PREDAJ POZEMOK POVAŽSKÁ BYSTRICA, JELŠOVÉ, Znížená cena !

Reality Považská Bystrica

Iný stavebný pozemok | Jelšové | 1,452 m²

Ponúkame na predaj pozemok blízko centra mesta Považská Bystrica, prímestská časť Jelšové. Poz

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

82,600 € 57 €/m²

Komerčný objekt / polyfunkčná budova na predaj, obec Socovce, okres Martin

Reality Socovce

Objekt pre obchod | Socovce | 815 m²

Na predaj ponúkam polyfunkčnú budovu v obci Socovce, okres Martin. Zastavaná plocha 237 m2, po

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Socovce

75,000 € 92 €/m²

Novinka
Novinka

Nebytový / komerčný priestor na predaj, novostavba, Martin - Ruppeldtova ulica.

Reality Martin

Obchodné priestory | Ruppeldtova | 41 m²

Na predaj ponúkame komerčný / nebytový priestor v novostavbe, v Martine na Ruppeldtovej ulici.

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Martin

107,500 € 2622 €/m²

Na prenájom komerčné priestory v Martine, časť Košúty, kancelárie, výroba, sídlo firmy.

Reality Martin

Objekt pre obchod | Dúbravca | 350 m²

Na prenájom ponpkam administratívno - výrobnú budovu, v priemyselnej časti Martin - Košúty. Tá

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Martin

2,500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na predaj 3 izbový byt s terasou v novostavbe Byty Ruppeldtova, Martin - širšie centrum.

Reality Martin

3 izbový byt | Ruppeldtova | 98.99 m²

Ponúkam na predaj 3 izbový byt s terasou, v novom developerskom projekte "Byty Ruppeldtova". V

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

263,600 € 2663 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KÚPA 2 IZBOVÝ BYT POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | Stred | 60 m²

Hľadáme súrne pre nášho klienta 2-izbový byt v Považskej Bystrici. Lokalita: Stred, Lánska. Ce

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

130,000 € 2167 €/m²

Rodinný dom na predaj, novostavba, obec Slovany, okres Martin.

Reality Slovany

Rodinný dom | Slovany | 106 m²

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu, typu bungalov v obci Slovany, okres Martin. Jedn

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Slovany

163,000 € 1538 €/m²

Novinka
Novinka

Prenajmem rodinný dom v Diakovej pri Martine.

Reality Diaková

Rodinný dom | Diaková | 160 m²

Ponúkam na prenájom moderný, nízkoenergetický, dvojpodlažný rodinný dom v radovej zástavbe s ga

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Diaková

1,300 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na prenájom rodinný dom s garážou, novostavba, Martin-Tomčany.

Reality Martin

Rodinný dom | Tomčany | 139 m²

Ponúkame na prenájom nový, moderný 4-izbový murovaný rodinný dom (bungalov) s garážou, nachádza

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba, na predaj 3 izbový byt s terasou, Byty RUPPELDTOVA, Martin.

Reality Martin

3 izbový byt | Ruppeldtova | 95.87 m²

Na predaj veľký 3 izbový byt s terasou v novom developerskom projekte "Byty Ruppeldtova", nachá

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

264,000 € 2754 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom na predaj, novostavba, Martin - Tomčany.

Reality Martin

Rodinný dom | Tomčany | 279 m²

Ponpkam na predaj novostavbú rodinného domu vo vyhľadávanej lokalite Martin - Tomčany. Jedná

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Martin

375,000 € 1344 €/m²

Kancelárske priestory na prenájom, Martin.

Reality Martin

Administratívny objekt | Martin | 18 m²

Ponúkam na prenájom kancelárske priestory v Martine, na Kollárovej ulici. Momentálne sú k disp

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Martin

150 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rodinný dom na predaj, Kláštor pod Znievom, okres Martin, 770 m2 pozemok.

Reality Kláštor pod Znievom

Rodinný dom | D. Kužela | 769 m²

Na predaj ponpkame priestranný rodinný dom v obci Kláštor pod Znievom, vzdialenej od Martina cc

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Kláštor pod Znievom

239,900 € 312 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 2 izbový byt / Apartmán, novostavba Byty Ruppeldtova, Martin.

Reality Martin

2 izbový byt | Ruppeldtova | 40.44 m²

Na predaj 2 izbový byt / apartmán, v novostavbe "Byty Ruppeldtova". Projekt sa nachádzajúci sa

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

123,000 € 3042 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba, 2 izbový byt s predzáhradkou na predaj, Martin, Ruppeldtova ulica.

Reality Martin

2 izbový byt | Ruppeldtova | 70.84 m²

Ponúkam na predaj 2 izbový byt v projekte "Byty Ruppeldtova", v Martine. Byt sa nachádza vo vy

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

163,600 € 2309 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Na predaj 2 izbový byt - apartmán v novostavbe, Martine, - širšie centrum.

Reality Martin

2 izbový byt | Ruppeldtova | 45.35 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt - apartmán, v novom developerskom projekte "Byty Ruppeldtova",

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

135,300 € 2983 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Obchodné priestory so skladom 150 m2, prenájom, Žilina

Reality Žilina

Obchodné priestory | Žilina | 150 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory so skladom 150 m2 v širšom centre Žiliny, s dobrou dopr

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Obchodné priestory 145 m2, prenájom v centre Žiliny

Reality Žilina

Obchodné priestory | centrum | 145 m²

Priestory na mieru! Ponúkame na prenájom Obchodné priestory s podlahovou plochou 145 m2 v cent

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

1,400 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PRENÁJOM NOVÉ KANCELÁRSKE PRIESTORY, POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 22 m²

Ponúkame na prenájom nové kancelárske priestory v Považskej Bystrici, blízko centra mesta a ďia

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PRENÁJOM - 2 IZBOVÝ BYT STRED POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | 66 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 2 - izbový byt s 2 balkónmi situovaný v centre mesta Považská

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Považská Bystrica

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVANÍM, POV.BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Strojárska štvrť | 73 m²

Ponúkame na predaj útulný nový 3-izbový byt s balkónom a s vlastným parkovacím miestom v Považs

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

153,600 € 2104 €/m²

3 izbový byt s terasou č. IB_7J na predaj, Martin - širšie centrum, Byty Ruppeldtova.

Reality Martin

3 izbový byt | Ruppeldtova | 96.17 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj veľký 3 izbový byt sterasou, v novom developerskom projekte "Byty

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

264,000 € 2745 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Komerčné priestory - priemyselná hala s výrobno-opravárenskou dielňou, v priemyselnej časti Martin - Košúty, na prenájom.

Reality Martin

Objekt pre obchod | 936 m²

Ponúkame na prenájom komerčné priestory - priemyslenú halu s výrobno-opravárenskou dielňou, v p

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Martin

Cena dohodou

Priemyselný park, komerčné priestory na predaj, Martin - Priekopa.

Reality Martin

Objekt pre obchod | 20,000 m²

Ponúkame na predaj celý priemyslený areál vo výbornej lokalite v Martine, časť Košúty. Celý ar

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Martin

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality v Martine (747)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30334)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Rodinné domy na predaj (22999)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie