Priestranný 2 izb. byt, 67 m2 v Novostavbe, ul. Obrody

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Ulica obrody | 67 m²

Peter Zakuťanský z AURUM REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný a priestranný 2‑izbov

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

243,250 € 3631 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Moderný 2 izb. Apartmán, Side, Turecko

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavná | 45 m²

Peter Zakuťanský z AURUM REALITY Vám ponúka na predaj štýlový 2‑izbový apartmán v novostavbe vo

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

99,000 € 2200 €/m²

2 izbový byt Dargovských hrdinov, 58 m2, loggia

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Dargovských hrdinov | 58 m²

Hľadáme: pre konktétnych klientov 2 izbový byt Košice - Sídlisko Dargovských hrdinov □ pod

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Košice-Dargovských hrdinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Na predaj 2-izbový byt na sídlisku Západ

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Mikovíniho | 0 m²

F021-112-KAMA Finanzpartner reality vám ponúka na predaj 2‑izbový byt – Košice, Západ (Terasa

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

163,000 €

Novinka
Novinka

PRENÁJOM: 2-izb. PRI CENTRE | Južná trieda 22 | zariadený | Loggia | rekonštruovaný

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Južná Trieda | 51 m²

Ponúkame na prenájom veľmi pekný, čistý, čiastočne rekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt na u

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRENAJATÉ! Prenájom 1,5 izbový byt Karpatská ul, Kuzmányho- Košice

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | - | 40 m²

Solidreal ponúka exkluzívne na prenájom krásny moderný 1,5 izbový byt + balkón, ktorý sa nachád

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

800 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

CITYZEN RESIDENCE - HARMÓNIA V CENTRE MESTA | 2 IZBOVÝ BYT - BYT A

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Národná trieda | 57.25 m²

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj 2 izbový byt v novom projekte s n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

228,888 € 3998 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2+KK byt, Sputniková ul., 40 m2, 7. pos, po KR, zariadený

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Sputniková | 40 m²

Ing. Štefan GREGOR z RK DREAM REAL Vám ponúka možnosť si PRENAJAŤ kompletne novo zrekonštruovan

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Nad jazerom

700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

REZIDENCIA MOYZESOVA | 2 IZBOVÝ BYT MEZONET DOKONČENÝ V ŠTANDARDE + BALKÓN | 76m² | KOŠICE - STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Moyzesova | 76 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj prémiové byty v pro

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

315,000 € 4145 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PRENÁJOM KRÁSNY 2 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU | TERASA - TRI HÔRKY

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Tri hôrky | 62 m²

Ing. Ladislav Šosták vám ponúka na prenájom krásny 2 izbový byt vo výbornej lokalite na Terase,

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Zrekonštruovaný 1,5-izbový (2+KK) byt na Juhu / Železníky /

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Ostravská | 32 m²

Hľadáte svoje prvé bývanie či výhodnú investičnú nehnuteľnosť, ktorá je už navyše kompletne zre

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

155,990 € 4875 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

1,5izb.byt, zariadený, 36,6m2, Učňovská 8, KE-časť Šaca

Reality Košice-Šaca

2 izbový byt | Učňovská | 37 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj priestran

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

130,000 € 3514 €/m²

Na prenájom pekný 2 izb.byt na Hlinkovej ulici v Košiciach

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | - | 58 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom pekný 2 izb. byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite Košice-Sever

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

730 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM – Zariadený 1,5-izbový (2+KK) byt v Galéria City II na Terase – Považská ul.

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Považská | 40 m²

„Ste pracujúci pár či jednotlivec a radi by ste si prenajali kompletne zrekonštruovaný a zariad

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

750 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

2-izbový byt, Nad Jazerom, zeleň, pražský typ

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Polárna | 42 m²

Ponúkame na predaj útulný byt, nachádzajúci sa na najzelenšom sídlisku mesta Košice – Nad Jazer

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

160,000 € 3810 €/m²

NA PREDAJ štýlový byt s loggiou v centre mesta - Novostavba

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Bellova | 45 m²

Ak hľadáte bývanie v centre mesta alebo investičnú nehnuteľnosť s výborným potenciálom, tento b

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

230,000 € 5111 €/m²

1,5 izbový byt Krivá ulica, top lokalita

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | - | 34 m²

Bývanie v srdci mesta v blízkosti Aupark Košice, Hlavná ulica, autobusová stanica. Top lokali

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

179,000 € 5265 €/m²

CITYZEN RESIDENCE - HARMÓNIA V CENTRE MESTA | 2 IZBOVÝ BYT - BYT B

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Národná trieda | 57.25 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj 2 izbový byt v novo

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

261,590 € 4569 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1.5 izbový byt Vodárenská kompletná rekonštrukcia

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Vodárenská | 35 m²

Bývanie v srdci mesta s dušou prírody Byt je navrhnutý s dôrazom na komfort, kvalitu a príjemn

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

169,000 € 4829 €/m²

REZERVOVANÝ - 1,5 izbový byt, Stálicová, Košice

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Stálicová | 42 m²

Rezervovaný Štartovací byt alebo investícia? 1,5 izbový byt v tichej lokalite Košíc Hľadáte b

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

Cena dohodou

Slnečný 1,5-izbový (2+KK) byt s potenciálom na Železníkoch – Užhorodská ul.

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Užhorodská | 39 m²

Ing. Štefan GREGOR z RK DREAM REAL Vám ponúka príležitosť KÚPIŤ si tento čiastočne zrekonštruov

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

169,990 € 4359 €/m²

Prenájom 2 izb.bytu-Košice Sever-Rezervované

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Tomášikova | 60 m²

SOLIDREAL ponúka na dlhodobý prenájom príjemný a kompletne zariadený 2-izbový byt vo výbornej a

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

780 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

2-izbový byt s 2 balkónmi a parkovaním, – Na hore, Furča

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Na Hore | 54 m²

2-izbový byt s 2 balkónmi a parkovaním, – Na hore, Furča Ponúkame na prenájom priestranný 2-iz

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

2-izbový byt s parkovaním v uzavretom dvore – Rastislavova

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Rastislavova | 72 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 2-izbový byt len pár minút pešo od centra mesta. Byt ponúka ko

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23081)
Upresniť hľadanie