1,5-IZBOVÝ APARTMÁN – REZIDENCIA MOYZESOVA, KOŠICE – STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Moyzesova | 41 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 1,5-izbový apartmán v prestížnej Rezidencii Moyzesova, situovaný p

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

189,000 € 4610 €/m²

Novinka
Novinka

2 IZBOVÝ BYT, POKROKU, KOŠICE-ZÁPAD

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Pokroku | 54 m²

Ponúkame na predaj štýlový 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Západ, sídlisko Teras

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

198,000 € 3667 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom 1,5 izbový priestranný byt na Dunajskej ulici v Košiciach

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Dunajská | 61 m²

Diana Reality ponúka na prenájom priestranný 1,5 izbový byt na Dunajskej ulici v Košiciach. B

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

670 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

TOP LOKALITA: NA PREDAJ PRIESTRANNÝ, MODERNÝ 2 IZBOVÝ BYT, Košice Južná Trieda

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Južná Trieda | 54 m²

MODERNÝ 2 IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII !!! Hľadáte byt do ktorého sa stačí iba nasťah

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Košice-Juh

179,900 € 3331 €/m²

TOP LOKALITA : NA PREDAJ MODERNÝ, PRIESTRANNÝ 2 IZBOVÝ BYT, Košice Južná Trieda

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Južná Trieda | 54 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Košice-Juh

179,000 € 3315 €/m²

NA PREDAJ MODERNÝ, PRIESTRANNÝ 2 IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII, KE Južná Trieda

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Južná Trieda | 54 m²

MODERNÝ, VEĽKÝ 2 IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII !!! Hľadáte byt do ktorého sa stačí iba nasťahovať

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

179,000 € 3315 €/m²

NA PRENÁJOM PEKNÝ, ZARIADENÝ 2 IZBOVÝ BYT, top lokalita Košice-Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Obrancov mieru | 58 m²

Ponúkame na prenájom TEHLOVÝ, priestranný, výborne dispozične riešený 2 izbový byt v TOP LOKALI

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Krásny 2-izbový byt v novostavbe, 54m², Rezidencia Baštová s parkovacím miestom

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Baštová | 54 m²

Realitná spoločnosť CassaReal Vám exkluzívne ponúka v historickom srdci centra Košíc v Rezidenc

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Klimatizovaný 2-izbový byt v novostavbe, Baštová ul.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Baštová | 54 m²

Elegantný 2-izbový byt v novostavbe na Baštovej ulici v centre Košíc, disponuje unikátnym strop

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

990 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 2 izbový byt - Košice, Bauerová - KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Bauerova | 53 m²

Štýlový 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Bauerova ulica, Košice Michal Palko z Reali

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

189,000 € 3566 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 2-izbový byt, Lomená ulica

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | 56 m²

Bc. Alena KIMLEROVÁ v spolupráci s realitnou kanceláriou ELI REAL Vám ponúka na predaj priestr

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

180,000 € 3214 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

"REZERVOVANÉ" Exkluzívne na predaj 2i Byt Košice - Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Tolstého | 60 m²

REZERVOVANÉ .. EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Realitná kancelária ELI REAL Vám ponúka na predaj priestran

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

186,000 € 3100 €/m²

Na predaj 2-izb. byt po kompletnej rekonštrukcii pri Galérií

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Považská | 40 m²

Ing. Katarína Čomová, Phd. spolu s RR reality ponúkajú na predaj dvojizbový byt po kompletnej

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

209,500 € 5238 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj veľký 2-izbový byt na Terase v Košiciach

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Mikovíniho | 54 m²

Ing. Katarína Čomová, Phd. spolu s RR reality ponúkajú na predaj dvojizbový byt na Mikovíniho

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

159,000 € 2944 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom 1,5 izbový byt, Košice Staré mesto, Magurská ul.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Magurská ulica | 42 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom útulný 1,5-izbový byt vo vyhľadávanej

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

500 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ 2-IZBOVÝ BYT, NOVOSTAVBA, KOŠICE-ŠACA

Reality Košice-Šaca

2 izbový byt | Učňovská | 49 m²

Hľadáte moderné a komfortné bývanie v mestskej časti Košíc s výbornou dostupnosťou a kompletnou

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

173,000 € 3531 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM 2-IZBOVÝ BYT+ PARKING, JELŠOVÁ

Reality Košice-Vyšné Opátske

2 izbový byt | Jelšová | 51 m²

Niektoré byty ponúkajú priestor na bývanie. Tento ponúka atmosféru, pokoj a výhľady, ktoré Vás

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Košice-Vyšné Opátske

890 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2 izbový byt s loggiou v novostavbe na Adlerovej ul., Košice

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Adlerova | 47 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom moderný 2 izbový byt v novostavbe, nachádz

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

800 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj 2 izbový byt Ťahanovce

F019-112-KAMA Finanzpartner reality vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj priestranný

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

165,000 € 3438 €/m²

Hľadáme pre klienta 2- izbový byt na sídlisku Ťahanovce

Reality Košice-Ťahanovce

2 izbový byt | 0 m²

F007-KAMA Finanzpartner reality hľadá pre konkrétneho klienta 2-izbový byt na sídlisku Ťahanov

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Košice-Ťahanovce

165,000 €

Hľadáme pre klienta 2- izbový byt na sídlisku Furča

F008-KAMA Finanzpartner reality hľadá pre konkrétneho klienta 2-izbový byt na sídlisku Dargovs

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Košice-Dargovských hrdinov

175,000 €

Na predaj 2-izbový byt v Starom Meste

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | 0 m²

F015-112-KAMA Finanzpartner reality vám ponúka na predaj 2-izbový byt v centre – Lomená ulica,

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

180,000 €

2-izbový byt Juh

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | 0 m²

F005-KAMA Finanzpartner reality hľadá pre konkrétneho klienta 2-izbový byt na Juhu v Košiciach

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Košice-Juh

180,000 €

REZERVOVANÝ 1,5 izbový byt v Košiciach - Nad jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Dneperská | 0 m²

REZERVOVANÝ Viete si predstaviť bývanie v meste a súčasne blízko prirody? Takéto bývanie po

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

149,000 €

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie