COMODINO - nádherný 5izbový penthouse s panoramatickými výhľadmi, veľkometrážnou terasou a luxusným vybavením

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Albína Brunovského | 190 m²

COMODINO ponúka na predaj luxusný 5 - izbový penthouse s krbom a tým najkvalitnejším zariadením

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 12.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

COMODINO ponúka na predaj exkluzívny 2i byt v novostavbe na Jozefskej ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jozefská | 75.43 m²

COMODINO ponúka exkluzívne na predaj luxusný 2 - izbový byt v novostavbe WEINHAUER na Jozefskej

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

387,000 € 5131 €/m²

Moderný 4-izbový rodinný dom s terasou a záhradou

Reality Ivanka pri Nitre

Rodinný dom | Nezadaná | 87.76 m²

KABØ real estate Vám ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu s úžitkovou plochou

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Nitre

202,000 € 2302 €/m²

Moderný 4-izbový bungalov v obci Voderady – ideálne bývanie pre rodinu

Reality Voderady

Rodinný dom | Parková ulica | 95.5 m²

Ponúkame na predaj kvalitný a premyslene riešený rodinný dom, ktorý spája modernú architektúru,

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Voderady

350,000 € 3665 €/m²

Na predaj: Moderný a vkusne zariadený 4-izbový mezonet v radovej zástavbe rodinných domov v obci Slovenský Grob – Malý Raj

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | M.A.Bazovského | 102 m²

Realitná kancelária MMP Home Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný, priestranný a vkusne zari

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

309,990 € 3039 €/m²

Na predaj investičný 3-izbový apartmán (nebytový priestor) v Bardejove

Reality Bardejov

3 izbový byt | ulica | 45 m²

Moderný maklér ponúka na predaj úplne nový, slnečný 3-izbový apartmán v štádiu HOLOBYT, ktorý

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bardejov

89,000 € 1978 €/m²

Reality Bardejov

3 izbový byt | ulica | 45 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bardejov

89,000 € 1978 €/m²

Prémiový 3-izbový apartmán v srdci Liptova.

Reality Partizánska Ľupča

Rodinný dom | The Chill RESORT | 72 m²

Ponúkame na predaj kompletne vybavený a zariadený chalet Horec v projekte The Chill RESORT, v s

Publikované: 27.01.2023 Aktualizované: 14.03.2026
Domy na predaj Partizánska Ľupča

249,000 € 2691 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Luxusný apartmán v srdci Liptova | The Chill RESORT – Snežienka

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | Autocamping | 34 m²

Exkluzívna investícia. Dokonalý oddych. Nadčasový dizajn. Ponúkame na predaj kompletne vybaven

Publikované: 16.02.2023 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

79,900 € 3500 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prémiový 2-izbový apartmán v srdci Liptova.

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | Autocamping | 35 m²

Posledné voľné Chalety s najkrajším výhľadom. Ponúkame na predaj kompletne vybavený a zariaden

Publikované: 25.01.2023 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

127,000 € 3130 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Bešeňová

Apartmán | 34 m²

Publikované: 18.04.2025 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj Bešeňová

79,900 € 2350 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prémiový 2-izbový apartmán v srdci Liptova.

Reality Bešeňová

Apartmán | The Chill RESORT | 35 m²

Publikované: 01.02.2023 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bešeňová

127,000 € 3130 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prémiový apartmán v srdci Liptova.

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | The Chill RESORT | 46 m²

Posledné voľné apartmány s najkrajšími výhľadmi!!! Ponúkame na predaj kompletne vybavený a zar

Publikované: 25.01.2023 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

137,000 € 3130 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SKOLAUDOVANÉ - Prémiový chalet v srdci Liptova.

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | The Chill RESORT | 28 m²

Ponúkame na predaj kompletne vybavený a zariadený chalet Prvosienka v projekte The Chill RESORT

Publikované: 01.02.2023 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

84,990 € 3500 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prémiový apartmán v srdci Liptova.

Reality Bešeňová

Apartmán | The Chill RESORT | 46 m²

Posledné voľné apartmány s najkrajšími výhľadmi na Nízke Tatry!!! Ponúkame na predaj kompletne

Publikované: 27.01.2023 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bešeňová

137,000 € 3130 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prémiový 3-izbový apartmán v srdci Liptova.

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | The Chill RESORT | 72 m²

Publikované: 27.01.2023 Aktualizované: 14.03.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

249,000 € 2691 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prémiový 3-izbový apartmán v srdci Liptova s vlastným pozemkom.

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | The Chill RESORT | 72 m²

Posledné voľné apartmány s najkrajšími výhľadmi na Nízke Tatry. Ponúkame na predaj kompletne v

Publikované: 27.01.2023 Aktualizované: 14.03.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

249,000 € 2691 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVÝ MILOSLAVOV | ÚVODNÁ CENA HOTOVÝ SAMOSTATNÝ BUNGALOV

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Bottova ulica | 107 m²

Ponúkame Vám na predaj za ÚVODNÚ VÝHODNEJŠIU CENU moderné 4-izbové Rodinné Domy v krásnej zabýv

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

350,000 € 3271 €/m²

SKALICA-CENTRUM: -- VÝRAZNÉ ZNÍŽENIE CENY--NA PREDAJ OBCHODNÝ PRIESTOR / KANCELÁRIE / KOMERČNÝ PRIESTORY / INÉ

Reality Skalica

Obchodné priestory | Potočná | 117 m²

V zastúpení majiteľky Vám ponúkame na predaj obchodný / kancelársky / komerčný priestor v centr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Priestory na predaj Skalica

1,200 €/m2 10 €/m2

HOLÍČ: NA PREDAJ DVOJGARÁŽ - NOVOSTAVBA - 36m2

Reality Holíč

Priestor pre sklad | Márie Terézie | 36 m²

Vychádzajúc z častých dopytov po väčších garážach vám prinášame návrh DVOJGARÁŽE na sídlisku Má

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Priestory na predaj Holíč

49,000 € 1361 €/m²

Omiš-okolie(HR)-moderné byty s výhľadom na more!

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

HR-reality ponúka na predaj v nádhernom pokojnom prostredí neďaleko letoviska Omiš, moderné byt

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj

238,000 € 2975 €/m²

Štartovací byt s veľkou terasou v Mlynskej doline

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Staré Grunty | 52 m²

BROKER CONSULTING ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj štartovací byt s veľkou terasou v Mly

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

229,000 € 4404 €/m²

člen NARKS

DUBOVÁ ALEJ - veľký 2-izbový byt E.III.1 s terasou a s predzáhradkou, štandard a pivničná kobka v cene bytu.

Reality Ivanka pri Dunaji

2 izbový byt | Bernolákovská | 61.13 m²

Byty v Dubovej aleji sú nielen komfortné, ale aj cenovo dostupné. Nebudete mať problém s ich fi

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

231,965 € 3795 €/m²

ČEREŠNE ETAPA RESIDENCE PREDAJ 2i apartmánu_KOLAUDÁCIA 2026

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Polianky | 49.22 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový APARTMÁN s západnou orientáciou P13 - výmera interiéru je 49,22 m2

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

278,178 € 5652 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Reality v Martine (743)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23116)
Upresniť hľadanie