3 izbový byt | STRED | 61 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt - evidovaný ako nebytový priestor v centre mesta - Stred v Po
113,000 € 1852 €/m²
3 izbový byt | Strojárska štvrť | 73 m²
Ponúkame na predaj útulný nový 3-izbový byt s balkónom a s vlastným parkovacím miestom v Považs
153,600 € 2104 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Košariská | 751 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok pre rodinný dom/ dvojdom v obci Dunajská Lužná, časť No
220,000 € 293 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,550 m²
FIDEM REALITY ponúka na predaj: stavebný pozemok na bytovú, polyfunkčnú výstavbu – Veľké Blahov
150 €/m2 150 €/m2
Iný stavebný pozemok | Jánošíkovská | 5,155 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Dunajskej Lužnej - kat. územie Jánošíkova Plocha: po
20 €/m2 20 €/m2
2 izbový byt | Krajinská cesta | 48.3 m²
Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk !!! Zaplaťte teraz len rezervačný poplatok,
199,900 € 4139 €/m²
2 izbový byt | 48.3 m²
208,900 € 4325 €/m²
3 izbový byt | Dunajská | 90 m²
xNa prenájom pekný zariadený 3-izb.byt, v Hamuliakove, ul. Pri píle, Novostavba s novou klimati
670 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Zimná ulica | 47 m²
Prenájom moderného 2-izb.bytu, Zimná ul., Trnava ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: NOVOSTAVBA. Kompletne za
520 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Chalupkova | 111 m²
Fidem Reality ponúka na predaj posledné SKOLAUDOVANÉ byty takmer vypredaného projektu v reziden
599,000 € 5396 €/m²
Objekt pre obchod | 48.03 m²
SVÄTÝ JUR - NA PREDAJ NOVÝ PROJEKT: Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk !!! Zapl
208,900 € 4349 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²
PROJEKT HUBICE DVORY II - Predaj posledného 4 izb. domu. Predáme krásny KRAJNÝ rodinný dom v
250,000 € 2778 €/m²
Rodinný dom | 190 m²
Na predaj priestranný 5 - izbový rodinný dom, Vodárenská ul., Zlaté Klasy ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:
259,990 € 1368 €/m²
3 izbový byt | Svätoplukova | 149 m²
Prenájom moderného 3-izbového bytu s terasou v lokalite 500 bytov, Svätoplukova ul. - Bratislav
1,400 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 523 m²
Predaj pozemku v obci Veľký Grob, v blízkosti Senca ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: Výmera pozemku 523m2.
90,000 € 172 €/m²
1 izbový byt | Dunajská | 40 m²
Prenájom 1-izb.bytu, Dunajská ul., BA I - Staré Mesto ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: Zariadený 1-izb. by
720 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Bebravská | 35 m²
Ponúkame na predaj pekný, útulný a slnečný 1-izbový byt nachádzajúci sa v mestskej časti Vrakuň
146,000 € 4171 €/m²
Objekt pre obchod | Krajinská cesta | 48.03 m²
NA PREDAJ NOVÝ PROJEKT: Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk !!! Zaplaťte teraz l
208,900 € 4349 €/m²
Rodinný dom | 106 m²
Rodinný dom, obec Močiar, okres Banská Štiavnica Pozemok: 583 m2 Zastavaná plocha: 106,3 m2 Po
49,000 € 462 €/m²
Zmiešaná zóna | Ulica Svornosti | 2,970 m²
PREDAJ KOMERČNÝCH POZEMKOV – BRATISLAVA, PODUNAJSKÉ BISKUPICE UPI zašleme na vyžiadanie. IS v
155 €/m2 155 €/m2
Administratívny objekt | Námestie svätého Martina | 312 m²
PRENÁJOM PRIESTOROV – DUNAJSKÁ LUŽNÁ (V CENTRE OBCE) Ponúkame moderné, úplne nové priestory na
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Biskupická | 33,083 m²
Fidem Reality ponúka na predaj pozemky v obci Zálesie. Ide o investičnú príležitosť. Cena 80 e
2,646,560 € 80 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,508 m²
Fidem reality v exkluzívnom zastúpení predáva pozemok v obci Veľký Grob. ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:
250,000 € 166 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 523 m²
90,000 € 172 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.