Slnečný stavebný pozemok v exkluzívnej lokalite 674 m2

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 674 m²

Spoločnosť RECOM s.r.o. Vám ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v exkluzívnej lokalite v

Publikované: 04.04.2022 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Martin

Info v RK

Slnečné stavebné pozemky v exkluzívnej lokalite IBV Martinské Terasy

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 622 m²

Spoločnosť RECOM s.r.o. Vám ponúka na predaj slnečné stavebné pozemky v exkluzívnej lokalite me

Publikované: 01.04.2022 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Martin

Info v RK

Na predaj dve záhradné chatky – výborná investícia aj miesto na oddych

Reality Bratislava-Vajnory

Chalupa, rekreačný domček | Príjazdná | 32 m²

Ponúkame na predaj dve záhradné chatky so súpisným číslom na susediacich pozemkoch, nachádzajúc

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Vajnory

37,000 € 1156 €/m²

Novinka
Novinka

**POZEMOK SO STAVEBNÝM POVOLENÍM V TICHEJ ČASTI DÚBRAVKY**

Reality Bratislava-Dúbravka

Pozemok pre rodinné domy | Strmé sady | 1,347 m²

Ponúkame a predaj stavebný pozemok so starším rodinným domom v TICHEJ časti mestskej časti Brat

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

579,000 € 430 €/m²

Novinka
Novinka

** 2-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE DIAMANT S BALKÓNOM A PARKOVANÍM**

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 56 m²

Ponúkame na prenájom NOVÝ, 2 - izbový byt v novostavbe DIAMANT v mestskej časti Bratislava - V

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vajnory

780 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

**BEZ PROVÍZIE**MODERNÝ BYT SO ZARIADENÍM NA MIERU**

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jelenia | 54.89 m²

Ponúkame Vám na prenájom, nadštandardne VYBAVENÝ 2-izbový byt v CENTRE Bratislavy (Jelenia ul.)

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

830 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

**MODERNÁ VILA S BAZÉNOM A VÝŤAHOM NA LUXUSNEJ ADRESE**

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Matúšova | 236.7 m²

Ponúkame Vám na predaj 6-izbovú RODINNÚ VILU na vyhľadávanej ADRESE pár krokov od HORSKÉHO PARK

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Novinka
Novinka

**Možnosť prerobenia na 4-izbový byt, TOP LOKALITA PRI PARKU JAMA**

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Trnavská | 127.3 m²

Ponúkame Vám na predaj nehnuteľnosť v širšom CENTRE Bratislavy pri TRNAVSKOM MÝTE s KOMPLETNOU

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

412,300 € 3239 €/m²

Novinka
Novinka

**4-IZBOVÝ DIZAJNOVÝ BYT NA HRADNOM KOPCI**

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Búdková | 113 m²

Búdková ulica | Novostavba | Výhľad na zeleň | Horský park pár krokov Bývanie, ktoré spája mes

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,000 € 6186 €/m²

Novinka
Novinka

**RODINNÝ DOM V SÚKROMNEJ ULIČKE S BAZÉNOM A LETNÝM DOMČEKOM**

Reality Nový Život

Rodinný dom | Vojtechovce | 286.84 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný rodinný dom v TICHOM PROSTREDÍ s prístupom cez SÚKROMNÚ uli

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nový Život

598,500 € 2087 €/m²

Novinka
Novinka

*Investičná príležitosť – novo-rekonštruovaný priestor na Airbnb*

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Vajnorská | 136 m²

Ponúkame na predaj atraktívny, kompletne novo zrekonštruovaný priestor s výmerou 136,30 m² vo v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Novinka
Novinka

**Chalupa s dušou, jedinečná atmosféra, historický dom**

Reality Lubina

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 138.66 m²

Ponúkame na predaj jedinečnú chalupu v obci Podkozince, miestnej časti obce Lubina, v pokojnom

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lubina

130,000 € 938 €/m²

Novinka
Novinka

**Stavebné pozemky na predaj – Podtureň, LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ**

Reality Podtureň

Pozemok pre rodinné domy | 555 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky na skok do prírody v novom projekte na kraji dedinky PODTUREŇ vz

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Podtureň

123 €/m2 123 €/m2

Novinka
Novinka

Kancelárie, sklad aj zázemie v jednom funkčnom celku len 0,9km od D2

Reality Bratislava-Lamač

Kancelárie, administratívne priestory | Na barine | 207 m²

Ponúkame na prenájom priestranný administratívny priestor na adrese ul. Na Barine Bratislava –

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Lamač

Cena dohodou

Novinka
Novinka

**BEZ PROVÍZIE*2-izbový byt s veľkou loggiou v tichej lokalite Lamača

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | Na barine | 49 m²

Ponúkame na prenájom príjemný 2-izbový byt v približne 15-ročnej novostavbe v obľúbenej lokalit

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Lamač

770 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj 4 izbového bytu vo Zvolene v centre

Reality Zvolen

4 izbový byt | 136 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový byt s balkónom a zimnou záhradou po kompletnej rekonštrukcii vo Zvo

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Zvolen

430,000 € 3162 €/m²

Predaj pozemku vo Zvolene na Sarvaške

Reality Zvolen

Pozemok pre rodinné domy | 3,370 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na Sarvaške vo Zvolene. Pozemok je kompletne s IS (osvetlen

Publikované: 21.07.2022 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Zvolen

299,000 € 89 €/m²

Prenájom kancelárskych priestorov vo Zvolene – Lieskovská cesta

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | Lieskovská cesta | 17 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory nachádzajúce sa vo Zvolene na Lieskovskej ceste.

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Priestory na prenájom Zvolen

102 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ RODINNÝ DOM - DRIENOVO

Reality Drienovo

Rodinný dom | Nezadaná | 82 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne podpivničený dvojizbový rodinný dom v pôvodnom stave. Rodinný

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Drienovo

65,000 € 793 €/m²

Priemyselné pozemky Zvolen - Teheľňa

Reality Zvolen

Priemyselná zóna | Lieskovská cesta | 26,256 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky v priemyselnej zóne vo Zvolene na Lieskovskej ceste. Na výb

Publikované: 19.05.2022 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Zvolen

100 €/m2 100 €/m2

Na predaj stavebný pozemok v Hriňovej

Reality Hriňová

Pozemok pre rodinné domy | 1,252 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok pre Rodinný dom v meste Hriňová časť Krivec - staré sídlisk

Publikované: 09.11.2023 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Hriňová

70 €/m2 70 €/m2

Predaj záhradnej chatky vo Zvolene – Zlatý potok

Reality Zvolen

Záhradná chatka | Nezadaná | 193 m²

Ponúkame na predaj drevenú chatku v záhradkárskej osade Zlatý Potok – Na Hlinách. Chata s betón

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Zvolen

16,000 € 83 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v Zvolenskej Slatine

Reality Zvolenská Slatina

Pozemok pre rodinné domy | 1,600 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1 600 m2 (20 m x 80 m) v Zvolenskej Slatine. K poz

Publikované: 10.11.2021 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Zvolenská Slatina

65,000 € 41 €/m²

Na predaj pozemok v Krupine časť Červená hora

Reality Krupina

Pozemok pre rodinné domy | 2,110 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 2 110 m2 v Krupine v časti Červená hora. K pozemku

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Krupina

56,000 € 27 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Rodinné domy na predaj (22996)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30335)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Reality v Martine (747)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie