Na predaj priestranný 2-izb. byt s terasou a záhradkou, Na piesku, Bratislava II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Piesku | 62 m²

Na predaj priestranný 2-izb. byt s terasou a záhradkou, Na piesku, Bratislava II - Ružinov ZÁK

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

330,000 € 5323 €/m²

Prenájom 2 izb. byt, Kalinčiakova - Bratislava, voľný IHNEĎ

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Kalinčiakova | 58 m²

Prenájom 2-izbového bytu – Kalinčiakova, Bratislava – Nové Mesto** Lokalita: Kalinčiakova ulic

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj parkovacie státie pre 2 autá

Reality Rovinka

Garáž | Kvetná | 40 m²

Fidem reality s.r.o. ponúka na predaj parkovacie státie pre dve autá, Kvetná ulica, Rovinka

Publikované: 28.06.2025 Aktualizované: 28.06.2025
Objekty na predaj Rovinka

Cena dohodou

Prenájom priestranného 5-izbového rodinného domu pri lese v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | Tavarikova osada | 130 m²

Realitná kancelária UPgreat exkluzívne ponúka na prenájom moderný a priestranný 5-izbový rodinn

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Dúbravka

1,900 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

Moderný 4,5-izb.byt na Jurkovičovej ulici, Prešov

Reality Prešov

4 izbový byt | Jurkovičova | 105 m²

Ponúkame na predaj 4,5 izbový byt o luxusnej výmere 105 m2 /vrátane pivnice/ + lodžia 4,31 m2 n

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Prešov

279,000 € 2657 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom príjemný 3 izbový byt v lokalite 500 bytov na Svätoplukovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Svätoplukova | 70 m²

Realitná kancelária UPgreat ponúka na prenájom príjemný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite b

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

675 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj priestranného 4 izbového rodinného domu s bazénom na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Jalovcova | 205 m²

Realitná kancelária UPgreat Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom s

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

ZNÍŽENÁ CENA - Rodinný dom súp. č. 1134, Horné Saliby

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | Nezadaná | 146.37 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Rodinný dom sa nachádza v obci Horné Saliby, nezrastenej časti Hrušov.

Publikované: 15.05.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Horné Saliby

64,160 € 438 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - Rodinný dom, ul. Školská č.19, Čierna nad Tisou

Reality Čierna nad Tisou

Rodinný dom | Školská | 340 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Rodinný dom sa nachádza na rovinatom upravenom pozemku. Situovaný je v

Publikované: 24.06.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Domy na predaj Čierna nad Tisou

40,880 € 120 €/m²

Rodinný dom, Jilemnického 424/22, Veľká Lomnica, okr. KK

Reality Veľká Lomnica

Rodinný dom | Jilemnického | 696.24 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame na predaj formou dražby rodinný dom s pozemkom o celkovej vým

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Veľká Lomnica

199,000 € 286 €/m²

Spoluvlast. podiel 49/100 na RD, Jazvečia 2411/62, Ťahanovce, KE

Reality Košice-Ťahanovce

Rodinný dom | Jazvečia | 187.71 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame na predaj formou dražby spoluvlastnícky podiel o veľkosti 49/

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Košice-Ťahanovce

49,900 € 266 €/m²

2 izbový byt, Topoľová 1913/15, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Topoľová | 46.53 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame v dražbe 2-izbový byt č. 13 na Topoľovej ulici, ktorá sa nach

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

95,000 € 2042 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA – Rodinný dom, Chrastné s. č. 182, Košice – okolie

Reality Chrastné

Rodinný dom | Nezadaná | 275.91 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame na predaj formou dražby dvojpodlažný rodinný dom s garážou, t

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Chrastné

270,000 € 979 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA – 4 izb. byt na ul. Zimná 189/14, Čierna nad Tisou

Reality Čierna nad Tisou

4 izbový byt | Zimná | 80.81 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Štvorizbový byt sa nachádza v bytovom dome s. č. 189 na ulici Zimná 14

Publikované: 29.11.2024 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Čierna nad Tisou

23,250 € 288 €/m²

3 izbový byt, Rajecká 8683/12, Bratislava – Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Rajecká | 61.34 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame v dražbe 3-izbový byt č. 51 na ulici Rajecká. Táto lokalita v

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

210,000 € 3424 €/m²

Rozľahlý výrobný areál, Streda nad Bodrogom, okr. Trebišov

Reality Streda nad Bodrogom

Výrobný objekt | Hlavná | 2,982.88 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame v dražbe výrobný areál, ktorý sa nachádza mimo zastavaného úz

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 23.06.2025
Objekty na predaj Streda nad Bodrogom

284,000 € 95 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA – Pozemky s výmerou 1,33 ha v Rožňave

Reality Rožňava

Záhrada | Nezadaná | 13,346 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Pozemky sa nachádzajú v katastrálnom, území Rožňava. Pozemky sú mierne

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Rožňava

92,800 € 7 €/m²

Rodinný dom s garážou, súp. č. 187, Šíd, okr. Lučenec

Reality Šíd

Rodinný dom | Nezadaná | 212.3 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame na predaj formou dražby samostatne stojaci rodinný dom so sam

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Šíd

Cena dohodou

2 izbový byt, Dvorská 1403/8, Komárno

Reality Komárno

2 izbový byt | Dvorská | 55.59 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame v dražbe 2-izbový byt č. 3 na ulici Dvorská. Lokalita sa vyzn

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Komárno

64,500 € 1160 €/m²

Rodinný dom, Kostolná 348/37, Bučany, Okr. Trnava, podiel 1/2

Reality Bučany

Rodinný dom | Nezadaná | 201.89 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Predmetom dražby je spoluvlastnícky podiel 1/2 k rodinnému domu so súp

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 21.01.2026
Domy na dražba Bučany

65,300 € 323 €/m²

4 izbový byt, Irkutská 1400/16, Košice – Nad jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

4 izbový byt | Irkutská | 66.6 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame v dražbe 4-izbový byt č. 19 na ulici Irkutská. Táto lokalita

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

133,000 € 1997 €/m²

Rodinný dom, Cintorínska 352/12, Kapušany, okr. Prešov

Reality Kapušany

Rodinný dom | Cintorínska | 117.98 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame na predaj formou dražby podpivničený rodinný dom s pozemkom o

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Kapušany

92,600 € 785 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA – Rod. dom, Hlavná 36/38, Strážne, okr. TV

Reality Strážne

Rodinný dom | Hlavná | 282.33 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame na predaj formou dražby samostatne stojaci rodinný dom s poze

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Strážne

24,900 € 88 €/m²

3 izbový byt s garážovým státím na ul. Popradská 64E, Košice

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 110.12 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame v dražbe moderný a skutočne priestranný byt č. 24 s terasou a

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 26.09.2025
Byty na predaj Košice-Západ

287,000 € 2606 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1407)
Rodinné domy na predaj (22997)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Reality v Martine (747)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30334)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie