3i byt s potenciálom Hemerkova, Košice - ihneď voľný

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Hemerkova | 65 m²

Exkluzívne na predaj príjemný 3-izbový byt po rekonštrukcii s loggiou – Hemerkova ulica, Košice

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

209,500 € 3223 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt pri parku s potenciálom - Váš nový domov

Reality Piešťany

3 izbový byt | Valová | 71.5 m²

Komfortné bývanie v jednej z najžiadanejších lokalít Piešťan Len pár krokov od mestského parku

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Piešťany

169,900 € 2376 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 3izb bytu 87m2 na 1posch v 4-bytovom dome s garážou 18,5m2 a záhradkou

Reality Galanta

3 izbový byt | Slnečná | 105 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3izb byt na zvýšenom prízemí v 4-bytovom dome s garážou a záhradk

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Galanta

169,000 € 1610 €/m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s loggiou

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Oremburská | 69 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý a slnečný 3 izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej časti Banskej B

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

184,990 € 2681 €/m²

3 IZB.BYT S GARÁŽOVÝM STÁTIM A PIVNICOU V MODRE KRÁLOVÁ

Reality Modra

3 izbový byt | Trnavská | 87.6 m²

EXKLUZÍVNY PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT S GARÁŽOVÝM státím. Licencovaná realitná kancelária ORIN RE

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Byty na predaj Modra

220,000 € 2511 €/m²

Bývanie ako v Miláne? Grebeči real ponúka na predaj neodolateľný 3 izbový byt, Májkova, Blumentál, Bratislava

Reality Bratislava

3 izbový byt | Nezadaná | 87 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 3 izbový byt s loggiou a murovanou pivnicou, 4/6 NP Úžitková ploch

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava

415,000 € 4770 €/m²

JABLONOV 3-izbový tehlový byt s GARÁŽOU a 2 pivnicami

Reality Jablonov

3 izbový byt | 62 m²

Realitná kancelária UPgreat LUXREAL Vám EXKLUZÍVNE ponúka na PREDAJ 3-izbový tehlový byt s bal

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Jablonov

72,000 € 1161 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ - 3-izbový byt - Moravské Lieskové

Reality Moravské Lieskové

3 izbový byt | 81 m²

UPgreat realitná kancelária vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj - 3-izbový byt s l

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Moravské Lieskové

113,000 € 1395 €/m²

člen NARKS

Rodinný 3-izbový byt s loggiou v lokalite – Košice KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Jasuschova | 66 m²

Nie každý hľadá byt po drahej rekonštrukcii, za ktorú si musí priplatiť, aj keď mu nevyhovuje.

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

199,990 € 3030 €/m²

Útulný 3,5 izbový byt, 80 m2, ul. Centrum II., Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Centrum II. | 80 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný 3,5 izbový byt s celkovou výmerou 87 m2 v zrekonštruovanom panelo

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

169,900 € 2124 €/m²

3 izbový byt 63 m2 + 88 m2 záhradka, Mayerova ul., Trenčianska Teplá

Reality Trenčianska Teplá

3 izbový byt | Mayerova | 63 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný 3 izbový byt s celkovou výmerou 63 m2 + priestranný balkón, na Ma

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Trenčianska Teplá

145,000 € 2302 €/m²

Rezervované - REALISS - 3-IZBOVÝ BYT SO SKVELÝM VÝHĽADOM: PRIESTOR PRE VAŠE PRÍJEMNÉ BÝVANIE NA DUBNIČKE

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | Husitská | 72 m²

VAŠA ŠANCA VYTVORIŤ SI DOMOV BEZ KOMPROMISOV Pridali sme do našej ponuky byt, ktorý nie je len

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

110,000 € 1528 €/m²

Rezervované - REALISS - Priestranný 3-izbový byt 81 m2 v tichej časti Dubničky – ideálny domov pre rodinu...

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | Alexandra Dubčeka | 81 m²

REALISS - realitná kancelária: Ak hľadáte nové bývanie, kde sa vaša rodina bude cítiť naozaj ak

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

114,000 € 1407 €/m²

REALISS - NA PREDAJ – PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT S KLIMATIZÁCIOU NA DUBNIČKE NOVOMESKÉHO. BÁNOVCE NAD BEBRAVOU

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | Novomeského | 69 m²

KOMFORTNÉ RODINNÉ BÝVANIE BEZ NUTNOSTI OKAMŽITÝCH INVESTÍCIÍ Hľadáte domov, kde sa môžete nasť

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

125,000 € 1812 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervované - REALISS - 3-IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT S VÝBORNOU DOSTUPNOSŤOU, DRUŽSTEVNÁ ULICA, BÁNOVCE NAD BEBRAVOU

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | Družstevná | 53 m²

IDEÁLNY ŠTARTOVACÍ BYT S HOTOVÝM JADROM A NÍZKYMI NÁKLADMI Ponúkame na predaj praktický 3-izbo

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

85,000 € 1604 €/m²

SLNEČNÝ 3.IZB BYT S BALKÓNOM A PIVNICOU - ADYHO, LUČENEC

Reality Lučenec

3 izbový byt | Ulica Adyho | 76.7 m²

Hľadáte priestranný, slnečný 3 izb. byt s balkón a pivnicou na dobrej adrese a krásnym výhľadom

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Lučenec

88,000 € 1147 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-IZBOVÝ BYT V PODUNAJSKÝCH BISKUPICIACH – ESTÓNSKA ULICA

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Estónska | 66.6 m²

Hľadáte ideálne bývanie, ktoré spája komfort, praktickú dispozíciu a výbornú lokalitu? Tento 3-

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

210,000 € 3153 €/m²

3 izbový byt Trenčín - Pod Sokolice, 73 m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Pod Sokolice | 73 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt v Trenčíne časť Pod Sokolice . Byt má rozlohu 73 m2

Publikované: 16.04.2024 Aktualizované: 30.07.2025
Byty na predaj Trenčín

159,000 € 2192 €/m²

POHODLNÝ 3-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU V BLÍZKOSTI TRNAVSKÉHO MÝTA, PLZENSKÁ ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Plzenská | 73 m²

PREDAJ 3 IZBOVÉHO BYTU S LOGGIOU NA PLZENSKEJ UL., BRATISLAVA - Nové Mesto BENEFITY: -

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

267,500 € 3664 €/m²

PREDAJ - 3i BYT - PIEŠŤANY

Reality Piešťany

3 izbový byt | Komenského | 62.39 m²

KOMFORTNÉ BÝVANIE PRE RODINU - BALKÓN , KLÍMA, CENTRUM NABLÍZKU PREDAJ 3 IZBOVÉHO BYTU V PIEŠŤ

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Piešťany

153,000 € 2452 €/m²

Predaj - 3 izbový byt, 69 m2, balkón, ul.ČSA, KE - Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | ČSA | 69 m²

Ponúkame na predaj priestranný a logicky členený 3-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokali

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

249,000 € 3609 €/m²

3 izbový byt s garážou

Reality Šamorín

3 izbový byt | 90.45 m²

Realitná kancelária Samaria Real Vám ponúka priestranný 3izbový byt v Šamoríne, Strelecká ul.

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Šamorín

265,000 € 2930 €/m²

Veľký, slnečný a zariadený 3 izbový byt, ul. M.R. Štefánika, Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. M. R. Štefánika | 79 m²

Ponúkame Vám na predaj tento veľký, slnečný a čiastočne zariadený 3 izbový byt bez balkónu o ro

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Levice

124,000 € 1570 €/m²

Veľký slnečný 3 izbový byt, ul. K. Marxa, centrum Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. K. Marxa | 79 m²

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Levice

113,000 € 1430 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1408)
Rodinné domy na predaj (23117)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality v Martine (756)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Upresniť hľadanie