Na predaj 3-izbový byt, Žilina – Solinky, pri lesoparku

Reality Žilina

3 izbový byt | 66 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Žilina – Solinky, v bezprostre

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

185,500 € 2811 €/m²

DIRECTREAL|EXKLUZÍVNE Ponúkam na predaj/výmenu prerobený 3 izbový byt, Vráble, Lúky, 74m2

Reality Vráble

3 izbový byt | Sídlisko Lúky | 74 m²

Directreal Exkluziv - EXKLUZÍVNE Ponúkam na predaj/výmenu prerobený 3 izbový byt, Vráble, Lúky

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Vráble

145,000 € 1959 €/m²

TOP PONUKA MODERNIZÁCIA V CENTRE, TEHLA, PARKOVANIE VO DVORE 94m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

PREDAJ: 3-IZB. BYT PO ČIASTOČNEJ REKONŠTRUKCII - FURDEKOVA UL., PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Furdekova | 72 m²

PREDAJ: 3-izb. byt po čiastočnej rekonštrukcii – Furdekova ul., Petržalka Realitná kance

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

260,000 € 3611 €/m²

NA PREDAJ pekný 3-izbový byt v Záhorskej Vsi | ECLIPSEREAL

Reality Záhorská Ves

3 izbový byt | 65.22 m²

Ponúkame na predaj pekný, útulný 3-izbový byt v Záhorskej Vsi. Byt je situovaný na druhom posch

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Záhorská Ves

93,000 € 1426 €/m²

3 Izbový byt na ulici Jozefa Krónera na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Jozefa Kronera | 125 m²

Ulica J. Krónera (Staré Mesto, BA I.) - 3 izbový byt v novostavbe (kolaudácia 2005) s možnosť

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj 3 izbový v Hornej Lehote

Reality Horná Lehota

3 izbový byt | 78 m²

Hľadáte zrekonštruovaný 3 izbový byt na Horehroní? Tu je alternatíva. 3 izbový byt s terasou

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Horná Lehota

90,000 € 1154 €/m²

Rodinný dom za cenu bytu? V Alekšinciach môžete bývať vo vlastnom dome s väčším súkromím, pohodlím a nižšími nákladmi!

Reality Alekšince

3 izbový byt | Nezadaná | 95 m²

Predstavte si bývanie, kde Vás ráno nebudia susedia nad hlavou, nemusíte riešiť problém s parko

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Alekšince

133,900 € 1409 €/m²

V obci Kamenín, približne 13 km od Štúrova, ponúkam na kupu čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom a malou záhradkou.

Reality Kamenín

3 izbový byt | Nezadaná | 81 m²

V obci Kamenín, približne 13 km od Štúrova, ponúkam na kupu čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Kamenín

78,000 € 963 €/m²

Na predaj 3-izbový tehlový byt

Reality Komárno

3 izbový byt | 62 m²

Predám 3-izbový /pôvodne 2-izbový/ tehlový, rekonštruovaný byt o výmere 62,5 m2 na ul. Priateľs

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Komárno

84,900 € 1369 €/m²

Exkluzívna ponuka - 3 izbový byt po rekonštrukcii v KNM - Kamence

Reality Kysucké Nové Mesto

3 izbový byt | 9. Mája | 77.5 m²

Ponúkame na predaj väčší zrekonštruovaný 3-izbový byt nachádzajúci sa v dobrej a vyhľadávanej

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Kysucké Nové Mesto

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

PRÍJEMNÝ 3 IZBOVÝ BYT V BRATISLAVSKEJ DEVÍNSKEJ NOVEJ VSI

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Ivana Bukovčana | 63 m²

Carla Real Solutions vám ponúka na predaj príjemný 3-izbový byt situovaný vo vyhľadávanej a pok

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

217,000 € 3444 €/m²

3 izbový byt s potenciálom a krásnym výhľadom na Solivar

Reality Prešov

3 izbový byt | Lomnická | 65 m²

Ponúkam na predaj krásny slnečný 3 izbový byt v skvelej lokalite sídliska Šváby s výhľadom na r

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Prešov

158,900 € 2445 €/m²

3 izbový byt na PREDAJ blízko centra

Reality Levice

3 izbový byt | Poľná ul. | 65 m²

Ponúkame Vám z poverenia majiteľa na PREDAJ pekný a dobre situovaný 3 izbový byt s loggiou o ro

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Levice

93,000 € 1431 €/m²

PREDAJ | Priestranný 3-izbový byt v centre mesta, balkón, klimatizácia

Reality Nitra

3 izbový byt | Schurmannova | 70 m²

FGI Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení príjemný a svetlý 3-izbový byt v obľúbenej cent

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Nitra

183,000 € 2614 €/m²

Predaj 3i bytu v Starm Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mickiewiczova | 104 m²

Ponúkame na predaj pekný veľký slnečný byt s veľkou terasou . Výhodná investičná nehnuteľnosť

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

425,500 € 4091 €/m²

TERASA - ul. Obrody, 3 izb. byt, 69 m2. Zariadený. Kúpou voľný

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Obrody | 69 m²

ZARA REALITY exkluzívne ponúka: Priestranný 3 - izbový byt pražského typu, ulica OBRODY, Koši

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

220,000 € 3188 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIŠKOVECKA - Košice_Juh. 3 izbový byt 67 m2 + loggia. ČR.

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Miškovecká | 67 m²

ZARA REALITY v zastúpení Ing. RASTISLAV LEŠKO ponúka: EXKLUZÍVNE na predaj 3 izbový byt ulic

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

186,000 € 2776 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

LUDMANSKÁ - 3 izbový byt, 65 m2 + loggia. KÚPOU VOĽNÝ. ČR.

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Ludmanská | 65 m²

ZARA REALITY ponúka exkluzívne na predaj: ✓ 3 byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Juh, ul.

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

Cena dohodou

NA PREDAJ_3 izbový byt na Sídlisku Šváby v Prešove

Reality Prešov

3 izbový byt | Švábska | 65 m²

Divízia BROKERAGE REAL ESTATE spoločnosti Keys Partners, a.s. v zastúpení nášho Klienta Vám v p

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Prešov

169,533.15 € 2608 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ 3-izbový byt s balkónom na sídlisku Juh

Reality Rožňava

3 izbový byt | 74 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom, ktorý sa nachádza na obľúbenom sídlisku

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Rožňava

Cena dohodou

AXIS REAL | Zariadený 3-izb. byt, LODŽIA, BA V Petržalka, Ševčenkova

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ševčenkova | 69.65 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ADQ

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,900 € 3588 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - SÍDLISKO II - Na predaj 3i byt vo vyhľadávanej lokalite

Reality Prešov

3 izbový byt | Levočská | 60 m²

IMOLI REALITY Vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový byt, ktorý sa nachádza na

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 17.02.2026
Byty na predaj Prešov

161,000 € 2683 €/m²

PREDAJ - 3i BYT - ZLATÉ MORAVCE

Reality Zlaté Moravce

3 izbový byt | Obrancov mieru | 62 m²

3 IZBOVÝ BYT S LODŽIOU PO REKONŠTRUKCII - ZLATÉ MORAVCE - ul. OBRANCOV MIERU BENEFITY: - VÝME

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Zlaté Moravce

125,500 € 2024 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8525)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality v Martine (756)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Rodinné domy na predaj (23117)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie