Pekný, veľký 3 izbový byt s balkónom, garážou a záhradkou obec Pukanec

Reality Pukanec

3 izbový byt | 82 m²

Ponúkame Vám na predaj tento pekný, čiastočne zariadený a slnečný 3 izbový byt s balkónom o krá

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Pukanec

78,500 € 957 €/m²

Veľký, slnečný 3 izbový byt s loggiou (77m2), Levice, sídlisko R5

Reality Levice

3 izbový byt | 77 m²

Ponúkame Vám na predaj tento veľký a slnečný 3 izbový byt s loggiou o rozlohe 77 m2 nachádzajúc

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 06.08.2025
Byty na predaj Levice

105,000 € 1364 €/m²

Veľký, zariadený a slnečný 3 izbový byt s loggiou, Levice, sídlisko Vinohrady

Reality Levice

3 izbový byt | 79 m²

Ponúkame Vám na predaj tento veľký, zariadený a slnečný 3 izbový byt s loggiou o rozlohe 79 m2

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Levice

99,990 € 1266 €/m²

Slnečný, veľký 3 izbový byt s balkónom, Okružná ul., Levice centrum

Reality Levice

3 izbový byt | Okružná ul. | 82 m²

Ponúkame Vám na predaj tento slnečný a veľký 3 izbový byt s balkónom o rozlohe 82 m2 nachádzajú

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 16.06.2025
Byty na predaj Levice

120,000 € 1463 €/m²

Slnečný 3 izbový byt s loggiou, ul. Poľná, Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Poľná ul. | 65 m²

Ponúkame Vám na predaj tento slnečný 3 izbový byt s loggiou o rozlohe 65 m2 nachádzajúci sa na

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Levice

93,000 € 1431 €/m²

DIRECTREAL|Štýlový byt s historickým charakterom v srdci Ružomberka

Reality Ružomberok

3 izbový byt | K.Medveckeho | 126 m²

Directreal LMCity - Hľadáte bývanie, ktoré má svoj príbeh, výnimočnú atmosféru a zároveň všeto

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

225,000 € 1786 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REB.sk Predaj 3 izbový byt, 86 m2, Francisciho ul, Staré mesto, BAI .

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Francisciho | 85.9 m²

EXKLUZÍVNE V PONUKE REB - REAL PARTNERS. Ponúkame na predaj 3 izbový byt v centre Starého mes

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

REB.SK Predaj 3-izbového bytu Bratislava I- Staré mesto/ Centrum

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Vazovova | 65 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt (pôvodne 2-izbový), ktorý vyniká premyslenou dispoz

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 5062 €/m²

Veľkoryso riešený 3-izbový tehlový byt s výbornou polohou pri centre mesta – Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | Malinovského | 76.9 m²

Reality Novohrad Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj veľkorysý 3-izbový byt n

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Lučenec

85,000 € 1105 €/m²

Neibrs | 3 izb. byt, Beňadická ulica, čiastočná rekonštrukcia, loggia, blízko Draždiaka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Beňadická | 68 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Beňadicke

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

254,000 € 3735 €/m²

NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT BLÍZKO CENTRA V NOVÝCH ZÁMKOCH

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Gogoľova | 65 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúkame na predaj útulný 3-izbový byt na ulici Gogoľova v Nov

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

111,000 € 1708 €/m²

3izbový byt v Starej Turej

Reality Stará Turá

3 izbový byt | 76 m²

TUreality pripravuje na predaj 3izbový byt v Starej Turej. Bytový dom prešiel rekonštrukčnými p

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Stará Turá

120,000 € 1579 €/m²

Apartmán 3+kk Orihuela Costa-Lomas de Cabo Roig, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj zariadený apartmán 3+kk (69 m²) s d

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj

199,990 €

3.izb.byt-ZOMBOVA ulica, Košice KVP, kompletná rekonštrukcia.DOHODA!!!

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Zombova | 65 m²

Na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, 65 m² – zariadený Ponúkame na predaj moderný

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

210,000 € 3231 €/m²

Apartmán 3+kk Torrevieja-Cabo Cervera, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj zariadený apartmán 3+kk (75 m²) so

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj

209,900 €

Apartmán 3+kk Torrevieja-La Veleta, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj prízemný zariadený apartmán typu bu

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj

169,990 €

3 izbový byt- Trebišov

Reality Trebišov

3 izbový byt | Hodvábna | 68 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v meste Trebiš

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trebišov

130,000 € 1912 €/m²

3 izbový byt na predaj

Reality Nitra

3 izbový byt | Murániho 29/5 | 61 m²

Naša realitná kancelária LP reality pripravuje k predaju ponuku 3 izboveho bytu na Klokočine na

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

185,000 € 3033 €/m²

Na predaj 3iz. byt po čiastočnej rekonštrukcii v Senici

Reality Senica

3 izbový byt | Kalinčiakova | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners (pobočka Senica) vám ponúka na predaj príjemný a priestr

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Senica

110,000 €

NA PREDAJ, čiastočne zrekonštruovaný 3i byt, GESSAYOVA, BA V

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Gessayova | 69 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj útulný 3-izbový byt v lokalite Bratisla

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

256,000 € 3710 €/m²

3 izbový byt typ "U "na Bernolákovej ulici , BB

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Bernolákova | 78 m²

Tento typ bytu je v Banskej Bystrici mimoriadne obľúbený a vyhľadávaný pre svoju logickú dispoz

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

195,000 € 2500 €/m²

Na predaj 3iz. so zaskleným balkónom v Seredi

Reality Sereď

3 izbový byt | Dionýza Štúra | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj 3-izbový byt so zaskleným balkónom v Se

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Sereď

144,000 €

Na predaj 3iz. byt po kompletnej rekonštrukcii v Holíči

Reality Holíč

3 izbový byt | J. J. Boora | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukci

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Holíč

128,000 €

Apartmán 3+1 Torrevieja-Los Locos, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj zariadený apartmán 3+1 (57 m²) s ba

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj

169,990 €

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Reality v Martine (756)
Rodinné domy na predaj (23117)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie