FINREA│3-izbový byt s terasou, predzáhradkou a parkovacím miestom – Lipovec, okres Martin, 111m2

Reality Martin

3 izbový byt | Lipovec | 111 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt s výbornou dispozíciou v tichej lokalite o

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Martin

164,500 € 1482 €/m²

REZERVOVANÉ - 3-izbový byt v centre Starej Ľubovne

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Nezadaná | 71 m²

REZERVOVANÉ!!! Hľadáte 3-izbový byt v centre Starej Ľubovne, kde máte všetko potrebné na dosah

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

140,000 € 1972 €/m²

3 izbový byt, Košice - Dargovských hrdinov, Ovručská ul.

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Ovručská | 80 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v Košiciach na sídlisku Dargovs

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

198,999 € 2487 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom

Reality Selice

3 izbový byt | Hviezdoslavová | 100 m²

Pripravujeme na predaj rodinný dom v obci Selice. Pre viac informácií ma môžete kontaktovať

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Selice

55,000 € 550 €/m²

3. izb. byt, pražský typ, 68 m2, pri OC Astória

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Košťova | 77 m²

Katarína Hirjaková a Myra.Košice Vám ponúkajú na predaj pekný 3. izbový byt pražského typu v b

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

229,900 € 2986 €/m²

Predali sme 3i chyžku s loggiou

Reality Michalovce

3 izbový byt | Leningradská | 72.56 m²

Chyžku sme práve predali. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať.

Publikované: 22.10.2024 Aktualizované: 11.12.2025
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

3i chyžka, loggia, zeleň, Užhorodská

Reality Michalovce

3 izbový byt | Užhorodská | 72.82 m²

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj 3-izbový byt s veľkou loggiou orientovanou do vnútrobloku

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Michalovce

123,000 € 1689 €/m²

3. izbový byt, Prešov, Sekčov.

Reality Prešov

3 izbový byt | Arm. generála Svobodu | 0 m²

Ponukám na predaj pekný 3. izbový byt. Byt je slnečný, priestranný a komplet zariadený, nachádz

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na predaj Prešov

164,900 €

Na predaj 3-izbový byt - 67 m² na sídlisku Okulka vo Vranove n./T.

Reality Vranov nad Topľou

3 izbový byt | Okulka 17/30 | 67 m²

Ponuka na predaj 3 - izbového bytu o výmere 67 m², ktorý sa nachádza na 8. posch

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na predaj Vranov nad Topľou

95,000 € 1418 €/m²

Veľký 3 izbový byt s lodžiou 75 m2, VT

Reality Vranov nad Topľou

3 izbový byt | Sídlisko 1. Mája | 75 m²

Ponúkame na predaj veľký priestranný 3 izbový byt s lodžiou po čiastočnej rekonštrukcii o celko

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Vranov nad Topľou

94,999 € 1267 €/m²

Cz16 - Na predaj priestranný 3-izbový byt v mimoriadne vyhľadávanej lokalite – ideálne 2. poschodie

Reality Komárno

3 izbový byt | Vnútorná Okružná | 73 m²

Ponúkame na predaj svetlý a dobre riešený 3-izbový byt nachádzajúci sa na 2. poschodí z 3, v po

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Komárno

89,900 € 1232 €/m²

SLNEČNÝ 3. izbový byt s balkónom, 70m2, Sídlisko II, HE

Reality Humenné

3 izbový byt | Ševčenkova | 70 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom o výmere 70 m². Byt sa nachádza na 3.p z

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Humenné

109,900 € 1570 €/m²

CZ20 - NA PREDAJ 3 izbový priestranný byt v Komárne

Reality Komárno

3 izbový byt | Ul. gen. Klapku | 76 m²

Hľadáte priestranné bývanie v čistom a pokojnom prostredí? Tento prerobený 3-izbový byt je prip

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Komárno

115,000 € 1513 €/m²

Predám 3+1 bytovú jednotku, Svrčinovec, iba u nás

Reality Svrčinovec

3 izbový byt | Nezadaná | 80 m²

Predám exkluzívne 3+1 bytovú jednotku v RD v obci Svrčinovec, kompletne zariadené. Veľmi dob

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 14.11.2025
Byty na predaj Svrčinovec

87,000 € 1088 €/m²

Len u nás! DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj 3 izbový byt v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Smetanov Háj | 72 m²

DIAMOND HOME s.r.o. - Marian Petrovič maklér ponúka Vám na predaj 3 izbový byt vo vyhladávanej

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

155,000 € 2153 €/m²

204/25 - Ostrov Pag, Novalja, App. 58m2, v starom centre Novalja, 350m od mora

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Chorvatsko-Nemovitosti.cz ponúka trojizbový, dvojposchodový byt s celkovou úžitkovou plochou 57

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj

159,000 € 2741 €/m²

PREDAJ - 3-izbový rodinný dom po kompletnej interiérovej rekonštrukcii

Reality Šurany

3 izbový byt | Na Vŕšku | 112 m²

Spoločnosť Findigo Vám ponúka na predaj trojizbový rodinný dom v tichej a vyhľadávanej lokalite

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Šurany

158,000 € 1411 €/m²

REZERVOVANÉ: 3 IZBOVÝ BYT 70 M2, LODŽIA, ŠOLTÉSOVEJ, POPRAD

Reality Poprad

3 izbový byt | Šoltésovej | 70 m²

MLM reality Poprad Vám prináša priestranný, čiastočne rekonštruovaný 3 - izbový byt s rozumne r

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Poprad

154,990 € 2214 €/m²

PREDAJ EXKLUZÍVNE: 3i byt s balkónom; 65,30 m2; Dolný Smokovec; 225.000 €

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | 65.3 m²

ADRIREAL v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom v

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

225,000 € 3446 €/m²

OCCAM | Podkrovný mezonet s výnimočnou polohou na Puškinovej ulici v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Puškinova | 115 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj netradičný loftový podkrovný mezonet v historickej b

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 3035 €/m²

OCCAM | UNIKÁTNY PODKROVNÝ 3i BYT-LOFT V PRIAMOM SRDCI STARÉHO MESTA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Sládkovičova | 140 m²

Occam New Home Vám ponúka na predaj výnimočný 3i byt-loft 140m2 v priamom srdci Starého mesta B

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

365,000 € 2607 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ: 3 izb. byt; Nový Smokovec s balkónom; 60,32 m2; 240.000€

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | 60.32 m²

ADRIREAL v exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúka na predaj 2-izbový byt s balkónom v srdci

Publikované: 03.02.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

240,000 € 3979 €/m²

SLOVREAL : Predaj 3 - izbového bytu v centre mesta Detva

Reality Detva

3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²

SLOVREAL ponúka na predaj 3-izbový byt v Detve o výmere 68 m2. Byt sa nachádza na 2. poschodí v

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Detva

118,500 € 1381 €/m²

REZERVOVANÉ Priestranný byt v TOP lokalite Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Veľkoblahovská cesta | 74.77 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám predstavuje na predaj priestranný 3-izbový byt, ktorý ponúka ideá

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

144,900 € 1938 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23115)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (756)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Upresniť hľadanie