Garáž | Dudvážska | 0 m²
Garáž a pozemok sú v SÚKROMNOM VLASTNÍCTVE. Už nechcete v lete sadať do rozhorúčeného auta a v
21,000 €
Garáž | Lotyšská | 16 m²
16 m² | elektrina | garážový dom napojený na políciu | podiel na pozemku | ihneď k dispozícií
36,900 € 2306 €/m²
Garáž | Kazanská | 12 m²
Ponúkame na predaj garážové parkovacie miesto, ktoré sa nachádza v -1.podlaží, v novostavbe byt
20,000 € 1667 €/m²
Garáž | Geologická | 15 m²
Ponúkame na predaj podzemné garážové parkovacie státie v novostavbe bytového domu Geologická.
25,000 € 1667 €/m²
Garáž | Dudvážska | 14 m²
Ponúkame na predaj garáž – Dolné Hony, Dudvažská ulica (pri Tescu), Bratislava Cena: 20 000 €
20,000 € 1429 €/m²
Garáž | Vrakunská | 14 m²
Ponúkame na predaj garážové státie v podzemnej garáži pod bytovým komplexom DOLCE VITA na Vrak
19,000 € 1357 €/m²
Garáž | Dudvážska | 14 m²
Ponúkame na predaj garáž v garážovej zástavbe v Podunajských Biskupiciach v Bratislave na Dudvá
18,500 € 1321 €/m²
Garáž | Kazanská | 20.28 m²
Ponúkame na predaj garáž v súkromnom areáli na Kazanskej ulici. Dĺžka garáže 5.2m šírka 3.9m. M
38,000 € 1874 €/m²
Garáž | Dudvážska | 14 m²
Samostatná garáž na Dudvážskej ul. v Podunajských Biskupiciach. Samostatná garáž o rozlohe cca.
20,000 € 1429 €/m²
Garáž | Lotyšská | 18 m²
Garáž na Lotyšskej ul. v Podunajských Biskupiciach. Samostatná garáž v osobnom vlastníctve o vý
36,900 € 2217 €/m²
Garáž | Lotyšská | 18.46 m²
Arvin & Benet ponúka na predaj garáž, ktorá sa nachádza v udržiavanom komplexe so vstupom cez a
36,000 € 1950 €/m²
Garáž | Dudvážska | 14 m²
Ponúkame na predaj garáž s vysporiadaným pozemkom o výmere 14 m2 v Podunajských Biskupiciach. G
21,900 € 1564 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.