Útulný 2-izbový byt na Narcisovej ulici po rekonštrukcii, Terasa

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Narcisova | 50 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový byt na ulizi Narcisova, sídlisko Terasa v Košiciach. Nac

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

197,000 € 3940 €/m²

Top
Top

NAJNIZŠIA CENA VEĽKÉHO 2IZB 55M2 TOP LOKALITA PRI OC GALÉRIA UPROSTRED ZELENE NEŠPOROVA

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Nešporova | 55 m²

IBA U NÁS! POTREBUJETE KĽUD , A PREDSA BÝVANIE V BLÍZKOSTI CENTRA KOŚIC? Máme pre Vás taký byt

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

680 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

Štýlový 2-izbový byt s klimatizáciou a kompletným zariadením - TERASA

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Nezadaná | 53 m²

Hľadáte bývanie, kde jedinou vašou starosťou bude vybaliť si kufre ? Ponúkame Vám exkluzívne ko

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

189,900 € 3583 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Unikátny byt v historickom centre Košíc| Mäsiarska ul | 110 m²

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Mäsiarska | 110 m²

Existujú byty, ktoré ponúkajú „bývanie“. A potom sú tu nehnuteľnosti, ktoré majú atmosféru, cha

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

364,990 € 3318 €/m²

člen NARKS
Top
Top

2-izbový byt s terasou v centre Košíc

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 56.2 m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 56 m², pripravený na okamžité nasťahovanie alebo pren

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

259,900 € 4625 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s veľkou terasou, balkónom a klimatizáciou

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 59.29 m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 59,29 m², pripravený na okamžité nasťahovanie alebo p

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

359,900 € 6070 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s terasou

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 56.18 m²

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

299,900 € 5338 €/m²

Top
Top

Priestranný 2-izbový byt s veľkou terasou v „novostavbe BOROVICOVÝ HÁJ – Košice, Terasa, 2 x parkovanie

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 83 m²

Exkluzívne na predaj ponúkame moderný, priestranný 2-izbový byt s veľkou terasou v obľúbenom re

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

259,000 € 3120 €/m²

Top
Top

2 izbový byt, Košice II - Terasa, ul. Orgovánová

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Orgovánová | 51 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt, Košice II - Terasa, 51 m2, 4.p., 2x výťah. Byt je po staršej r

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

185,000 € 3627 €/m²

Top
Top

Atrium Living Košice - 2-izbový klimatizovaný byt

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 56.18 m²

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

306,900 € 5463 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s terasou v centre Košíc

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 61.07 m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 61 m², pripravený na okamžité nasťahovanie alebo pren

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

299,900 € 4911 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s terasou

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 61.25 m²

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

294,900 € 4815 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s veľkou terasou

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 55.58 m²

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

299,900 € 5396 €/m²

Top
Top

WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Nezadaná | 43.75 m²

WatsoNova Košice – moderné mestské bývanie s víziou WatsoNova je nový rezidenčný projekt v cen

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

209,900 € 4798 €/m²

Top
Top

2 izbový byt, Košice - Sever, Hlinkova ul.

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Hlinkova | 52 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v obľúbenej lokalite Košice – S

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

199,900 € 3844 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

2+kk byt po novej modernej rekonštrukcii na sídlisku Furča - Buzulucká ul.

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Buzulucká | 43 m²

Ponúkame na predaj pekný moderný byt typu 2+kk na začiatku sídliska Furča (smerom od Palackého)

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

184,990 € 4302 €/m²

Top
Top

Moderný 2 IZB. BYT V NOVOSTAVBE NA FURČI s parkovacím miestom v cene

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Na hore | 56.8 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája pokoj, zeleň, výbornú dostupnosť do centra a občianskú vybavenosť?

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

215,000 € 3785 €/m²

Top
Top

Moderný 2 izbový tehlový byt, 63m2, Jilemnického, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Jilemnického | 63 m²

Zrekonštruovaný 2 izbový byt na Jilemnického ulici v Košiciach. Kompletné zateplenie, klíma, vs

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

239,990 € 3809 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

2 IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT - 53 m2 - ul. KOMENSKÉHO - KOŠICE-SEVER

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Komenského | 53 m²

🏡 ARCHEUS reality Košice ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový tehlový byt po staršej rekonštruk

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

199,000 € 3755 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Na prenájom: Štýlový 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v srdci mesta

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Košice - Staré Mesto | 40 m²

Hľadáte bývanie, ktoré vám ponúkne výnimočnú atmosféru centra mesta, no zároveň pokoj a súkromi

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

980 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rezervovaný! Priestranný 2-izbový byt v historickej budove na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Moyzesova | 58.5 m²

Ponúkame na predaj nádherný 2 izbový byt s výmerou 58,5m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v štád

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

299,500 € 5120 €/m²

2-izbový mezonetový byt s balkónom v historickej budove na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Moyzesova | 75.5 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt s výmerou 75,5 m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

312,900 € 4144 €/m²

NA PREDAJ 1 a pol IZBOVÝ BYT KEŽMARSKA ULICA

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Kežmarská | 41 m²

Exkluzívne Vám ponúkam na predaj 1 a pol izbový byt na Kežmarskej ulici Mč.-Terasa. Byt má vý

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

139,990 € 3414 €/m²

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Moyzesova | 58.5 m²

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

289,500 € 4949 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Upresniť hľadanie