SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²

* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

160,501 € 3831 €/m²

Top
Top

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

212,974.33 € 3450 €/m²

Top
Top

RD ꓲ 479 m2 ꓲ DONSKÁ ꓲ ideálny domov pre viacgeneračné bývanie

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Donská | 479.3 m²

čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

799,000 € 1667 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

ELEGANTNÁ MESTSKÁ VILA NA HRADNOM KOPCI S VÝHĽADOM A ZÁHRADOU

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Matúšova | 240 m²

Ponúkame vám na predaj unikátnu mestskú vilu v mestskej časti Staré Mesto v zóne Holý vrch. 5-

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,950,000 € 8125 €/m²

Top
Top

3 izb. komplet zariadený byt pri OC Aupark na Jantárovej ul.

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Jantárová | 65 m²

Na dlhodobý prenájom ponúkame 3 izb. byt v žiadanej lokalite v blízkosti OC Aupark na Jantárove

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

1,100 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Top
Top

Polyfunkčný objekt - Ruskov

Reality Ruskov

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 436 m²

Ponúkame na predaj dvojposchodový polyfunkčný objekt v obci Ruskov. Vďaka svojmu umiestneniu v

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Objekty na predaj Ruskov

599,000 € 1374 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

3 izb. byt s 2 lodžiami po novej kompletnej rekonštrukcii - Ždiarska ul. - sídlisko Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Ždiarska | 65 m²

Ponúkame na predaj pekný moderný 3 izb. byt na Ždiarskej ul. v mestskej časti Košice - Nad Jaze

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

229,990 € 3538 €/m²

Top
Top

Útulná dvojchata v krásnom tichom prostredí pri jazere Izra

Reality Slanská Huta

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 120 m²

Ponúkame na predaj útulnú drevenú dvojchatu s možnosťou celoročného bývania, v vtesnej blízkost

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Slanská Huta

59,990 € 500 €/m²

Top
Top

Priestranný 3-izbový byt s terasou v Košiciach

Reality Košice-Vyšné Opátske

3 izbový byt | Kosatcova | 89 m²

TOP PONUKA: Zrekonštruovaný 3-izbový byt v blízkej dostupnosti do centra mesta Ponúkame na pre

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Vyšné Opátske

299,000 € 3360 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Študentská | 55 m²

NEPREHLIADNITE TÚTO PONUKU - stačí si zobrať zubnú kefku Ponúkame na predaj 2-izbový byt na ul

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

182,900 € 3325 €/m²

Top
Top

PREDAJ - 3 izbový byt, Dénešova, Košice-KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Dénešova | 65 m²

Ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou na Dénešovej ulici v Košiciach - KVP.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

226,900 € 3491 €/m²

Top
Top

ZNÍŽENÁ CENA - 2 izbový byt, Popradská, Košice – Západ

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 52 m²

Ponúkame na predaj štýlový a prakticky riešený 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Z

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

170,000 € 3269 €/m²

Top
Top

Predaj 2 izbový byt pôvodný stav - Košice IV. - Juh

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Užhorodská | 51 m²

Túžite bývať v širšom centre mesta v MČ - Košice IV. ? Hľadáte 2 izbový byt s potenciálom pre

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

168,900 € 3312 €/m²

Top
Top

Predaj 3 izbový byt Košice I. Staré mesto Svätoplukova ul.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Svätoplukova | 77 m²

Hľadáte investičnú nehnuteľnosť s výbornou možnosťou prenajímania? Snívate o bývaní v blízkost

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

215,900 € 2804 €/m²

Top
Top

PNORF – 4i RD a 1i RD, pozemok 1316 m2, bazén, altánok, jazierko, D1, Šulekovo – Hlohovec

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Seredská | 250 m²

Exkluzívne v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj výnimočnú nehnuteľnosť pozostávajúcu z komp

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

265,000 € 1060 €/m²

Top
Top

Zariadená garsónka (19,96 m2) blízko centra - Trnava.

Reality Trnava

Garsónka | Ulica Andreja Kubinu | 20 m²

Ponúkame na predaj príjemnú garsónku na ulici A. Kubinu v Trnave, v zateplenom bytovom dome len

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trnava

107,990 € 5400 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Výnimočný rodinný 4izb. byt po kompletnej rekonštrukcii, hneď vedľa ZŠ Za kasárňou

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 86.7 m²

Ponúkame na predaj moderný 4 izb. byt kde po práve dokončenej ešte nepoužívanej kompletnej reko

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

358,000 € 4129 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Veľkoplošný 4 -izbový byt - 127,19 m2 A3 ,Rezidencia Murgašova Žilina.

Reality Žilina

4 izbový byt | Murgašova | 127.19 m²

Ponúkame na predaj mimoriadne priestranný a svetlý 4-izbový byt s prekrásnym výhľadom s celkovo

Publikované: 27.09.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

447,511.21 € 3269 €/m²

Top
Top

ŠTÝLOVÝ 3-IZB. BYT V NOVOSTAVBE MELROSE, TERASA, 2× PARKOVANIE

Reality Bratislava-Rusovce

3 izbový byt | Firmova | 84.2 m²

BOND Reality Vám ponúka na prenájom 3-izbový byt s terasou v novostavbe Melrose Rusovce na Firm

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rusovce

950 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top Novinka
Top Novinka

Novostavba 4-izb. rodinné domy s pozemkom

Reality Limbach

Rodinný dom | Iršajská | 144 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4-izbových rodinných domov v radovej zástavbe troch domov v o

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 30.09.2025
Domy na predaj Limbach

385,000 € 2674 €/m²

Top
Top

BOSEN | Na predaj 4 izbový byt na ulici Sama Chalúpku, Stupava

Reality Stupava

4 izbový byt | Sama Chalúpku | 77 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 4 izbový byt na ulici Sam

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stupava

217,000 € 2818 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Samostatná garáž v garážovom dome – Lotyšská ul. Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Garáž | Lotyšská | 16 m²

16 m² | elektrina | garážový dom napojený na políciu | podiel na pozemku | ihneď k dispozícií

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

36,900 € 2306 €/m²

Top
Top

RODINNÝ DOM NA HRADNOM KOPCI – BÔRIK | 7-ÁROVÝ POZEMOK | 2 BYTOVÉ JEDNOTKY

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | 290 m²

BOND Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj samostatne stojaci rodinný dom v TOP lokalite Brat

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

999,900 € 3448 €/m²

člen NARKS
Top
Top

SAMOSTATNÝ RODINNÝ DOM S 8-ÁROVÝM POZEMKOM, JAROVCE

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | 216 m²

BOND Reality Vám exkluzívne ponúka samostatne stojaci rodinný dom so sedlovou strechou v pokojn

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

749,900 € 3472 €/m²

člen NARKS
Top Novinka
Top Novinka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1378)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23110)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30348)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie