REALFINN EXKLUZÍVNE PREDAJ - LUXUSNÝ 3 IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII, NOVÉ ZÁMKY

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nábrežná | 78 m²

PÁČI SA VÁM TENTO BYT, REZERVUJTE SI BYT U NÁS. FOTO = VZOROVÝ BYT. EXKLUZÍVNE. Ponúkame Vám

Publikované: 18.11.2021 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

STOP DRAŽBE! VÝKUP NEHNUTEĽNOSTÍ

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nové Zámky | 75 m²

Kúpime byt alebo pozemok v Nových Zámkoch. HOTOVOSŤ. Ponúkame riešenie do 24 hod. v hotovosti,

Publikované: 11.09.2019 Aktualizované: 09.05.2024
Byty na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

3-izbový, nadštandardne veľký byt s balkónom - Krompachy

Reality Krompachy

3 izbový byt | 86 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame tento 3 izbový byt s nadštandardnou metrážou (86m2) v Krompachoch v lokalit

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Krompachy

99,000 € 1151 €/m²

Novinka
Novinka

Priestranný 3 izbový byt s GARÁŽOU a so záhradkou v štvorbytovke v obci Zlaté Klasy- výborná lokalita

Reality Zlaté Klasy

3 izbový byt | Školská | 74 m²

Exkluzívne Vám ponúkame priestranný, 3 izbový byt na ulici Školská, v obci Zlaté Klasy. Byt sa

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Zlaté Klasy

135,000 € 1824 €/m²

Na predaj 3. izbový byt 83,3m2 s loggiou v Kučišdorfskej doline v Pezinku, predaný!!!

Reality Pezinok

3 izbový byt | Kučišdorfská dolina | 79 m²

Predstavte si svoj nový domov – priestranný 3-izbový byt s balkónom, ukrytý v srdci Kučišdorfsk

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Pezinok

168,000 € 2127 €/m²

Predám tehlový 3 izbový byt v centre v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | centrum | 70 m²

Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt s balkónom

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

131,290 € 1876 €/m²

REZERVOVANÉ - REALITY BROKER ponúka na predaj pekný priestranný 3 izb. byt v centre mesta Senec

Reality Senec

3 izbový byt | Nezadaná | 90.99 m²

Ponúkame na predaj pekný 3 izb. byt v centre mesta. Byt o rozlohe 90,99 m2 sa nachádza na 3. po

Publikované: 02.12.2024 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na predaj Senec

179,000 € 1967 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s balkónom a záhradkou - Záriečie

Reality Záriečie

3 izbový byt | Záriečie 114 | 64 m²

Ponúkame na predaj útulný 3- izbový byt s celkovou výmerou 64 m² a príjemnou atmosférou, ktorý

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Záriečie

135,000 € 2109 €/m²

RADO | Veľký 3i byt 81m2, Halalovka 64 - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Halalovka | 81 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s podlahovou plochou bytu 81m2, ktorý sa nachádz

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

179,900 € 2221 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO I 3 Izb. byt s balkónom 64 m2 I OSTREDKY - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ostredkova | 61 m²

RADO Reality Vám ponúka: 3-izbový byt v TOP lokalite Ružinova – Ostredková ulica | ideálny na b

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,900 € 4261 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 3-izbový byt 80m2 | I. Bukovčana - DNV

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Ivana Bukovčana | 77 m²

RADOReality Vám ponúka na predaj 4-izbový byt s celkovou výmerou 80 m², ktorý sa nachádza v zat

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

235,200 € 3055 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Na predaj 3i byt 75m2 ul. Mateja Bela | Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Mateja Bela | 75.28 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v žiadanej lokalite Juh, na u

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

144,900 € 1925 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 3-izbový byt 64m2 + loggia 5m2 | Matejkova

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Matejkova | 64 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s celkovou výmerou 71 m², z toho 64 m

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,900 € 3748 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Predaj 3-izb. bytu 70 m2 + parking, Trenč. Stankovce - Sedličná

Reality Trenčianske Stankovce

3 izbový byt | Sedličná | 70 m²

RADO Reality ponúka na predaj 3.izb. byt v Trenčianskych Stankovciach – časť Sedličná. Byt s úž

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Stankovce

147,000 € 2100 €/m²

RADO | Na predaj 3i byt 65m2 | Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | Považská ulica | 65 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na ulici Považská, Nové Mesto

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

119,000 € 1831 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ | Veľkometrážny 3i byt s výťahom a pivnicou | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ondrejovova | 81.81 m²

Hľadáš pre svoju rodinu byt v mimoriadne žiadanej lokalite, kde máš všetko dôležité na pár krok

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,000 € 3178 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 3i byt, 70m2 v super lokalite, Beckovská - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Beckovská | 70 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s podlahovou plochou 70m2 na ulici B

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

139,900 € 1999 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | NA PREDAJ 3 izbový byt Nové Mesto nad Váhom – 65 m2 + balkón

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | Zelená ulica | 65 m²

RADO | NA PREDAJ 3 izbový byt Nové Mesto nad Váhom – 65 m2 + balkón IBA U NÁS! RADO Reality po

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

147,500 € 2269 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Trávniky - Slnečný 3,5-izbový byt v srdci Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Nezábudková | 75 m²

Prakticky riešený 3,5-izbový byt vo vyhľadávanej časti Ružinova – Trávniky, na Nezábudkovej uli

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 3587 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Vazovova | 70.72 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj 3-izbový byt v Starom meste na Vazovovej ulic

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

323,000 € 4567 €/m²

člen NARKS

Na predaj 3-izbový byt, Jasovská ulica – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Jasovská | 68 m²

Byt, ktorý má dušu… a priestor pre váš príbeh Na Jasovskej ulici vás čaká 3-izbový byt, ktorý

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,000 € 3662 €/m²

člen NARKS

SRG | Prebuďte v sebe dizajnéra | S. H. Vajanského

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | S. H. Vajanského | 60 m²

Prebuďte v sebe dizajnéra. Alebo sa nechajte inšpirovať vizualizáciami v galérii (v škandinávsk

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

114,990 € 1917 €/m²

Na predaj 3 izbový tehlový byt Komárno !

Reality Komárno

3 izbový byt | Ul. priateľstva | 62.5 m²

Jedinečná príležitosť pre bývanie s nízkymi réžiami ! Nehnuteľnosť vhodná pre pohodlné bývani

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Komárno

84,900 € 1358 €/m²

Na predaj 3i byt s lodžiou a s pekným výhľadom na zeleň v lokalite Nitra - Klokočina

Reality Nitra

3 izbový byt | 63 m²

Katarína Vereš +421 903 779 577 e-mail: katarina.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka n

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

Info v RK

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality v Martine (756)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8526)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30310)
Rodinné domy na predaj (23118)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Upresniť hľadanie