Na predaj: Príjemný 2-izbový byt v Želiezovciach po kompletnej rekonštrukcii

Reality Želiezovce

2 izbový byt | 49.5 m²

Na predaj: Príjemný 2-izbový byt v Želiezovciach po kompletnej rekonštrukcii Ponúkame na preda

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Želiezovce

73,000 € 1475 €/m²

Novinka
Novinka

Zabehnutá pálenica s výbornou históriou a s oceneniami v rámci SR

Reality Želiezovce

Výrobný objekt | 90 m²

PATRIOT reality vám ponúka na predaj zabehnutú pálenicu v tichej časti mesta Želiezovce. Moment

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Objekty na predaj Želiezovce

145,000 € 1611 €/m²

REZERVOVANÝ. 3 izbový byt s vlastným parkovacím miestom v centre mesta Želiezovce

Reality Želiezovce

3 izbový byt | 77.7 m²

PATRIOT reality vám ponúka na predaj 3 izbový byt v centre mesta Želiezovce. Nachádza sa na Kom

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Želiezovce

85,000 € 1094 €/m²

Dobré Reality ponúkajú Gazdovský dvor – unikátny vidiecky majetok

Reality Želiezovce

Priestor pre výrobu | Sacherova | 1,200 m²

Dobré Reality ponúkajú výnimočný vidiecky majetok, samota, usadlosť – západné Slovensko okres

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Želiezovce

185,000 € 154 €/m²

Novinka
Novinka

Dobré Reality – Stavebný pozemok 884 m² – Želiezovce, časť Mikula

Reality Želiezovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | SNP | 884 m²

Dobré Reality ponúkajú na predaj slnečný, južne orientovaný stavebný pozemok o výmere 884 m², n

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Želiezovce

Cena dohodou

Novinka
Novinka

PRIESTRANNÝ DOM V POKOJNOM PROSTREDÍ | ŽELIEZOVCE | OKRES LEVICE

Reality Želiezovce

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom s obytnou plochou približne 120 m² v jednej z tichých ulíc mesta

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Domy na predaj Želiezovce

121,000 € 1008 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj,zrekonštruovaný rodinný dom-Želiezovce(N139-12-FRAD3)

Reality Želiezovce

Rodinný dom | Rozmarínová | 130 m²

N139-12-FRAD3 Link na video obhliadku: youtu.be/3rstr9mmYAA?si=xS-1sUzCnGlQsvYE Ponúkame vám

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Želiezovce

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj, obchodná budova, centrum - Želiezovce(N118-15-FRAD)

Reality Želiezovce

Obchodné priestory | Mierová | 220 m²

N118-15-FRADE Link na video obhliadku: youtu.be/ge5gfZiY6kc Využite jedinečnú investičnú príl

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Želiezovce

189,000 € 859 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj, stavebný pozemok-Želiezovce/Svodov(N063-14-FRAD)

Reality Želiezovce

Pozemok pre rodinné domy | 566 m²

N063-14-FRAD Ponúkame Vám na predaj tri stavebné pozemky v meste Želiezovce, časť Svodov, okre

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Želiezovce

Cena dohodou

Predaj, 6iz. rodinný dom s garážou-Želiezovce(N151-12-FRADE)

Reality Želiezovce

Rodinný dom | 304.2 m²

N151-12-FRADE Nová rekonštrukcia v roku 2026! Hľadáte priestranný rodinný dom s množstvom izie

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Želiezovce

164,000 € 539 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ, rod. dom s pozemkom-Želiezovce/Mikula

Reality Želiezovce

Rodinný dom | Mikulska | 95 m²

N225-12-FRAD Ponúkame vám na predaj 3 izbový rodinný dom s veľkým pozemkom v meste Želiezovce,

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Želiezovce

56,000 € 589 €/m²

NOVÁ CENA, krásny stav. pozemok-Želiezovce/Mikula

Reality Želiezovce

Pozemok pre rodinné domy | Mikulská | 1,099 m²

N216-14-FRAD Link na video obhliadku: youtu.be/IEY_mcxOBD0?si=x3JVl4T3Y_ETlIvA Na predaj ponú

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Želiezovce

60,000 € 55 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj, veľká polyfunkčná budova-Želiezovce(N209-18-FRAD)

Reality Želiezovce

Reštauračné priestory | Rozmarínová | 0 m²

N209-18-FRAD Ak hľadáte investičnú nehnuteľnosť s veľkým potenciálom a viacerými možnosťami vy

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Želiezovce

206,000 €

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj, 4izbový dom pri Hrone-Želiezovce(N210-12-FRADE)

Reality Želiezovce

Rodinný dom | Hronská | 100 m²

N210-12-FRADE Hľadáte rodinný dom v meste, no zároveň v blízkosti prírody? Táto nehnuteľnosť j

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Želiezovce

120,000 € 1200 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÝ, 4izbový byt v centre-Želiezovce(N206-114-FRADE3

Reality Želiezovce

4 izbový byt | Slnečná | 0 m²

N206-114-FRADE3 Link na 3D virtuálnu obhliadku: tour.pivo.app/view/6e88f6fd-d6bb-4845-8eb9-211

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Želiezovce

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj,2iz. byt s výhľadom na park-ŽeliezovceN159-112-FRADE3

Reality Želiezovce

2 izbový byt | 51.75 m²

N159-112-FRADE3 Link na 3D virtuálnu obhliadku: tour.pivo.app/view/1fc1f441-b839-4240-842c-e07

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Želiezovce

72,990 € 1410 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Top cena,na predaj pozemok-Želiezovce/Svodov(N157-14-FRADE)

Reality Želiezovce

Pozemok pre rodinné domy | SNP | 1,000 m²

N157-14-FRADE Link na video obhliadku: youtu.be/gAeakxCwxqY?si=A2_3v25EdglRRZqn Ponúkame vám

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Želiezovce

27,900 € 28 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVÁ CENA, veľký rodinný dom s dvojgarážou - Želiezovce

Reality Želiezovce

Rodinný dom | Záhradná | 240 m²

N212-12-FRADE Link na video obhliadku: youtu.be/Ll4NxCam5ls?si=b4LG5PIsfhPprcC9 Ponúkame vám

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Želiezovce

179,000 € 746 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj, veľký rodinný dom na krásnom pozemku-Želiezovce

Reality Želiezovce

Rodinný dom | Jesenského | 140 m²

N223-12-FRADE Hľadáte rodinný dom v pokojnej časti mesta v tesnej blízkosti centra aj školy, n

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Želiezovce

109,500 € 782 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj, 5-izbový dom s jedálňou-Želiezovce(N221-12-FRAD3)

Reality Želiezovce

Rodinný dom | Cintorínska | 0 m²

N221-12-FRAD3 Dom, kde má každý svoj priestor a ešte vám ostane miesto na oddych aj hobby. Li

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Želiezovce

119,900 €

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ,3-izbový byt v centre-Želiezovce N224-113-FRADE3

Reality Želiezovce

3 izbový byt | Slnečná | 81.62 m²

N224-113-FRADE3 Link na 3D virtuálnu obhliadku: tour.pivo.app/view/7dcf9082-fe8f-454b-ade7-d01

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Želiezovce

133,000 € 1630 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

!! Znížená cena !!! Predaj stavebného pozemku pre výstavbu rodinného domu - Želiezovce (031-14-HEKAa)

Reality Želiezovce

Pozemok pre rodinné domy | 912 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu, v novovzniknutej ulici v Želiez

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Želiezovce

49,000 € 54 €/m²

TOP CENA-NOVOSTAVBA NA KĽÚČ

Reality Želiezovce

Rodinný dom | 111 m²

Túžite bývať v meste a zároveň v lone prírody? Žiť v novovybudovanej modernej štvrti so skvelým

Publikované: 18.07.2024 Aktualizované: 08.02.2026
Domy na predaj Želiezovce

165,000 € 1486 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

VÝSTAVBA 3 NOVOSTAVIEB ZA UVÁDZACIU CENU 165 000,-eur!!!

Reality Želiezovce

Rodinný dom | SNP | 100 m²

Začíname s výstavbou ďalších 3 novostavieb v Želiezovciach, nová štvrť JAHODOVÁ! AK SI JEDNU Z

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Želiezovce

165,000 € 1650 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie