Šikovný 3 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii v Martine – Košúty 2

Reality Martin

3 izbový byt | C. Majerníka | 67 m²

Na predaj 3-izbový byt o výmere 67 m², ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Košúty 2 v Ma

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Martin

144,900 € 2163 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

3 - IZBOVÝ BYT HODVÁBNA / TREBIŠOV

Reality Trebišov

3 izbový byt | Hodvábna | 68 m²

Ponúkame Vám na predaj žiadaný 3-izbový byt, Trebišov, Hodvábna ulica, na 3. poschodí z 8. s no

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trebišov

134,000 € 1971 €/m²

3 - IZBOVÝ BYT MICHAĽANY/REZERVOVANÉ

Reality Michaľany

3 izbový byt | Michaľany | 76.74 m²

REZERVOVANÉ. Ponúkame Vám na predaj veľký 3-izbový tehlový byt, okres Trebišov, obec: Michaľany

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Michaľany

69,000 € 899 €/m²

3 - IZBOVÝ BYT KOMENSKÉHO / TREBIŠOV

Reality Trebišov

3 izbový byt | Komenského | 63.86 m²

Ponúkame Vám na predaj žiadaný 3-izbový byt, Trebišov, Komenského ulica, na 7. poschodí z 8. s

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trebišov

129,000 € 2020 €/m²

3-izb.byt na začiatku Petržalky, Mamateyova ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mamateyova | 70 m²

Ponúkame na predaj 3 izb. byt na ul. Mamateyova, Petržalka, pri Ekonomickej univerzite. Výmera

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

254,900 € 3641 €/m²

Novinka
Novinka

3-izbový byt s veľkorysou výmerou – Dostojevského rad, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dostojevského rad | 105 m²

REALITY GOLD – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj veľkorysý 3-izbový byt v prestížnej lokalite

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

430,000 € 4095 €/m²

REZERVOVANÝ Bývanie s nadhľadom - Váš nový domov na "Efku"

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Podjavorinskej | 76 m²

Hľadáte miesto, kde po práci vypnete a z okna uvidíte viac zelene než betónu? Ponúkame vám na p

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

151,000 € 1987 €/m²

Štýlový vintage domov, ktorý vás očarí

Reality Partizánske

3 izbový byt | Nezadaná | 59 m²

Máme pre Vás bývanie, ktoré má dušu. Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt na obľúbenom sí

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Partizánske

98,000 € 1661 €/m²

3 izbový byt s balkónom Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Krušovská | 64 m²

Ponúkame vám na predaj 3 izbový byt s balkónom v meste Topoľčany blízko centra . Nachádza sa n

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

135,000 € 2109 €/m²

3 izbový byt Nitra - centrum

Reality Nitra

3 izbový byt | 68 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v centre Nitry na Štúrovej ulici. Byt sa nachádza na 5/6 po

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

170,000 € 2500 €/m²

3 izbovy byt s balkónom Bošany/ VYPLATENA ZALOHA

Reality Bošany

3 izbový byt | J.Kráľa | 82 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bošany na ulici Janka Kráľa. Byt je veľkometrážny má rozloh

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bošany

Cena dohodou

3 izbový byt s 2 balkónmi Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Nezadaná | 67 m²

Ponúkame vám na predaj 3 izbový byt s dvomi balkónmi v meste Topoľčany . Nachádza sa na ulici S

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

149,000 € 2224 €/m²

3 izbový byt bez balkóna Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Krušovská | 76 m²

Ponúkame vám na predaj 3 izbový byt bez balkóna v meste Topoľčany s obľúbenou dispozíciou . Na

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

149,000 € 1961 €/m²

Na predaj 3 i byt s loggiou aj terasou - Prievidza 75,24 m2

Reality Prievidza

3 izbový byt | F. Madvu | 75.24 m²

Ponúkame Vám na predaj trojizbový byt s loggiou a veľkou priestrannou terasou nachádzajúci sa v

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Prievidza

143,000 € 1901 €/m²

3izbový byt - garáž - záhrada - Topoľčany - mravenisko

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Agátová | 79 m²

Ponúkam na predaj 3 izbový byt 79m2 - v meste Topoľčany, časť Mravenisko. Byt sa nachádza v zat

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

195,000 € 2468 €/m²

REZERVOVANÉ - Predaj 3-izb. byt, 72 m2, Školská ul., Stupava

Reality Stupava

3 izbový byt | Školská | 72 m²

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj trojizbový byt na Školskej ulici v Stupave, s podlahovou ploch

Publikované: 27.08.2024 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Stupava

169,900 € 2360 €/m²

**Možnosť prerobenia na 4-izbový byt, TOP LOKALITA PRI PARKU JAMA**

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Trnavská | 127.3 m²

Ponúkame Vám na predaj nehnuteľnosť v širšom CENTRE Bratislavy pri TRNAVSKOM MÝTE s KOMPLETNOU

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

412,300 € 3239 €/m²

Novinka
Novinka

Exkluzívne predáme pekný 3-izbový byt vo Vajnoroch

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Tomanova | 74.7 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt s celkovou výmerou 74,68 m² (byt 64,55 m² + zasklen

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

219,000 € 2932 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3 izbový byt v centre Popradu

Reality Poprad

3 izbový byt | Okružná | 69 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 3 izbový byt v osobnom vlastníctve, s celkovou plochou 69 m2

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Poprad

163,900 € 2375 €/m²

Novinka
Novinka

CHRENOVÁ I, 3-IZBOVÝ BYT, 80m2, BALKÓN

Reality Nitra

3 izbový byt | 80 m²

RK-REALITA ponúka na predaj 3-izbový byt v Nitre, 80 m2, plastové okná, upravená kúpeľňa, dr

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

184,000 € 2300 €/m²

člen NARKS

VEĽKÝ 3,5 IZBOVÝ BYT, KLOKOČINA, 76m2, BALKÓN

Reality Nitra

3 izbový byt | Partizánska | 76 m²

RK-REALITA ponúka na predaj 3,5-izbový byt na Klokočine, Partizánska ul., OV, 76 m2, 2.p./7.p.,

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Nitra

162,000 € 2132 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne iba u nás: Predaj priestranného 3i. bytu s terasou na najvyššom poschodí, Prievoz

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hrachová | 94.29 m²

Predaj priestranného 3i. bytu s terasou, Hrachova ul., Prievoz Celý byt je svetlý, úpravami je

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

ZREKONŠTRUOVANÝ PRIESTRANNÝ 3IB s PEKNÝM VÝHĽADOM, ROZKVET

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Rozkvet 126 | 66 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám ponúka exkluzívne na predaj pekný a priestranný 3-izbový byt v P

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

135,500 € 2053 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TEPLÝ 3-izbový byt s loggiou na predaj, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Tkáčska | 72.04 m²

Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na predaj 3-izbový byt s loggiou na sídl. Západ 1 v Spišskej No

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

127,900 € 1775 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Reality v Martine (756)
Rodinné domy na predaj (23114)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30310)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie