinanda Píseckého | 114 m²

Kúpte si rodinný dom v kľudnej lokalite obklopenej prírodou. A to ticho! Exkluzívne len u nás!

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Modra

391,400 € 3433 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Rodinné domy na predaj (23114)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Upresniť hľadanie