2-izbový tehlový byt – Národná trieda, Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Národná trieda | 54 m²

Nie každý byt v pôvodnom stave ponúka dobrý základ na rekonštrukciu. Tento 2-izbový tehlový byt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

175,000 € 3241 €/m²

Albelli – moderný 2-izbový byt s loggiou a garážovým státím

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Bellova | 54 m²

V rezidenčnom projekte Albelli na Alvinczyho ulici ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-i

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

850 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

CITYZEN RESIDENCE - HARMÓNIA V CENTRE MESTA | 2 IZBOVÝ BYT - BYT E

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Národná trieda | 58.4 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj 2 izbový byt v novo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

225,072 € 3854 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt v Novostavbe ul. Na hore, Košice - Furča

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Na Hore 13 | 57 m²

Spoločnosť LIONLEADERS - Fingo, a.s. Vám, ponúkame na prenájom 2-izbový byt vo výmere 56,8 m2 n

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Štýlový, zariadený 1,5-izbový byt na predaj – Humenská ulica, Košice

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Humenská | 40 m²

Hľadáte ideálne bývanie alebo výhodnú investíciu? Ponúkame na predaj príjemný, zariadený 1,5-iz

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

178,000 € 4450 €/m²

VYKÚPIME VÁŠ BYT V KOŠICIACH A OKOLÍ

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | - | 0 m²

Potrebujete svoju nehnuteľnosť rýchlo predať alebo sa stala predmetom exekúcie, či výkonu zálož

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Košice-Sever

Cena dohodou

REZERVOVANÝ Nadštandardný a veľkorysý 2 - izbový byt

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Krivá | 59 m²

Solid Real a Daniel Oravec Vám ponúka exkluzívne na predaj výnimočný 2-izbový byt, ktorý predst

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

235,000 € 3983 €/m²

PRENAJATÉ! Prenájom 1,5 izbový byt TR.SNP, Košice

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | - | 40 m²

Solid Real ponúka exkluzívne na prenájom krásny moderný 1,5 izbový byt + balkón, ktorý sa nachá

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

690 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

2 izb byt Sever, spolu 56 m2, 5.p., ihneď voľný, pôvodný stav

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Odborárska | 56 m²

Reality 321 - LICENCOVANÁ REALITNÁ KANCELÁRIA Ponúkame 2 izbový priestranný byt v dobrej loka

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

159,900 € 2855 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izb byt, Furča, 42 m2 + zasklenná lodžia 6 m2, 3.p., výťah, rekonštrukcia, kumbál pred bytom, ADLO bezpečnostné dvere

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Adlerova | 42 m²

Reality 321 Vám prináša EXKLUZÍVNU ponuku predaja 2 izbového bytu na ulici Adlerova, Košice -

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

169,900 € 4045 €/m²

Prenájom PRIESTRANNÝ 2izb Tehlový byt , Komenského ul., 61 m2, balkón, klimatizácia, zariadenie

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Komenského | 61 m²

Reality 321 Vám EXKLUZÍVNE prináša ponuku PRENÁJMU 2-izbového bytu. Ponúkame Priestranný, 2 i

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

799 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenajatý_Na prenájom 2 izbový byt, ul. Na hore, Furča, Košice

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Na hore | 54.4 m²

Prenajatý__Na prenájom pekný zariadený 2-izbový byt s balkónom v Košiciach na ulici Na hore - l

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na predaj pekný 2 izbový byt Furča, Benadova ulica, Košice

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Benadova | 56 m²

Na predaj pekný čiastočne zariadený 2-izbový byt s balkónom v Košiciach na ulici Benadova - lok

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

Info v RK

Moderné bývanie na Užhorodskej | Kompletne zariadený 2i byt

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Užhorodská | 50.7 m²

🏙️ Štýlové bývanie s výhľadom na Košice – 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii Hľadáte mode

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

1,000 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Moderný, rekonštruovaný 2-izbový byt na prenájom v blízkosti Centra (ul. Boženy Němcovej)

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Boženy Němcovej | 58 m²

PONUKY NA NÁJOM PROSÍM ZASIELAŤ MAILOM: antol@seznam.cz ....ĎAKUJEME, BUDEME VÁS NÁSLEDNE KONT

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

730 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

VÝMENA 2 izb. ZREKONŠTRUOVANÝ byt na Ťahanovciach + doplatok za 2 alebo 3 izb. byt v blízkosti Centra

Reality Košice-Ťahanovce

2 izbový byt | Bukureštská | 53 m²

VÝMENA 2 izb. ZREKONŠTRUOVANÝ byt na Ťahanovciach + DOPLATOK ..... za 2 alebo 3 izb. byt v bl

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 09.06.2025
Byty na predaj Košice-Ťahanovce

Cena dohodou

PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT V BLÍZKOSTI CENTRA KOŠÍC | TICHÁ LOKALITA | IDEÁLNY AJ PRE ŠTUDENTOV

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Branisková | 56 m²

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

1-izbový byt s 2 lodžiami, Košice – Nad jazerom, Levočská ul., 50 m², možnosť prerobenia na 2-izbový byt

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Levočská | 50 m²

1-izbový byt s 2 lodžiami, Košice – Nad jazerom, Levočská ul., 50 m², možnosť prerobenia na 2-i

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

164,900 € 3298 €/m²

Štýlový 2-izbový byt v srdci historického centra – Kováčska ulica

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kováčska | 50 m²

Realitná kancelária Ing. Juraj Antol, ANTE REALITY (viac ako 26 rokov skúseností, člen Realitne

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

2 izbový byt s balkónom, ul. Jelšová, projekt Panoráma

Reality Košice-Vyšné Opátske

2 izbový byt | Jelšová | 51 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom priestranný 2 izbový byt s balkónom v proj

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Vyšné Opátske

760 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

1,5-izbový, predaj, kompletná rekonštrukcia, 43 m2, pražský typ, loggia, Buzulucká, Košice

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Buzulucká | 43 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 1,5 - izbový byt na Buzuluckej ulici v Košiciach –

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

179,990 € 4186 €/m²

Novinka
Novinka

Dvojizbový byt Košice I. - staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Lomená | 56 m²

Shark real Vám ponúka na predaj 2 izbový byt o rozlohe 56m² na ulici Lomená v Košiciach, mestsk

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

183,400 € 3275 €/m²

Jedinečný 2-izbový byt s loggiou a parkovaním, Klimkovičova, Košice-KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Klimkovičova | 50 m²

Jedinečný 2-izbový byt s veľkou loggiou a vlastným parkovacím státím, v novostavbe Zelené Grunt

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sídlisko KVP

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 2 izbový byt s terasou - Na Hore, Košice, Furča

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Na hore | 110 m²

Dizajnový byt so záhradou a atmosférou rodinného domu – Na Hore, Furča, Košice Michal Palko z

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

286,700 € 2606 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8512)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23081)
Upresniť hľadanie