BOSEN | 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM S VEĽKOU ZÁHRADOU, HORNÉ SALIBY

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | 180 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný, kompletne zrekonštruovaný 5 izbový rodinný dom v

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horné Saliby

269,800 € 1499 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Na Predaj Rodinný dom pozemok 1587 m² v Horných Salibách

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | 144 m²

Realitná kancelária Vestareal ponúka na predaj starší rodinný dom v obci Horné Saliby s priest

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horné Saliby

82,000 € 569 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HORNÉ SALIBY-nadštandarné bývanie-8 izieb, sauna, vírivka, garáže, pozemok 1840 m2

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | Horné Saliby | 470 m²

Ponúkame vám výnimočný nadštandardný rodinný viladom, ktorý sa nachádza v obci Horné Saliby. T

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horné Saliby

310,000 € 660 €/m²

Zariadený 8i RD wellness 470m2, pozemok 1840m2, Horné Saliby

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | - | 470 m²

Ivona Bartíková a SaleA – Váš realitný partner Vám ponúkajú na predaj exkluzívny, priestranný p

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horné Saliby

310,000 € 660 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj rodinný dom v obci Horné Saliby, okres Galanta.

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | Nezadaná | 135 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový poschodový rodinný dom v obci Horné Saliby, 9 km od mesta Galanta.

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 15.03.2026
Domy na predaj Horné Saliby

160,000 € 1185 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 4-izb. rodinný dom v dvojdome, Horné Saliby

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom, ktorý

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Horné Saliby

235,000 € 2350 €/m²

REZERVOVANÉ | NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT S PIVNICOU, HORNÉ SALIBY

Reality Horné Saliby

3 izbový byt | Nezadaná | 64 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečný 3-izbový tehlo

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Horné Saliby

Cena dohodou

NOVOSTAVBA - 5 izbový Rodinný dom v DVOJDOME V HORNÝCH SALIBÁCH

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

Hľadáte pekný, moderný ale útulný dom v kľudnom prostredí? Tak ste na správnom mieste! Realit

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horné Saliby

239,900 € 1714 €/m²

Starší rodinný dom s jedinečnou záhradou pri vode

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | 0 m²

Starší rodinný dom s jedinečnou záhradou pri vode – Horné Saliby Ponúkame na predaj starší

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horné Saliby

117,500 €

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

POZEMOK...2921m2...Horné Saliby (009-14-MIPAa)

Reality Horné Saliby

Orná pôda | 2,921 m²

ID 009-14-MIPAa Pozemok na nachádza v intraviláne obce Horné Saliby, okres Galanta...v tichom a

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horné Saliby

109,900 € 38 €/m²

IHNEĎ K DISPOZÍCII - 5 izbový skolaudovaný rodinný dom

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

AVE estate Vám ponúka na predaj nadštandardný 5 izbový rodinný dom s krytým parkovaním v tichej

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Horné Saliby

239,900 € 1714 €/m²

NOVÝ DOM NA KĽÚČ! Horné Saliby, okres Galanta – Projekt s povolením a pozemkom

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | Nezadaná | 103.85 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť – novostavbu rodinného domu v obľúbenej lokalite Horné

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Horné Saliby

179,900 € 1732 €/m²

DIRECTREAL|NA PREDAJ: 4-izbový rodinný dom s veľkým potenciálom – Horné Saliby

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | Horné Saliby | 200 m²

Directreal Partner - Exkluzívne v Directreal. Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový rodinný

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horné Saliby

188,000 € 940 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - Rodinný dom súp. č. 1134, Horné Saliby

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | Nezadaná | 146.37 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Rodinný dom sa nachádza v obci Horné Saliby, nezrastenej časti Hrušov.

Publikované: 15.05.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Horné Saliby

64,160 € 438 €/m²

Na predaj RD na bývanie, chalupárčenie alebo investičná príležitosť Horné Saliby

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | Nezadaná | 144 m²

Hľadáte pokojné bývanie na vidieku? Alebo hľadáte únik z mesta na víkendovú chalupu? Mgr. Helen

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Horné Saliby

79,900 € 555 €/m²

člen NARKS

Na predaj útulná, vynovená 2 izb.chata v areáli termálneho kúpaliska Horné Saliby

Reality Horné Saliby

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 40 m²

Sezóna o pár týždňov začína. Ponúkame na PREDAJ celoročne obývateľnú chatu, ktorá sa nachádz

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horné Saliby

54,900 € 1373 €/m²

Domček na chalupárčenie s veľkým pozemkom s termál kúpaliskom v obci!

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | 78 m²

Domček na chalupárčenie s veľkým pozemkom s termál kúpaliskom! V okrese Galanta, v obci Horné

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horné Saliby

85,000 € 1090 €/m²

DIRECTREAL|Zaujímavý, útulný dom po rekonštrukcii v tichej uličke

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | Horné Saliby | 82 m²

Directreal Partner - Hľadáte dom, kde si viete oddýchnuť od ruchu mesta, no stále máte všetko

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horné Saliby

175,900 € 2145 €/m²

2 izbový rodinný dom na predaj v obci Horné Saliby

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | Nezadaná | 72 m²

!!! ZNÍŽENÁ CENA !!! Realitná kancelária emme reality Vám exkluzívne ponúka na predaj starší 2

Publikované: 01.12.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Horné Saliby

Cena dohodou

Na predaj zachovalý rodinný dom v obci Horné Saliby

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Horné Saliby . Rodinný dom leží na pozemku s celkovo

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Horné Saliby

Info v RK

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23081)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Upresniť hľadanie