Predaj 2 izbového bytu blízko centra Košice

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | 56 m²

Blízko do centra, blízko na stanicu, blízko všade môžete mať z 2 izbového bytu v Košiciach. Po

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

181,900 € 3248 €/m²

Prenájom 1,5 izb. apartmánu Ostrovského – bezpečie a komfort

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Ostrovského | 48 m²

Originálny 1,5-izbový apartmán Hľadáte bývanie v blízkosti Vašej práce? Robíte na Alejovej, Os

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

700 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na prenájom 2i byt s 2x loggiou, klimatizáciou a 24/7 recepciou – top lokalita

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Kysucká | 44 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt po kompletnej, veľmi štýlovej a modernej rekonštrukcii. Byt s

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

800 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Košice Juh, Užhorodská - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | 39 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Miroslav Klapáč, kontakt: 0950 433 990, nehnuteľnosť s

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

165,000 € 4231 €/m²

2-izbový byt s veľkou 6m2 loggiou na Považskej ul.,

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Považská | 40 m²

Pohodlné mestské bývanie, ktoré má štýl aj praktickosť – presne to ponúka tento 2-izbový byt v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

750 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Štýlový 2-izbový byt v novostavbe, 42m² – Košice, Lorinčík – Háje

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Lorinčík | 42 m²

Realitná kancelária CassaReal vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v lukratívne

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

186,690 € 4445 €/m²

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Lorinčík | 42 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

186,990 € 4452 €/m²

Exkluzívny 2 izbový byt 58m2 s loggiou/ Exnárova ulica,Furča

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Exnárova | 58 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája moderný dizajn, kvalitu a výbornú lokalitu? Tento priestranný 2-iz

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

210,000 € 3621 €/m²

Prenájom 2 - izbový moderný a komplet zariadený byt

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 51 m²

Ponúkame Vám do nájmu kompletne zariadený byt nachádzajúci sa v lokalite Košice – Západ (Terasa

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Predaj - ponúkame 2,5 izbový byt v historickom centre Košíc.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Mojmírova | 74 m²

Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný, kompletne zariadený 2,5-izbový byt s rozlohou 74 m², nachád

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

355,000 € 4797 €/m²

Prenájom - luxusný 2 izbový byt v centre mesta Košíc

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | 52 m²

Ponúkame na prenájom luxusne zrekonštruovaný 2-izbový byt Byt sa nachádza v tichej a obľúbenej

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Ponúkam na prenájom kompletne zrekonštruovaný, 2-izbový byt

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Baštová | 54 m²

Ponúkam na prenájom kompletne zrekonštruovaný, ešte neobývaný 2-izbový byt (45 m²) len 100 m od

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

950 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Na predaj priestranný 2-izbový byt 56m2– Košice, Lomená ulica

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Lomená | 56 m²

Ponúkam na predaj praktický a svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Lomená ulic

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

177,900 € 3177 €/m²

REZERVOVANÝ Predaj veľký 2-izbový byt 54m2– Košice, Terasa, Ľudová ulica

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Ľudová | 54 m²

REZERVOVANÝ Ponúkam na predaj krásny, svetlý a priestranný 2-izbový byt o výmere 54 m², nachádz

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

169,990 € 3148 €/m²

Na prenájom 1,5-izbový byt – Košice, Terasa

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Hronská | 42 m²

Ponúkame na prenájom útulný a prakticky riešený 1,5-izbový byt o výmere 42 m² vo vyhľadávane

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

700 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

VEĽKÝ TEHLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT V TICHEJ ČASTI JUŽNEJ TRIEDY – KOŠICE

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Južná trieda | 54 m²

Hľadáte bývanie bez ďalších investícií, s výbornou dostupnosťou do centra a zároveň v pokojnom

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

207,500 € 3843 €/m²

Užhorodská 2 - izb.- renovovaný

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Užhorodská | 52 m²

Byt sa nachádza na 9. poschodí z 10 a vďaka orientácii na východ a sever ponúka dostatok svetla

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Predaj moderný 2 izbový byt s loggiou-Košice/Furča /Exnárova ulica

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Exnárova | 58 m²

Ponúkam na predaj priestranný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Furča, Exnárova ul

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

197,900 € 3412 €/m²

Predaj 2 izbový byt v centre mesta Košice/ Rastislavova ulica

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Rastislavova | 54 m²

Ponúkam tehlový 2-izbový byt na Rastislavovej ulici vás zaujme svojou atmosférou, praktickou di

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

203,000 € 3759 €/m²

REZERVOVANÉ - Prenájom 2-izboveho bytu na sídlisku Terasa

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | 54 m²

Ponúkam na dlhodobý prenájom priestranný 2-izbový zariadený byt na sídlisku Terasa (Košice-Zápa

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

640 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

2izbák Palárikova

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Palárikova | 51 m²

Ponúkame na prenájom útulný a kompletne zariadený 2-izbový byt v centre mesta na Palárikovej ul

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na prenájom 3-izbový byt s terasou takmer v centre Košíc – Franckova ulica

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Franckova | 90 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom pekný a prakticky riešený byt s vlastnou terasou, nachádzajúci sa

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

900 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom 2-izbový byt s loggiou – Panoráma, Košice

Reality Košice-Vyšné Opátske

2 izbový byt | Jelšová | 55.5 m²

Ponúkame na prenájom slnečný 2-izbový byt vo veľmi peknej lokalite plnej zelene – Panoráma, Jel

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Košice-Vyšné Opátske

730 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom 1,5-izbový byt s balkónom– Boženy Němcovej,Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Němcovej | 41 m²

Ponúkam na prenájom moderný a útulný 1,5-izbový byt v obľúbenej lokalite Košice Sever, na ulici

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026