NA PREDAJ - 2 IZBOVÝ BYT, NÁBREŽNÁ ULICA, BARDEJOV

Reality Bardejov

2 izbový byt | Nábrežná | 50 m²

Ponúkame na predaj nehnuteľnosť, ktorú si môžete pretvoriť presne podľa svojich predstáv. Ak hľ

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bardejov

119,990 € 2400 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Na predaj 2-izbový nebytový priestor s terasou a garážovým parkovaním v Bardejovských Kúpeľoch

Reality Bardejov

2 izbový byt | Bardejovské Kúpele | 58 m²

Moderný maklér ponúka na predaj nový, slnečný 2-izbový apartmán v štádiu holobyt s priestrannou

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bardejov

164,900 € 2843 €/m²

NA PREDAJ - 2 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU, KOMENSKÉHO, BARDEJOV

Reality Bardejov

2 izbový byt | Komenského | 57 m²

Ponúkame vám na predaj 2-izbový byt s loggiou, šatníkom a pivnicou, nachádzajúci sa v jednej z

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bardejov

123,600 € 2168 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Veľký 2 izbový byt v novostavbe v Bardejovských Kúpeľoch

Reality Bardejov

2 izbový byt | Bardejovské Kúpele | 61 m²

Ponúkame na predaj, krásný, priestranný 2 izbový byt o výmere 61 m2 na 3. NP v Novostavbe SPA A

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bardejov

Cena dohodou

člen NARKS

2 izbový byt v blízkom centre mesta, v Bardejove

Reality Bardejov

2 izbový byt | Štefánikova | 52 m²

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec aliquet in dolor non ultricies.

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bardejov

110,000 € 2115 €/m²

2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova -2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova -2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova -2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova -2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova -2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova -2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova -2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova -2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova -2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova -2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova

Reality Bardejov

2 izbový byt | Nábrežná | 54 m²

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bardejov

Cena dohodou

2-izbový byt v blízkom centre Bardejova

Reality Bardejov

2 izbový byt | Nábrežná | 54 m²

Ponúkame na predaj atraktívne nebytové priestory s výbornou polohou v Považskej Bystrici, na Mo

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bardejov

Cena dohodou

2 izbový byt, v centre mesta Bardejov

Reality Bardejov

2 izbový byt | Gorlická | 57 m²

Realitná kancelária VASSE REALITY ponúka na predaj viničný domček s vínnou pivnicou v Strekove,

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bardejov

134,900 € 2367 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8523)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (773)
Rodinné domy na predaj (23060)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie