Rezervovaný! Bezbariérový 2-izbový byt s loggiou, 58 m2, Zupkova ulica, Furča, nová rekonštrukcia

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Zupkova | 58 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový byt na sídlisku Dargovských hrdinov, Zupkova ulica. Vým

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

195,000 € 3362 €/m²

Prenájom 2 izb byt v novostavbe Na Hore, Košice - Dargovských hrdinov s parkovacím miestom

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Na hore | 56.8 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt vo výmere 56,8 m2 na ulici Na hore v novostavbe, dva balkón

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

780 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

ADOMIS – prenájom 2 izbový byt, Gerlachovská ulica, Podhradová, Košice I

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Gerlachovská | 52 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt, Gerlachovská ulica, sídlisko Podhradová, Košice I. Byt má v

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

na predaj 2-izb. pražský byt 41m2 Ždiarska ul., Košice Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Ždiarska | 41 m²

Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení 1,5-izb až 2-izbový byt pražského typu po rekon

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

164,800 € 4020 €/m²

ADOMIS - 2-izbový byt, 53m2, balkón, Bauerova ulica, KVP, Košice II

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Bauerova | 53 m²

Na predaj: 2-izbový byt, Bauerova ulica, sídlisko KVP, Košice II Ponúkame na predaj priestrann

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

188,700 € 3560 €/m²

2-izb byt, 62m2 tehla, Košice – širšie centrum

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Zimná | 63 m²

2-izb byt, 62m2, tehla, Košice – širšie centrum V lokalite Malá Praha, (ulice Jarná, Letná, Jes

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

219,900 € 3490 €/m²

pekný 2-izbový byt, Bauerova ul. Košice-KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Bauerova | 53 m²

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

188,700 € 3560 €/m²

ADOMIS - tehlový 2izbový byt 62m2 Zimná ulica - Malá Praha, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Zimná | 63 m²

Keď hľadáte pôvodný byt v lokalite Malá Praha, neodchádzajte. Priamo v srdci tejto lokality, kt

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

219,900 € 3490 €/m²

Kúpa bytu 2 - 3 izbového

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadám na kúpu 2-izbový alebo menší 3-izbový byt: - lokalita: Košice - sídlisko Terasa - zre

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na kúpa Košice-Západ

Cena dohodou

ADOMIS - 2-izbový pražský byt 41m2 Ždiarska ul., Košice Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Ždiarska | 41 m²

Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení 1,5-izb. až 2-izbový byt pražského typu po reko

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

164,800 € 4020 €/m²

Moderný 2-izbový byt v centre Košice na prenájom – Krivá ulica

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Krivá | 39 m²

Hľadáte bývanie, kde sa budete cítiť ako doma od prvého dňa? Tento úplne nový, moderne zariaden

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

800 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Ponúkam na dlhodobý prenájom svetlý 2-izbový byt.

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Kisdyho | 60 m²

Ponúkam na dlhodobý prenájom priestranný, svetlý 2-izbový byt o výmere 60 m² na 3. poschodí teh

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Moderný 2-izbový byt 49 m² | Košice – Nad jazerom | 2/7 posch. | kompletná rekonštrukcia

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | 49 m²

TU reality Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný a vkusne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

214,999 € 4388 €/m²

Novinka
Novinka

2 - IZBOVÝ BYT KOŠICE / MIKOVÍNIHO

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Mikovíniho | 54 m²

Ponúkame Vám na predaj prakticky riešený 2-izbový byt (54 m²) vo vyhľadávanej lokalite Košice –

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

159,000 € 2944 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj pekný 2i byt • Bašťovanského ul • Furča

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Baštovanského | 52 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj príjemný 2 izbový byt s vnútornou loggiou. Lokalita plná zel

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

166,500 € 3202 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 1,5 izbový byt s loggiou, Bielocerkevská, Košice

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | 44.05 m²

Realitná kancelária VISUAL REAL & FINANCES s.r.o. Košice Vám ponúka na predaj útulný a kompletn

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

167,000 € 3791 €/m²

Na predaj 1,5 izbový byt na ul. Štítova, Kuzmányho, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | 40 m²

Realitná kancelária VISUAL REAL & FINANCES s.r.o. Košice Vám ponúka na predaj útulný 1,5-izbový

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

196,000 € 4900 €/m²

PRENÁJOM - 2 IZBOVÝ BYT, LORINČÍK HÁJE, NOVOSTAVBA TEHLA

Reality Košice-Lorinčík

2 izbový byt | Hríbová | 63 m²

Ponúkame na prenájom krásny, klimatizovaný, nadštandardne zrealizovaný, kompletne zariadený 2-i

Publikované: 03.08.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Lorinčík

1,050 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, 65 M2, HAVIARSKA UL, KOŠICE 1

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Haviarska | 65 m²

Ponúkame na predaj krásny 3-izbový byt o výmere 65 m², nachádzajúci sa na 3. poschodí tehlového

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

227,000 € 3492 €/m²

2 IZBOVÝ BYT - 56 m2 - LOMENÁ ULICA - KOŠICE

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Lomená | 56 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite, priamo v blízkosti centr

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

178,000 € 3179 €/m²

Zariadený 2i byt na prenájom pri Auparku • Krivá • Juh

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Krivá | 35 m²

Ponúkam na prenájom moderný a zariadený byt blízko centra mesta pri Auparku. VOĽNÝ od 03.07.2

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

750 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

2 izbový byt s mezonetom KVP Grunt č. 16

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 56.84 m²

Ponúkame na predaj: Štýlové nové byty s príbehom – KVP Grunt V exkluzívnom zastúpení vlastníka

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

190,900 € 3359 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

2-IZB.BYT+ PARK.STÁTIE, PANORÁMA

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavná | 51 m²

Niektoré byty ponúkajú priestor na bývanie. Tento ponúka atmosféru, pokoj a výhľady, ktoré Vás

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

890 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2 i byt, ul. Bernolákova, TERASA, 55 m2, loggia

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Bernolákova | 55 m²

Peter Zakuťanský z realitnej kancelárie AURUM vám ponúka na prenájom tento útulný 2-izbový byt

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8512)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie