2+kk byt po novej modernej rekonštrukcii na sídlisku Furča - Buzulucká ul.

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Buzulucká | 43 m²

Ponúkame na predaj pekný moderný byt typu 2+kk na začiatku sídliska Furča (smerom od Palackého)

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

185,990 € 4325 €/m²

Top
Top

3 izb. byt s 2 lodžiami po novej kompletnej rekonštrukcii - Ždiarska ul. - sídlisko Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Ždiarska | 65 m²

Ponúkame na predaj pekný moderný 3 izb. byt na Ždiarskej ul. v mestskej časti Košice - Nad Jaze

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

229,990 € 3538 €/m²

Top
Top

1,5+kk byt v žiadanom developerskom projekte WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Nezadaná | 48.35 m²

Predáme, resp. postúpime 1,5+kk s 2 obytnými miestnosťami a príslušenstvom v žiadanej lokalite

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Košice-Sever

225,000 € 4654 €/m²

Top
Top

3 izbový byt, Košice I - Sever, ul. Hlinkova

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Hlinkova | 64.5 m²

Ponúkame na predaj tehlový 3 izbový byt, Košice I - Sever, 64,50 m2, 2.p., balkón, výťah. Byt j

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

225,000 € 3488 €/m²

Top
Top

Na predaj ZREKONŠTRUOVANÝ, 3 izbový byt (až 80m2), Húskova, Košice - na ZAČIATKU Sídl. KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Húskova | 80 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj PRIESTRANNÝ, veľkometrážny, SLNEČNÝ a kompletne ZREKONŠTRUOVA

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

219,490 € 2744 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Moderný 2 izbový tehlový byt, 63m2, Jilemnického, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Jilemnického | 63 m²

Zrekonštruovaný 2 izbový byt na Jilemnického ulici v Košiciach. Kompletné zateplenie, klíma, vs

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

239,990 € 3809 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

3i, OV, 67m2, loggia, Terasa, Obrody, nová rekonštrukcia

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ulica Obrody | 67 m²

Spoločnosť Impulz Real a Lucia Talianová vám predstavujú mimoriadne obľúbenú ponuku bývania, kt

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

255,000 € 3806 €/m²

člen NARKS
Top
Top

4-izbový byt s loggiou v tichej časti Terasy – ul. Výstavby (Košice)

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Výstavby | 72 m²

Hľadáte priestranný 4-izbový byt na Terase v pokojnej lokalite s kompletnou občianskou vybaveno

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

214,000 € 2972 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s francúzskym oknom – Trebišov, ul. Zimná

Reality Trebišov

3 izbový byt | Zimná | 63 m²

Ponúkame na predaj byt o výmere 63 m² po práve dokončenej kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúc

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trebišov

135,000 € 2143 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Krásny 3. izb. byt na ul.Boženy Nemcovej ,Košice - Sever

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

HAPPYREALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny 3 izbový byt na 4 / 11 posch. na ulici Bož

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

255,000 € 3643 €/m²

Top
Top

💎 INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: 2-izbový byt v srdci Severu (Zimná ul.)

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Zimná | 60 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorú si pretvoríte presne podľa vlastných predstáv, alebo bezpečnú inves

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

220,000 € 3667 €/m²

Top
Top

Priestranný 3-izbový byt s terasou v Košiciach

Reality Košice-Vyšné Opátske

3 izbový byt | Kosatcova | 89 m²

TOP PONUKA: Zrekonštruovaný 3-izbový byt v blízkej dostupnosti do centra mesta Ponúkame na pre

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Vyšné Opátske

299,000 € 3360 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Študentská | 55 m²

NEPREHLIADNITE TÚTO PONUKU - stačí si zobrať zubnú kefku Ponúkame na predaj 2-izbový byt na ul

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

182,900 € 3325 €/m²

Top
Top

PREDAJ - 3 izbový byt, Dénešova, Košice-KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Dénešova | 65 m²

Ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou na Dénešovej ulici v Košiciach - KVP.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

226,900 € 3491 €/m²

Top
Top

Predaj 2 izbový byt pôvodný stav - Košice IV. - Juh

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Užhorodská | 51 m²

Túžite bývať v širšom centre mesta v MČ - Košice IV. ? Hľadáte 2 izbový byt s potenciálom pre

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

168,900 € 3312 €/m²

Top
Top

Predaj 3 izbový byt Košice I. Staré mesto Svätoplukova ul.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Svätoplukova | 77 m²

Hľadáte investičnú nehnuteľnosť s výbornou možnosťou prenajímania? Snívate o bývaní v blízkost

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

215,900 € 2804 €/m²

Top
Top

Atraktívne, nové trojizbové byty v Michalovciach

Reality Michalovce

3 izbový byt | Masarykova | 78.5 m²

POSLEDNÁ VÝZVA: Už len 3 trojizbové byty v projekte Masarykova 51! Realitná kancelária AmaRe

Publikované: 30.05.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Info v RK

Top
Top

2-IZB. APARTMÁN – PORÁČ

Reality Poráč

Apartmán | Nezadaná | 64 m²

Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od každodenného ruchu a zároveň rozumne investujete? Predstav

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Poráč

145,000 € 2266 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

3 izbový byt s terasou, ul. Borievková, Vyšné Opátske

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Borievková | 90 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj výnimočný 3 izbový byt s priestrannou teraso

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

349,990 € 3889 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

1 izbový byt, Košice - Šaca, Nám. Oceliarov

Reality Košice-Šaca

1 izbový byt | Nám. Oceliarov | 34 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 1 izbový byt v Košiciach, v mestskej časti Š

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

89,900 € 2644 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

TOP C E N A - ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT BEZ INVESTÍCII

Reality Košice-Šaca

3 izbový byt | - | 63 m²

EQUILIBRIO real v spolupráci s Ing. Ivetou Taškovičovou Vám exkluzívne ponúka na predaj novo a

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

134,970 € 2142 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

2 izbový byt v novostavbe - Košice - Staré Mesto, Rumanova ul.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Rumanova | 44.29 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v novostavbe, v atraktívnej lok

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

234,000 € 5283 €/m²

člen NARKS
Top
Top

CreeX Reality - Priestranný, zariadený, svetlý 3-i byt s bezproblémovým parkovaním - Cottbuská - KVP Košice

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Cottbuská | 81 m²

CreeX Reality a Ing. Matúš Jarný vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj priestranný 3-izbový

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

214,900 € 2653 €/m²

Top
Top

3 izbový byt - Košice Západ, ul. Pokroku

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Pokroku | 65 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v meste Košice, mestská časť Zá

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

249,990 € 3846 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Byty na predaj v Bratislave (8547)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie