REZERVOVANÉ 3 IZBOVÝ BYT Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

3 izbový byt | Komenského Sady | 68 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt o výmere 68m2 s bal

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

Cena dohodou

V ŠTANDARDE - 3 izb. BYT + loggia - 72,62 m2 - REZIDENCIA HLINY

Reality Nová Dubnica

3 izbový byt | Vršatecká | 72.62 m²

REWIN reality Vám REWIN reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka VEĽKORYSÝ 3 izbový BYT s LOGGIOU o výmere

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

189,980 € 2616 €/m²

Novinka
Novinka

Priestranný 3-izbový byt s tromi balkónmi – Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

3 izbový byt | SNP | 74 m²

Ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt s až tromi balkónmi v obľúbenej a pokojnej lokalite

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

135,000 € 1824 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj príjemný útulný 3 izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite mesta Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

3 izbový byt | Sad Duklianskych hrdinov | 69 m²

Ponúkame na predaj veľmi príjemný a prakticky riešený 3-izbový byt, ktorý vznikol úpravou z pôv

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

138,500 € 2007 €/m²

3 a pól izbový byt o výmere spolu až 93m² - N.DUBNICA

Reality Nová Dubnica

3 izbový byt | Nezadaná | 86 m²

AM LIVING realitná kancelária, Vám ponúka NA PREDAJ exkluzívne 3 a pól izbový byt o veľkorysej

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

159,900 € 1859 €/m²

REZERVOVANÉ! EXKLUZÍVNE NA PREDAJ DIZAJNOVÝ, KOMPLETNE PREROBENÝ 3-IZBOVÝ BYT (60 m2), SO ŠATNÍKOM A VEĽKÝM BALKÓNOM. NOVÁ DUBNICA

Reality Nová Dubnica

3 izbový byt | 60 m²

TUreality ponúka na predaj nádherný, kompletne prerobený, 3-izbový byt (60 m2), nachádzajúci sa

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

142,900 € 2382 €/m²

REZERVOVANÉ Predáme trojizbový byt v Novej Dubnici s dvoma balkónmi

Reality Nová Dubnica

3 izbový byt | 65 m²

Popis nehnuteľnosti Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3-izbový by

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

117,000 € 1800 €/m²

REZERVOVANÉ - 3i byt 65 m² s potenciálom - Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

3 izbový byt | Petra Jilemnického | 65 m²

AM LIVING realitná kancelária Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s výmerou 65 m² v Novej Dubnici

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

119,900 € 1845 €/m²

REZERVOVANÉ - kompletná rekonštrukcia - 3i byt 65 m2 - Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

3 izbový byt | Petra Jilemnického | 65 m²

AM LIVING realitná kancelária Vám ponúka na predaj výnimočnú ponuku kompletne prerobeného 3 izb

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

136,900 € 2106 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality v Martine (763)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30322)
Rodinné domy na predaj (23085)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie