NOVOSTAVBA: Priestranný štýlovo zariadený 3-izb. byt s terasou, predzáhradkou a garážovým státim

Reality Čadca

3 izbový byt | 17. Novembra | 84 m²

Ponúkame na predaj tento priestranný 3 izbový byt v novostavbe v Čadci, na ul. 17.novembra o r

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Čadca

280,000 € 3333 €/m²

člen NARKS
Top Novinka 3D prehliadka
Top Novinka 3D prehliadka

Na predaj 3-izbový byt vhodný na rekonštrukciu v Čadci

Reality Čadca

3 izbový byt | Okružná | 62 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 3-izbový byt v Čadci, vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných p

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Čadca

127,900 € 2063 €/m²

Predaj: 3 izbový byt, 69,66 m2, Čadca ( 230-113-MACHa)

Reality Čadca

3 izbový byt | Okružná | 69.66 m²

( 230-113-MACHa) Ponúkame na predaj 3 izbový byt v Čadci, sídlisko Kyčerka. Plocha bytu: 69,66m

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Čadca

145,000 € 2082 €/m²

REZERVOVANÉ: 3-izbový byt Čadca,72m2 – komplet rekonštrukcia, stačí sa nasťahovať

Reality Čadca

3 izbový byt | 72 m²

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt, kompletne zrekonštruovaný, nachádzajúci sa na sídlisku

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Čadca

Cena na vyžiadanie

IBA U NÁS! Na predaj 3i dizajnový byt Čadca centrum, 166m2

Reality Čadca

3 izbový byt | Matičné námestie | 166 m²

🔥 *NA PREDAJ – LUXUSNÝ 3-izbový PENTHOUSE v srdci Čadce!* 🏙️💎 🌟 *Dizajnový strešný byt s výnimo

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Čadca

348,990 € 2102 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 3i štýlový byt v centre Čadce, 202m2

Reality Čadca

3 izbový byt | Matičné námestie | 202 m²

🔥 *NA PREDAJ – LUXUSNÝ 3izbový PENTHOUSE v srdci Čadce!* 🏙️💎 🌟 *Dizajnový strešný byt s výnimoč

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Čadca

288,990 € 1431 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 3i nádherný byt v centre Čadce, 204m2

Reality Čadca

3 izbový byt | Matičné námestie | 204 m²

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Čadca

278,990 € 1368 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj, 3 izbový byt s terasou, Čadca – Rieka

Reality Čadca

3 izbový byt | Rieka | 94 m²

Už sa nemusíte rozhodovať, či je pre vás lepší dom alebo byt. Tento byt má z oboch svetov to po

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Čadca

178,000 € 1894 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj, 3 izbový byt s terasou, Čadca – Rieka

Reality Čadca

3 izbový byt | Rieka | 99 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Čadca

188,000 € 1899 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj, 3 izbový byt s terasou, Čadca – Rieka

Reality Čadca

3 izbový byt | Rieka | 100 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Čadca

190,000 € 1900 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ: 3-izbový byt Žarec – 71,53 m², 2 balkóny, špajza

Reality Čadca

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 71.53 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Žarec. Byt sa nachádza na 5. p

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Čadca

159,000 € 2223 €/m²

člen NARKS

Na predaj: priestranný 3-izbový byt po rekonštrukcii, Čadca - Hurbanova ulica

Reality Čadca

3 izbový byt | 68.06 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt po rekonštrukcii v obľúbenej lokalite Čadca - Kyčer

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Čadca

138,000 € 2028 €/m²

člen NARKS

Na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt v Čadci – sídlisko Kýčerka

Reality Čadca

3 izbový byt | 70 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt na Chalupkovej ulici na sídlisku Kýče

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Čadca

139,500 € 1993 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Palarik Residence & Retail

Reality Čadca

3 izbový byt | Palárikova | 74.51 m²

PREDAJ TROJIZBOVÉHO BYTU O ROZLOHE 74,51 M2 + Loggia(5,6 M2). Typ: Predaj Druh: 3 izbový byt S

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Čadca

Info v RK

Predaj 3+1 bytu na Hurbanovej ul. v Čadci

Reality Čadca

3 izbový byt | Hurbanova | 67.19 m²

1. Reality Rent Vám ponúka na predaj priestranný 3+1 byt s výmerou 67,19 m2, ktorý sa nachádza

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Čadca

134,000 € 1994 €/m²

Predaj krásneho 3 - izbového bytu v Čadci

Reality Čadca

3 izbový byt | Okružná | 60 m²

Ponúkame vám na predaj útulný a slnečný 3+1 byt v obľúbenej lokalite mesta Čadca na Okružnej ul

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Čadca

135,000 € 2250 €/m²

Predaj 3-izbového bytu, Školská, Školská, Čadca

Reality Čadca

3 izbový byt | Školská | 65.51 m²

Priestranný 3+1 byt s veľkým potenciálom v srdci Čadce – Školská ulica. Hľadáte byt v lokalite

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Čadca

133,500 € 2038 €/m²

Rezervované - Predám 3+1 byt na Žarci, iba u nás

Reality Čadca

3 izbový byt | A. Bernoláka | 78 m²

Predám exkluzívne 3+1 byt na Žarci, rekonštruovaný balkón a výťah, pivnica, špajza. Výborná lo

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Čadca

141,900 € 1819 €/m²

Príjemný 3-izbový byt s loggiou v obľúbenej lokalite – Čadca, Kýčerka

Reality Čadca

3 izbový byt | 66 m²

Hľadáte bývanie v pokojnej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou „pod oknami“? Ponúkam

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Čadca

125,000 € 1894 €/m²

TRIOREALITY - Mezonet 3+1 na predaj - 80 m2 - CA centrum

Reality Čadca

3 izbový byt | Májová | 80 m²

TRIOREALITY ponúkajú na predaj murovaný 3-izbový byt typu mezonet o celkovej výmere 80 m2 aj s

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 21.03.2026
Byty na predaj Čadca

139,000 € 1738 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (769)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Rodinné domy na predaj (23082)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie