Možná dohoda na cene! 3-iz. byt (54,13m2) v pokojnej lokalite v Galante.

Reality Galanta

3 izbový byt | Nová Doba | 54.13 m²

Realitná kancelária Prvý domov s. r. o. vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj 3-

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Galanta

106,990 € 1977 €/m²

Top
Top

Na predaj 3 izbový byt s balkónom Galanta- Železničiarska

Reality Galanta

3 izbový byt | Železničiarska | 78 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s balkónom o výmere 78 m², nachádzajúci sa v tehlovom bytovom d

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Galanta

149,000 € 1910 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3 izbový byt z balkónom Galanta

Reality Galanta

3 izbový byt | 66 m²

Na predaj: 3-izbový byt, Galanta – 68 m², balkón, šatník, komora Ponúkame na predaj priestrann

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Galanta

146,000 € 2212 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3 izbový byt z lodžiou Galanta- Revolučná štvrť

Reality Galanta

3 izbový byt | Revolučná štvrť | 56 m²

Na predaj 3-izbový byt s lodžiou – centrum Galanty, Revolučná štvrť Ponúkame na predaj 3-izbov

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Galanta

145,000 € 2589 €/m²

NA PREDAJ: Priestranný 3-izbový byt so záhradou a parkovaním

Reality Galanta

3 izbový byt | Mládežnícka | 106 m²

Realitná kancelária VestaReal ponuka NA PREDAJ: Priestranný 3-izbový byt so záhradou a parkovan

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Galanta

204,000 € 1925 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s balkónom Galanta- Štvrť SNP

Reality Galanta

3 izbový byt | Štvrť SNP | 73 m²

Na predaj: 3-izbový byt s balkónom – Galanta, Štvrť SNP Ponúkame na predaj zariadený 3-izbový

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Galanta

146,000 € 2000 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3-izbový byt na Vajnorskej ulici v Bratislave

Reality Galanta

3 izbový byt | 90 m²

Moderný maklér ponúka na predaj svetlý a čiastočne zariadený 3-izbový byt, situovaný v jednej z

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Galanta

329,600 € 3662 €/m²

Novinka
Novinka

3 izbový byt s vlastnou 150 m² záhradou a garážou v Galante – kompletná rekonštrukcia

Reality Galanta

3 izbový byt | Vodárenská | 73 m²

Predstavte si moderný, kompletne zrekonštruovaný byt, ktorý vám ponúka všetky benefity rodinnéh

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Galanta

230,000 € 3151 €/m²

Novostavba: Zariadený 3-izbový byt s balkónom + parkovacie státie v cene

Reality Galanta

3 izbový byt | Karola Duchoňa | 66.5 m²

Realitná spoločnosť Solídne bývanie spol. s.r.o. Vám ponúka na predaj zariadený 3-izbový byt v

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Galanta

173,900 € 2615 €/m²

VIDEO! Výnimočný predaj! Byt so záhradou, garážou, Galanta

Reality Galanta

3 izbový byt | Galanta | 116.65 m²

Byt ako dom? Po komfortnom bývaní túži každý z nás, no a nadrámec ak sa nachádza v kludnej, n

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Galanta

Cena dohodou

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

SUPER NOVINKA Zrekonštruovaný 3 izbový byt, 68 m2, 6/7, Galanta, Železničiarska 135.000 €

Reality Galanta

3 izbový byt | Železničiarska | 68 m²

Realitná kancelária TOP REALITY KIČKOVÁ ǀ BALUCHOVÁ 18 rokov na trhu ponúka Exkluzívne na preda

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Galanta

135,000 € 1985 €/m²

Novostavba 3 izbový byt 91,82 m2 s krásnou terasou. Galanta, Richtárske pole, 177.230 €

Reality Galanta

3 izbový byt | Galanta | 64.36 m²

Realitná kancelária TOP REALITY KIČKOVÁ ǀ BALUCHOVÁ 17 rokov na trhu ponúka na predaj Novostav

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 01.08.2025
Byty na predaj Galanta

177,230 € 2754 €/m²

Novostavba 3 izbový byt 90,96 m2 s 2 terasami a parkoviskom pre 2 autá. Galanta, Mládežnícka štvrť 179.900 €

Reality Galanta

3 izbový byt | Galanta | 90.96 m²

Realitná kancelária TOP REALITY KIČKOVÁ ǀ BALUCHOVÁ 17 rokov na trhu ponúka predaj Slnečný 3 iz

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 17.06.2025
Byty na predaj Galanta

179,900 € 1978 €/m²

ALL INCLUSIVE | Rezervované 3-izb. byt s loggiou a pivnicou, Galanta

Reality Galanta

3 izbový byt | Revolučná štvrť | 82 m²

!!ZNÍŽENÁ AKCIOVÁ CENA!! NEZMEŠKAJTE!! Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka exklu

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Galanta

Cena dohodou

ALL INCLUSIVE | Rezervované 3-izb. byt s balkónom v centre Galanty

Reality Galanta

3 izbový byt | Hlavná | 83 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Galanta

Cena dohodou

ALL INCLUSIVE | Na predaj 3-izb. byt s veľkou terasou, Galanta

Reality Galanta

3 izbový byt | Richtárske pole | 64.36 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v polyfunkčnom

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Galanta

177,230 € 2754 €/m²

Reality Galanta

3 izbový byt | Richtárske pole | 64.36 m²

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Galanta

177,230 € 2754 €/m²

Reality Galanta

3 izbový byt | Richtárske pole | 64.36 m²

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Galanta

177,230 € 2754 €/m²

EXKLUZÍVNE - Moderný 3-izbový byt po rekonštrukcii na predaj v Galante

Reality Galanta

3 izbový byt | Krásna | 71.25 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v žiadanej lokalite na ulici Krásna v Galante. Tent

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Galanta

144,900 € 2034 €/m²

Komfortný 3-izbový byt s krásnym výhľadom v centre Galanty

Reality Galanta

3 izbový byt | Clementisove sady | 75 m²

Ponúkame na predaj krásny 3-izbový byt v Galante, ktorý sa nachádza na ulici Clementisove sady.

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Galanta

139,000 € 1853 €/m²

Váš nový domov plný pohody-3-izbový byt v Galante,

Reality Galanta

3 izbový byt | Mierová | 69 m²

Ponúkame na predaj priestranný a zrekonštruovaný 3-izbový byt s BALKÓNOM vo vyhľadávanej lokali

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Galanta

145,000 € 2101 €/m²

Byt v centre Galanty s potenciálom–bývanie alebo investícia

Reality Galanta

3 izbový byt | 65 m²

Byt v centre Galanty s obrovským potenciálom – bývanie alebo investícia NA PREDAJ – 3-IZBOVÝ B

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Galanta

125,800 € 1935 €/m²

Byt s dušou a pohodou – v srdci Galanty, Clementisové sady

Reality Galanta

3 izbový byt | Clementisove Sady | 70 m²

Útulný 3-izbový byt s balkónom v centre Galanty – Clementisové sady V exkluzívnom zastúpení ma

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Galanta

139,000 € 1986 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Galanta - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Galanta

3 izbový byt | 68 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Ľubomír Franta, kontakt: 0905 889 977, nehnuteľnosť s I

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Galanta

125,000 € 1838 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Rodinné domy na predaj (23081)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie