Na predaj 3i byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 63 m²

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256), ponúka na predaj 3-izb. byt typu “NKS” v Banskej By

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

158,000 € 2508 €/m²

Predaj 3 izbového bytu na Študentskej ulici v Košiciach v mestskej časti Košice - Sever

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Študentská | 69 m²

Hľadáte pekný byt na bývanie a alebo zaujímavú investičnú príležitostˇv lukratívnej lokalite bl

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

Cena dohodou

REZERVOVANÉ -Ponúkame na predaj 3 izbový byt v Trenčianskych Tepliciach.

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | 75 m²

Ponúkame na predaj pekný,priestranný 3 izbový byt na sídlisku SNP v Trenčianskych Tepliciach.

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

130,000 € 1733 €/m²

3 IZBOVÝ BYT LUČENEC - PREDAJ

Reality Lučenec

3 izbový byt | 70 m²

Reality Novohrad ponúkajú na predaj 3 izbový byt v Lučenci v širšom centre mesta. BYT: ul. J.

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Lučenec

82,000 € 1171 €/m²

NOMA | ZÁLUŽICKÁ- Poctivý 3-izbový BYT v zelenej časti ŠTRKOVCA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Zálužická | 73 m²

Ondrej Bugár a spoločnosť NOMA Realitné služby vám ponúkajú na predaj priestranný 3-izbový byt

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

238,600 € 3268 €/m²

NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT V DUBNICI NAD VAHOM S VÝMEROU 79 M2.

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | 79 m²

Tureality ponúka na predaj 3-izbový byt v Dubnici nad Váhom na ulici Centrum II.v panelovom zat

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

Cena na vyžiadanie

Reality Pre Vás Ponúka 3 izbový byt v centre mesta Púchov na predaj

Reality Púchov

3 izbový byt | Obrancov mieru | 74 m²

REALITY PRE VÁS ponúka Na predaj - 3 izbový byt v poloprerobenom stave na 1 poschodí Zat

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Púchov

139,000 € 1878 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Ticho, priestor a pohoda – 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii (2025)-NOVÁ ZNÍŽENÁ CENA

Reality Senica

3 izbový byt | 64 m²

Hľadáte byt, kde si po náročnom dni naozaj oddýchnete? Miesto, kde vás ráno zobudí ticho a veče

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Senica

110,000 € 1719 €/m²

Ponúkame na predaj 2,5-i byt, dispozične upravený na 3-izb.

Reality Lučenec

3 izbový byt | Rúbanisko I. | 55 m²

Ponúkame na predaj 2,5-izbový byt, ktorý bol dispozične upravený na 3-izbový. Nehnuteľnosť sa n

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

73,990 € 1345 €/m²

3-IZBOVÝ BYT , 74 M2 BANSKÁ BYSTRICA (REZERVOVANÉ)

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Pieninská | 74.7 m²

Predstavte si bývanie, kde sa každé ráno zobúdzate s výhľadom na zeleň, deti majú bezpečný prie

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

179,900 € 2408 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3 izbový byt s loggiu s úžitkovou plochou 72 m2, v zabývanej lokalite Bratislava – Petržalka – Ovsište

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 72 m²

TUreality ponúkajú byt s výmerou 72 m2 vo vyhľadávanej zabývanej lokalite Bulíková ulica. Byt j

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

243,999 € 3389 €/m²

3-izbový byt s garážou a veľkým úložným priestorom – Šalgočka.

Reality Šalgočka

3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

Realitná kancelária Prvý domov s.r.o. Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj priestranný 3-i

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Šalgočka

108,000 € 1500 €/m²

PREDANÉ!!!EXKLUZÍVNY PREDAJ VEĽKORYSÉHO 3-IZBOVÉHO BYTU S LOGGIOU VO VYHĹADÁVANEJ LOKALITE SÍDLISKA KVP-KOŠICE

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | 74 m²

Bývanie, ktoré má všetko – 3-izbový byt s loggiou na KVP, Čordákova ulica Hľadáte priestranné

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

212,900 € 2877 €/m²

Predaj 3 izbového bytu na sídlisku Dargovských hrdinov ulica Bielocerkevská

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Bielocerkevská | 66 m²

Hľadáte 3 izbový byt , do ktorého sa môžete nasťahovať hneď a bez ďalších veľkých investícií a

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

199,990 € 3030 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s balkónom v Piešťanoch, 65m2

Reality Piešťany

3 izbový byt | 65 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s rozlohou 65 m² v tichej a obľúbenej lokalite Piešťan. Dispozí

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Piešťany

138,000 € 2123 €/m²

Predaj 3i bytu s loggiou na Jahodovej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Jahodová | 56 m²

Realitná kancelária IP REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Novom Meste – časť Vinohrad

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

253,900 € 4534 €/m²

Na predaj 3 - izbový byt na Železníkoch, ulica Užhorodská, Košice

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Užhorodská | 68 m²

Hľadáte nové bývanie, ktoré ponúka okamžitý komfort, no zároveň aj priestor pre Vašu vlastnú kr

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

196,000 € 2882 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Veľký 3-izbový byt s balkónom v Top lokalite!!

Reality Rožňava

3 izbový byt | Okružná | 64.5 m²

Priestranný 3-izbový byt na sídlisku Juh - Váš nový domov čaká! Vaša príležitosť na komfor

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na predaj Rožňava

99,999 € 1550 €/m²

3 izbový čiastočne zrekonštruovaný byt 78 m2 s loggiou – možnosť upraviť na 4 izby Bratislava, Petržalka – časť Ovsište

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 78 m²

TUreality ponúka veľký 3 izbový byt s úžitkovou plochou 78 m2. Byt prešiel v priebehu poslednýc

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,900 € 3204 €/m²

Pripravujeme do ponuky3-izbový byt 72,17 m2 po kompletnej rekonštrukcii v obľúbenej Sásovej – s parkovaním a veľkou pivnicou!

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 72.17 m²

TUreality Vám ponúka moderné bývanie bez nutnosti ďalších investícií? Alebo výbornú investičnú

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

190,000 € 2633 €/m²

PONÚKAME 3-IZBOVÝ BYT "B6" V NOVOSTAVBE S LUXUSNÝMI PARAMETRAMI !

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | 89 m²

Zvažujete bývanie v byte, ktorý má konečne dostatok priestoru a nechcete mať starosti so zariaď

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

199,800 € 2245 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PONÚKAME 3-IZBOVÝ BYT "B2" V NOVOSTAVBE S PARAMETRAMI RODINNÉHO DOMU !

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | 89 m²

Zvažujete bývanie v rodinnom dome, no nechcete mať starosti s údržbou, kosením a odpratovaním s

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

230,350 € 2588 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-IZBOVÝ BYT NA PREDAJ V MESTE DOBŠINÁ !

Reality Dobšiná

3 izbový byt | Nová | 65.34 m²

3-IZBOVÝ BYT NA PREDAJ MESTE DOBŠINÁ ! DOBŠINÁ staré banícke mesto v strednej časti Slovensk

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dobšiná

39,900 € 611 €/m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt na sídlisku Zapotôčky v meste Prievidza.

Reality Prievidza

3 izbový byt | 70 m²

Realitná kancelária DMPD real vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prievidza

115,000 € 1500 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23116)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Reality v Martine (757)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie