BRUNOVCE 2-izbový byt I2

Reality Brunovce

2 izbový byt | Nezadaná | 54 m²

Predstavujeme vám konkrétnu ponuku moderného 2-izbového bytu v novom bytovom dome v obci Brunov

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Brunovce

118,800 € 2200 €/m²

Brodarica – krásny, kompletne zariadený apartmán v novostavbe

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Realitná kancelária HR – reality ponúka na predaj krásny, zariadený apartmán v Brodarici, neďal

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj

319,000 € 3467 €/m²

PREDAJ - Rodinný dom v obci Žíharec

Reality Žihárec

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Spoločnosť Findigo Vám predstavuje krásny rodinný dom, ktorý sa nachádza v tichej a príjemnej l

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Žihárec

173,000 € 1922 €/m²

DOMY VIESKY II. ETAPA | PREDPREDAJ 2i DOMOV S VLASTNÝM POZEMKOM A PARKOVACÍM MIESTOM SLOVENSKÁ NOVÁ VES

Reality Slovenská Nová Ves

2 izbový byt | 47.31 m²

Ponúkame Vám na predaj moderné bývanie v obci Slovenská Nová Ves, ktorá je vzdialená len: 2 min

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Slovenská Nová Ves

137,770 € 2912 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Voderady

2 izbový byt | 47.31 m²

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Voderady

137,770 € 2912 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Senec

2 izbový byt | 47.31 m²

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Senec

137,770 € 2912 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Cífer

2 izbový byt | 47.31 m²

Ponúkame Vám na predaj moderné bývanie v obci Slovenská Nová Ves, ktorá je vzdialená len: 3 min

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Cífer

137,770 € 2912 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

**SEZÓNNA AKCIA** - PINK reality - novostavba 4- izbového RD v radovej zástavbe v obci Nebojsa - NA PREDAJ

Reality Galanta

Rodinný dom | Nezadaná | 105 m²

PINK reality ponúka na predaj modernú novostavbu 4-izbového rodinného domu, ktorá v sebe spája

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Galanta

225,000 € 2143 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný NOVÝ Dom pod Lesom blízko Mesta - 122.000€

Reality Michalovce

Rodinný dom | 113 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka rozostavaný rodinný dom: Hľadáte pokoj na okraji obce, príjemné prost

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Michalovce

122,000 € 1080 €/m²

SENEC - EXKLUZÍVNE NA PREDAJ - kompletne zariadený a klimatizovaný 1 izbový byt v centre mesta - Nám. 1. mája v Senci

Reality Senec

1 izbový byt | Námestie 1. mája | 38 m²

Lokalita: Nám. 1. mája 7/A - Senec - v pešej dostupnosti máte všetko, čo si k životu prajete...

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Senec

159,000 € 4184 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ - ZĽAVOVÁ KAMPAŇ - NOVOSTAVBA - 2 izbový zariadený byt s terasou, záhradou, záhr. domčekom a parkingom - Holubia - NOVÁ TEHELŇA

Reality Senec

2 izbový byt | Holubia | 124 m²

REZERVOVANÉ... Lokalita: Holubia ul. - Nová Tehelňa - Senec - približne 1 km pešo od hlavného n

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Senec

1 € 0 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

STÁLE NOVÁ CENA - SENEC SLNEČNÉ JAZERÁ JUH – NA PREDAJ – novostavba rekreačný dom – chata PRE NÁROČNÝCH aj na trvalé bývanie

Reality Senec

Chalupa, rekreačný domček | Slnečné jazerá juh | 125 m²

Lokalita : SLNEČNÉ JAZERÁ JUH SENEC. RK Quality SC Vám prináša ponuku na predaj novostavby 3.

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 25.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Senec

422,000 € 3376 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ - SENEC – SLNEČNÉ JAZERÁ JUH – NA PREDAJ – novostavba 3 izbového bytu s fotovoltikou v rekreačnej dvoj-chate so záhradou a parkingom

Reality Senec

3 izbový byt | Slnečné jazerá Juh | 95 m²

REZERVOVANÉ... Lokalita: SLNEČNÉ JAZERÁ JUH, SENEC. RK Quality SC Vám prináša ponuku na preda

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Senec

249,000 € 2621 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

SENEC - NA PREDAJ NOVOSTAVBA-2 izbový čiastočne zariadený byt s terasou, záhradou a vlastným parkingom pre 2 autá - Holubia ul. - NOVÁ TEHELŇA v Senci

Reality Senec

2 izbový byt | Holubia | 50.31 m²

Lokalita: Holubia ul. - Nová Tehelňa - Senec - približne 1 km pešo od hlavného námestia - centr

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Senec

198,000 € 3936 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ - Senec - exkluzívne iba u nás - nádherný, komplet zariadený 1 izbový byt s parkovacím státím v tichej lokalite, ul. Marhuľová v Senci

Reality Senec

1 izbový byt | Marhuľová | 34.62 m²

REZERVOVANÉ... Lokalita: ul. Marhuľová, Senec. RK Quality SC Vám exkluzívne ponúka na predaj 1

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Senec

155,000 € 4477 €/m²

člen NARKS

NOVÁ CENA - SENEC SLNEČNÉ JAZERÁ JUH – NA PREDAJ – novostavba rekreačný dom – chata PRE NÁROČNÝCH aj na trvalé bývanie

Reality Senec

Rodinný dom | Slnečné jazerá juh | 125 m²

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Senec

422,000 € 3376 €/m²

člen NARKS

NOVÁ CENA - okr. SENEC - KRÁĽOVÁ PRI SENCI – NA PREDAJ – PRE NÁROČNÝCH rozostavaný rodinný dom v centre obce s veľkým pozemkom vyše 23á

Reality Kráľová pri Senci

Rodinný dom | Záhumenská | 716 m²

Lokalita: KRÁĽOVÁ PRI SENCI, okr. SENEC. RK Quality SC Vám prináša ponuku na predaj: rozostava

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Domy na predaj Kráľová pri Senci

659,000 € 920 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ - SENEC - PREDAJ 3 izbový HOLOBYTU s vlastným kúrením, vo vyhľadávanej lokalite pri Slnečných jazerách - Viladomy - ul. Dlhá v Senci

Reality Senec

3 izbový byt | Dlhá | 67.76 m²

REZERVOVANÉ... Lokalita: ul. Dlhá - VILADOMY - blízko Slnečných jazier Sever v Senci. RK Quali

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Senec

165,000 € 2435 €/m²

člen NARKS

SENEC - NA PREDAJ dizajnovo zariadený 3 izbový rodinný dom v kľudnej lokalite Lesoparku v Senci

Reality Senec

Rodinný dom | Okružná | 105 m²

Lokalita: Okružná ul. - Lesopark - Senec. RK Quality SC Vám prináša ponuku na predaj: samostat

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 01.03.2026
Domy na predaj Senec

323,000 € 3076 €/m²

člen NARKS

Nová Dedinka - EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3. ročná NÍZKOENERGETICKÁ NOVOSTAVBA dvoj-podlažného 4 izbového rodinného domu v žiadanej lokalite

Reality Nová Dedinka

Rodinný dom | 102 m²

Lokalita: Senec. ul. Nová Dedinka, okres SENEC. RK Quality SC Vám exkluzívne prináša ponuku

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Nová Dedinka

278,000 € 2725 €/m²

člen NARKS

Reality Senec

Rodinný dom | Kráľová pri Senci - Záhumenská | 716 m²

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Domy na predaj Senec

659,000 € 920 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ - SENEC - NA PREDAJ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - 2 izbový byt v centre mesta na Nám. 1. mája v Senci

Reality Senec

2 izbový byt | Nám.1. mája | 39.2 m²

REZERVOVANÉ... Lokalita: Nám. 1. mája, Senec. RK Quality SC Vám prináša ponuku na predaj 2.

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Senec

130,000 € 3316 €/m²

člen NARKS

Priestranný 5-izbový byt s 2 balkónmi a veľkou terasou v NIDO II , Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Trnavská cesta | 148 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový byt v kvalitnej novostavbe NIDO II, ktorý poskytuje nadštandardný k

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

578,000 € 3905 €/m²

Predaj 4-izbový byt so strešnou terasou projekt PRI STUDNIČKE | Mesto aj les na jednom mieste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | K Železnej studienke | 97 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt na najvyššom nadzemnom podlaží s výhľadom do okolia s celkovou

Publikované: 07.06.2022 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

718,736 € 7410 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Reality v Martine (743)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23114)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Upresniť hľadanie