REZERVOVANÉ! 3-izbový byt s výhľadom na Malé Karpaty Bratislava-Dúbrav

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Nejedlého | 72.86 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám exkluzívne predstavuje na predaj rozľahlý a výnimočne svetlý 3-iz

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

A-W REAL / ČIASTOČNE PREROBENÝ 3-IZBOVÝ BYT S KLIMATIZÁCIOU NA PREDAJ

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Námestie SNP | 66 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne prerobený 3-izbový byt v Dunajskej Strede, Námestie SNP. Byt d

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

130,000 € 1970 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

0911 234 656 Predaj priestranný 3 izbový byt v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 78 m²

Ponúkame na predaj veľmi príjemný a svetlý 3- izbový byt v obľúbenej časti Dunajskej Stredy - N

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

142,990 € 1833 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

☎️ 0918197701 Na predaj elegantný 3 izbový byt priamo v centre Dunajskej Stredy v budove DUNA PALÁC 115 000,-€ / Preferujeme hotovosť

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 69 m²

AW REAL ponúka na predaj elegantný, priestranný 3-izbový byt s klimatizáciou priamo v centre Du

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

115,000 € 1667 €/m²

☎️ 0918/197 701 PREDAJ A PRENÁJOM NEHNUTEĽNOSTI V OKRESE DUNAJSKÁ STREDA

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 60 m²

PREDAJ A PRENÁJOM NEHNUTEĽNOSTI V OKRESE DUNAJSKÁ STREDA Komplexná realitná činnosť

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

1 € 0 €/m²

☎️0918197701 NA PREDAJ 3-izbový byt Šamorín – kúpou voľný, balkón, Dunajská ul.

Reality Šamorín

3 izbový byt | ulica | 68.16 m²

NA PREDAJ Čiastočne zariadený 3-izbový byt s balkónom – Šamorín / úp.: 68,16 m2 + balkón 5,

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Šamorín

180,000 € 2641 €/m²

☎️0918197701 Na predaj kompletne zariadený 3 izbový byt s klimatizáciou aj s balkónom v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 81 m²

Realitná kancelária AW REAL predstavuje ponuku bývania ideálneho pre rodiny aj náročných jedno

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

140,000 € 1728 €/m²

NA PREDAJ: 3-izbový byt s veľkou lodžiou, sídlisko Západ, Podtatranská ul., Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | Podtatranská | 75 m²

Ponúkam vám na predaj čiastočne zrenovovaný a dispozične zmenený 3-izbový byt s veľkou lodžiou

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

155,500 € 2073 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pekný 3 - izbový byt - 73 m² s predzáhradkou , lokalita: Šamorín

Reality Šamorín

3 izbový byt | 72 m²

BYVO realitná kancelária ponúka na predaj 3 - izbový byt - 73 m², Šamorín. Ponúkame Vám na pre

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Šamorín

159,000 € 2208 €/m²

Predaj 3.izbového bytu v borovicovom lesíku v Ružinove.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ondrejovova | 73.55 m²

Realitná kancelária ponúka:Na predaj 3.izbový byt na 2NP/3NP v najzelenšej časti Ružinov. V níz

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,990 € 3807 €/m²

Na predaj 3 izbový byt - podnikateľský priestor, Komárno

Reality Komárno

3 izbový byt | 62 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt, ktorý je prispôsobený na podnikteľské účely. Výmera priestoru

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Komárno

98,000 € 1581 €/m²

Na predaj 3 izbový byt, tehlový, ul. Priateľstva, Komárno

Reality Komárno

3 izbový byt | Ul. priateľstva | 63 m²

Ponúkame na predaj tehlový byt, ktorý bol pôvodne 2 izbový. Rekonštrukciou a umiestnením kuchyn

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Komárno

84,900 € 1348 €/m²

Na predaj 3 izbový byt, Trenčín, ul. Šafárikova

Reality Trenčín

3 izbový byt | Šafárikova | 73 m²

Realitná kancelária Reality KOVÁČOVÁ ponúka na predaj 3-izbový byt v Trenčíne na ulici Šafáriko

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

165,000 € 2260 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 3+1 bytu na Hurbanovej ul. v Čadci

Reality Čadca

3 izbový byt | Hurbanova | 67.19 m²

1. Reality Rent Vám ponúka na predaj priestranný 3+1 byt s výmerou 67,19 m2, ktorý sa nachádza

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Čadca

Cena dohodou

Trojizbový byt s výhľadom v Lučenci

Reality Lučenec

3 izbový byt | Ulica Adyho | 72,000 m²

Trojizbový byt situovaný na 7/8 poschodí v zateplenom panelovom bytovom dome s výťahom, v lokal

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

80,000 € 1 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3-izbový byt 66,09 m² s murovanou pivnicou – Trnava, Prednádražie. Ihneď voľný.

Reality Trnava

3 izbový byt | Nezadaná | 66.09 m²

PRIPRAVUJEME DO PONUKY - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS V RK! Realitná kancelária Prvý domov s. r. o. vá

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trnava

179,990 € 2723 €/m²

Predaj staromestský 3 izbový byt 116 m2 v úplnom centre Nitry Farská ul.

Reality Nitra

3 izbový byt | Farská | 116 m²

Byt v Starom meste ako investícia - aktuálne sú tam nájomníci, takže nemusíte riešiť prenájom!

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nitra

299,000 € 2578 €/m²

Trojka na Štefánikovej ulici v Michalovciach.

Reality Michalovce

3 izbový byt | Štefánikova | 74 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka: Na predaj 3 izbový byt s balkónom vo vyhľadavanej lokalite na Šte

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Michalovce

148,000 € 2000 €/m²

DIRECTREAL|Klimatizovaný 3-izbový byt s perfektnou dispozíciou pri parku Ostredky

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sputnikova | 76.4 m²

Directreal Smile - Ponúkame na predaj slnečný a výborne dispozične riešený 3-izbový byt na Spu

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,900 € 3664 €/m²

Slnečný 3i byt v meste Nová Baňa

Reality Nová Baňa

3 izbový byt | 70.4 m²

!!! ZNÍŽENÁ CENA !!! IMG real ponúka na predaj slnečný 3 izbový byt s veľkou loggiou v meste N

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nová Baňa

139,999 € 1989 €/m²

priestranný 3-izbový byt s balkónom

Reality Nitra

3 izbový byt | 82.98 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom v Nitre na ulici Alexyho. Byt sa

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nitra

183,000 € 2205 €/m²

Predaj 3 izb. bytu s balkónom v NZ

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 76.4 m²

S výhradným poverením majiteľa Vám ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom v Nov

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

125,000 € 1636 €/m²

PREDANÝ - BE.LIVE COMPANY - NA PREDAJ – VEĽKORYSÝ 3-IZBOVÝ BYT S 4 BALKÓNMI – VEĽKÁ PIVNICA - PARKING - STUPAVA, DLHÁ ULICA

Reality Stupava

3 izbový byt | Dlhá | 112.76 m²

Hľadáte priestranný byt, ktorý si môžete prerobiť podľa vlastných predstáv? Predstavujeme vám

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Stupava

260,000 € 2306 €/m²

3-izbový byt s loggiou na predaj, Košice – Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ružová | 65 m²

3-izbový byt s loggiou na predaj, Košice – Terasa 3-izbový byt na Ružovej ulici v Košiciach –

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

232,000 € 3569 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23115)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality v Martine (756)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie