DIRECTREAL|Na predaj tehlový čiastočne rekonštruovaný 2-izb. byt prerobený na 3-izb. byt 62,05 m2 s vlastným kúrením a klimatizáciou v Komárne. EXKLUZÍVNE U NÁS!

Reality Komárno

3 izbový byt | Komárno | 62 m²

Directreal for Life - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!!! Na domovskej stránke DirectReal pod ID:276202 ná

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Komárno

84,900 € 1369 €/m²

DIRECTREAL|Šikovný byt v centre mesta

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | Žiar nad Hronom | 59 m²

Directreal PNB - V centre mesta Žiar nad Hronom, na ul. A. Dubčeka ponúkame na predaj šikovný

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

89,900 € 1524 €/m²

DIRECTREAL|Pekný 3 izbový byt s balkónom na predaj.

Reality Nová Baňa

3 izbový byt | Nová Baňa | 70 m²

Directreal PNB - Ponúkame na predaj šikovný útulný 3 izbový byt s balkónom na 4. poschodí .

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nová Baňa

Cena dohodou

DIRECTREAL|EXKLUZÍVNE Ponúkam na predaj/výmenu prerobený 3 izbový byt, Vráble, Lúky, 74m2

Reality Vráble

3 izbový byt | Sídlisko Lúky | 74 m²

Directreal Exkluziv - EXKLUZÍVNE Ponúkam na predaj/výmenu prerobený 3 izbový byt, Vráble, Lúky

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Vráble

145,000 € 1959 €/m²

DIRECTREAL|Predáme 2-izbový byt, 60 m², garáž, 2 balkóny, Bitarová

Reality Žilina

2 izbový byt | Žilina | 60 m²

Directreal Dynamic - Hľadáte bývanie, kde spojíte pokoj vidieka s rýchlou dostupnosťou do okol

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

145,000 € 2417 €/m²

DIRECTREAL|Šikovná garsónka vo výbornej lokalite mesta Galanta

Reality Galanta

Garsónka | štvrť. SNP | 23 m²

Directreal Partner - Štartovacie bývanie alebo skvelá investícia? Máme pre Vás ponuku. Táto

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Galanta

83,000 € 3609 €/m²

DIRECTREAL|4-izbový byt na predaj, Dudvážska 33, Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

4 izbový byt | Dudvážska | 73 m²

Directreal Doma - Predáme 4-izbový byt na Dudvážskej ulici v Podunajských Biskupiciach. Byt pr

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

216,500 € 2966 €/m²

DIRECTREAL|4-izbový byt s výbornou dispozíciou vo Vrakuni, Bebravská ulica

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Bebravská | 81.8 m²

Directreal Smile - Hľadáte poctivý 4-izbový byt s výbornou dispozíciou, kde má každá miestnosť

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

239,000 € 2922 €/m²

DIRECTREAL|Investičný apartmán v krásnom horskom prostredí Fatra Park - Hrabovo

Reality Ružomberok

1 izbový byt | Hrabovo-Fatra Park | 27 m²

Directreal LMCity - Ponúkame Vám na predaj apartmánový byt, nachádzajúci sa v apartmánovom dom

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

85,000 € 3148 €/m²

DIRECTREAL|Dva 3-izbové byty, investičná príležitosť v Podhájskej.

Reality Podhájska

3 izbový byt | Poštová | 106 m²

Directreal Team - PREDAJ – 2 identické 3-izbové byty v tehlovej štvorbytovke v Podhájskej Kom

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Podhájska

185,000 € 1745 €/m²

DIRECTREAL|1 izbový veľkometrážny byt prerobený na 2 izbový

Reality Holíč

1 izbový byt | Pri Kaštieli | 51 m²

Directreal Fair - *** ZNÍŽENÁ CENA *** Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 1-izbový byt

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Holíč

85,000 € 1667 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Kompletne zariadený 1 izbový byt na predaj na ulici Mostová

Reality Šaľa

1 izbový byt | Mostová | 30 m²

Directreal Family - Ponúkam na predaj zrekonštruovaný 1 izbový byt na ulici Mostová na sídlisk

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Šaľa

88,000 € 2933 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Na predaj 1-izbový byt v Senci vo vyhľadávanej lokalite

Reality Senec

1 izbový byt | Pezinská | 40 m²

Directreal Optimal - Realitná kancelária Directreal Optimal Senec ponúka exkluzívne na predaj

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Senec

145,000 € 3625 €/m²

DIRECTREAL|Dvojizbáčik k okamžitému nasťahovaniu

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Kukučínova | 50 m²

Directreal Live - Pozor, nový hľadači bývania! Máme pre Vás skvelú ponuku - pekný dvojizbáčik

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

89,500 € 1790 €/m²

DIRECTREAL|Byt pri pešej zóne s vlastným parkovacím miestom - investícia v centre Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Štúrova | 46 m²

Directreal LMCity - Ak túžite po modernom bývaní v centre mesta s vlastným parkovacím miestom

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

185,000 € 4022 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Priestranný byt po čiastočnej rekonštrukcii

Reality Nová Baňa

3 izbový byt | Nová Baňa | 85 m²

Directreal PNB - Ponúkame na predaj priestranný byt, ktorý prešiel zatiaľ čiastočnou rekonštru

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nová Baňa

Cena dohodou

DIRECTREAL|Bývajte ako v 3 izbovom byte v žiadanej lokalite na Nešporovej ulici

Reality Šaľa

2 izbový byt | Nešporova | 56 m²

Directreal Partner - Exkluzívne v Directreal Partner máme pre Vás exkluzívnu ponuku, štýlový

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Šaľa

108,700 € 1941 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Veľký slnečný 3 - izbový byt s top výhľadom v Trenčíne

Reality Trenčín

3 izbový byt | Pred Poľom | 77 m²

Directreal Pro - Directreal Pro | Pokojné bývanie v meste s prírodou na dosah ruky – 3-izbový

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trenčín

142,000 € 1844 €/m²

DIRECTREAL|Priestranný byt s garážovým státím v kľudnej časti Starého mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Slávičie údolie | 120 m²

Directreal Smile - Hľadáte priestor, kde sa spája prestíž Starého Mesta s pokojom a zeleňou? M

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

380,000 € 3167 €/m²

DIRECTREAL|Štýlový byt s historickým charakterom v srdci Ružomberka

Reality Ružomberok

3 izbový byt | K.Medveckeho | 126 m²

Directreal LMCity - Hľadáte bývanie, ktoré má svoj príbeh, výnimočnú atmosféru a zároveň všeto

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

225,000 € 1786 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 5-izbový rodinný dom v Stupave, dvojgaráž, krytý bazén, VÝRAZNÁ ZĽAVA

Reality Stupava

Rodinný dom | Pri kríži | 304 m²

Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom, ideálny pre rodinu, ktorá hľadá bezpečné,

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Stupava

519,000 € 1707 €/m²

TREEF | 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii 62m2 Na Hlinách TRNAVA

Reality Trnava

3 izbový byt | Na Hlinách | 62 m²

TREEF | 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii 62m2 Na Hlinách TRNAVA Ponúkame na predaj 3-i

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Trnava

168,500 € 2718 €/m²

Predaj, dvojpodlažný rodinný dom, Bánová, Exkluzívne Reality IQ

Reality Žilina

Rodinný dom | Bláhova | 248 m²

Predstavte si miesto, kde každý deň začína pokojom, vôňou kávy z kuchyne a výhľadom na zeleň. M

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Žilina

Cena dohodou

Exkluzívne na predaj rodinný dom, pozemok 745 m2, Petrovice - Setechov

Reality Petrovice

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Petrovice, časť Setecho

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Petrovice

129,000 € 992 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23092)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Upresniť hľadanie