Na predaj priestranný 3 izbový byt v Šamoríne

Reality Šamorín

3 izbový byt | Hlavná | 62 m²

Realitné Impérium ponúka na predaj 3 izbový byt v tichej lokalite Šamorína na Hlavnej ulici. B

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Šamorín

155,000 € 2500 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Pekný 3 - izbový byt - 73 m² s predzáhradkou , lokalita: Šamorín

Reality Šamorín

3 izbový byt | 72 m²

BYVO realitná kancelária ponúka na predaj 3 - izbový byt - 73 m², Šamorín. Ponúkame Vám na pre

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šamorín

159,000 € 2208 €/m²

Exkluzívne . Priestranný kompletne zariadený 3-izbový byt v Šamoríne. 65 m² byt + 5 m² loggia + 12 m² pivnica/sklad

Reality Šamorín

3 izbový byt | 65 m²

Exkluzívne iba u nás! Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v Šamoríne. • Výmera: 65 m² b

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Šamorín

253,000 € 3892 €/m²

Na predaj – štýlový moderný 3-izbový byt v Šamoríne (blízko Bratislavy)

Reality Šamorín

3 izbový byt | 65 m²

Na predaj – štýlový moderný 3-izbový byt v Šamoríne (blízko Bratislavy) Kompletne zrekonštruov

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 07.10.2025
Byty na predaj Šamorín

253,000 € 3892 €/m²

BABONY TRE I 3-izbový byt v Šamoríne

Reality Šamorín

3 izbový byt | Hviezdna | 65 m²

Slnečný 3-izbový byt v Šamoríne pri X-Bionic Sphere – ideálny na bývanie aj investíciu Šamorín

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šamorín

174,000 € 2677 €/m²

NOVÝ 3 - IZBOVÝ BYT V ŠTANDARDE V OBCI - HORNÉ JANÍKY - POSLEDNÝ BYT V PONUKE!

Reality Šamorín

3 izbový byt | Hlavná | 75.1 m²

Ponúkame na predaj nový 3-izbový byt v obci Horné Janíky, ktorý sa nachádza v modernom bytovom

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Šamorín

163,500 € 2177 €/m²

NOVÉ 3-IZBOVÉ BYTY V ŠTANDARDE V OBCI HORNÉ JANÍKY - POSLEDNÉ VOĽNÉ BYTY V PONUKE

Reality Šamorín

3 izbový byt | Hlavná | 83.15 m²

Ponúkame na predaj nové 3-izbové byty v obci Horné Janíky, ktoré sa nachádzajú v moderných byto

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Šamorín

178,500 € 2147 €/m²

Šamorín - predaj 3. izb. bytu s rozlohou 100m2 v uzamknutom dvore.

Reality Šamorín

3 izbový byt | - | 100 m²

Imperium RK Vám ponúka na predaj trojizbový byt nachádzajúci sa na vyvýšenom prízemí tehlovej

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šamorín

259,000 € 2590 €/m²

RealityDS - PREDAJ - 3 izb. byt so špajzou a loggiou, 72 m2, Čilistovská ulica

Reality Šamorín

3 izbový byt | Čilistovská cesta | 72 m²

RK RealityDS Vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný trojizbový byt s loggiou, nachádzaj

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šamorín

179,000 € 2486 €/m²

RealityDS - PREDAJ: 3-izbový byt s balkónom kúsok od centra - Šamorín

Reality Šamorín

3 izbový byt | Hviezdna | 65.5 m²

RK RealityDS ponúka na PREDAJ 3-izbový byt s balkónom v meste Šamorín, nachádzajúci sa na 1. po

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šamorín

174,000 € 2656 €/m²

RealityDS - PREDAJ 3 izb. bytu s loggiou, 67 m2, Dunajská ulica

Reality Šamorín

3 izbový byt | Dunajská | 67 m²

BONUS – znalecký posudok v cene bytu ! RK RealityDS Vám ponúka na predaj 3 izb. byt, nachádzaj

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šamorín

179,000 € 2672 €/m²

Na predaj 3. izbový byt so záhradou a altánkom v Kráľoviankach -Šamorín.

Reality Šamorín

3 izbový byt | 73.61 m²

Hľadate miesto, kde nájdete pokoj , súkromie a poprípade investíciu do budúcna?? Miesto , kde

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šamorín

268,000 € 3641 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Projekt Byty Šamot na predaj, 2-3. izbové byty v modernom projekte

Reality Šamorín

3 izbový byt | 89 m²

Realitná kancelária Wealth Group ponúka na predaj moderné byty v novom rezidenčnom projekte Byt

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šamorín

191,201 € 2148 €/m²

3-izbový byt Šamorín – kúpou voľný, loggia, klimatizácia, Dunajská ul.

Reality Šamorín

3 izbový byt | Dunajská | 67 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa v zateplenom bytovom dome na Dunajskej ulici v

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Šamorín

182,000 € 2716 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Šamorín - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Šamorín

3 izbový byt | 68 m²

Realitná kancelária HALO reality a Viliam Smerek, kontakt: 0918 913 772, nehnuteľnosť s ID: DS-

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šamorín

169,800 € 2497 €/m²

** Priame pripojenie na R7 ** Byty s predzáhradkou alebo terasou a parkovacím státím

Reality Šamorín

3 izbový byt | Bratislavská | 88.35 m²

Ponúkame na predaj nové byty v projekte Shamot Village, v mestkej časti Šamorín s výbornou dost

Publikované: 08.05.2023 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Šamorín

191,201 € 2164 €/m²

Vojka nad Dunajom - 3 izbový byt v novostavbe v uzavretom areáli v krásnom prostredí Lužných lesov.

Reality Šamorín

3 izbový byt | Krajná | 60 m²

Na predaj 3 izbový byt s park. miestom a pivnicou v krásnom prostredí Lužných lesov pri ramene

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Šamorín

164,900 € 2748 €/m²

HD reality, predaj, 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite

Reality Šamorín

3 izbový byt | Vinohradská | 105 m²

HD reality ponúka na predaj jedinečný 3 izbový byt v dvojdome len s dvomi bytovými jednotkami

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šamorín

Cena dohodou

HD reality, predaj, 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite

Reality Šamorín

3 izbový byt | Vinohradská | 110 m²

HD reality ponúka na predaj moderný 3 izbový byt v dvojdome len s dvomi bytovými jednotkami na

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šamorín

Cena dohodou

Moderné bývanie so záhradou len pár minút od Bratislavy

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 84 m²

„Realitná kancelária A-Nehnuteľnosti prináša do ponuky atraktívne 3-izbové byty v novostavbe v

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Šamorín

222,471 € 2648 €/m²

NOVOSTAVBA 3-IZBOVÝCH BYTOV – ŠÁMOT PRI ŠAMORÍNE | ZÁHRADKA ALEBO BALKÓN | MODERNÉ TECHNOLÓGIE

Reality Šamorín

3 izbový byt | 84 m²

Ponúkame na predaj moderné 3-izbové byty v novostavbe v lokalite Šámot, len pár minút od mesta

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Šamorín

191,201 € 2276 €/m²

NOVOSTAVBA - 3 izbový byt s balkónom ŠAMORÍN - časť ŠÁMOT (byt - E - 07)

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 88.35 m²

BÝVANIE len 15 min. od centra BRATISLAVY v skolaudovanej novostavbe! Kuchárek - real, s.r.o. s

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Šamorín

191,201 € 2164 €/m²

NOVOSTAVBA - 3 izbový byt s predzáhradkou ŠAMORÍN - časť ŠÁMOT (byt - E - 04)

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 90.1 m²

BÝVANIE len 15 min. od centra BRATISLAVY v skolaudovanej novostavbe! Kuchárek - real, s.r.o.

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Šamorín

222,471 € 2469 €/m²

Kuchárek -real: PROJEKT BYTY ŠÁMOT (Šamorín) - Predaj skolaudovaných 3 izbových bytov už od 191.201,- EUR

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 56 m²

SKOLAUDOVANÉ !!! Projekt BYTY ŠAMOT momentálne zahŕňa celkovo 3 bytové domy. Každý bytový dom

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Šamorín

191,201 € 3414 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie