Exkluzívne na predaj murovaná záhradná chata, Mojšová Lúčka

Reality Žilina

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 40 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj murovanú chatu, ktorá sa nachádza v mestskej časti Mojšová Lú

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

59,000 € 1475 €/m²

Na predaj priestranný 4-izbový byt 87 m2, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

4 izbový byt | Nezadaná | 87 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný a slnečný 4-izbový byt, ktorý sa nachádza v Považskej Bystri

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

167,000 € 1920 €/m²

Exkluzívne na predaj 5-izbový rodinný dom s pozemkom 2536 m2, Maršová

Reality Bytča

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj tehlový, 5-izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Maršo

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bytča

199,000 € 1106 €/m²

Záhradná chatka v prírode + vlastný pozemok 536 m² – Krásno nad Kysuco

Reality Krásno nad Kysucou

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 29 m²

Hľadáte miesto, kde vypnete a uniknete od každodenného ruchu? Realitná kancelária Reality IQ p

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Krásno nad Kysucou

49,999 € 1724 €/m²

EXKLUZÍVNE / RODINNÝ DOM NA PREDAJ V OBCI SÚĽOV

Reality Súľov-Hradná

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-podlažný rodinný dom s dvoma samostatnými vchodmi v krásnej a

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Súľov-Hradná

259,900 € 1624 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ - Rodinný dom v srdci Dlhej nad Kysucou

Reality Dlhá nad Kysucou

Rodinný dom | 175 m²

EXKLUZÍVNE na predaj - Rodinný dom v obci Dlhá nad Kysucou. Rodinný dom, ktorý si zamilujete T

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dlhá nad Kysucou

179,000 € 1023 €/m²

Úžasná chalupa na polosamote s výhľadom v Korni

Reality Korňa

Rodinný dom | Korňa | 130 m²

Nádherné výhľady, pokoj a panenská príroda – to všetko ponúka táto zaujímavá chalupa v kysuckej

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Korňa

122,000 € 938 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na predaj útulný, tehlový RD s rozľahlým pozemkom v obci Dubodiel - okres Trenčín.

Reality Dubodiel

Rodinný dom | Nezadaná | 98 m²

Ponúkame na predaj tehlový RD s pozemkom o rozlohe 1393m2.Dom je po čiastočnej rekonštrukcií, k

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Domy na predaj Dubodiel

118,000 € 1204 €/m²

člen NARKS

Ponúkame Vám na predaj pristranny štýlový 3i byt na ul. Šafárikova v Trenčíne.

Reality Trenčín

3 izbový byt | Šafárikova | 73 m²

Ponúkame Vám na predaj prietranný štýlový 3i byt v Trenčíne. Byt o výmere 73 m2 sa nachádza na

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Trenčín

159,000 € 2178 €/m²

člen NARKS

Ponúkame Vám na predaj garáž na ul. Pred poľom v Trenčíne.

Reality Trenčín

Garáž | Pred poľom | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž na ul. Pred poľom v Trenčíne. Garáž má výmeru 19 m2.

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 12.06.2025
Objekty na predaj Trenčín

39,990 €

člen NARKS

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v Trenčíne.

Reality Trenčín

3 izbový byt | Gagarinova | 62 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s dobrou dispozíciou v pôvodnom stave. Byt sa nach

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 11.02.2026
Byty na predaj Trenčín

139,900 € 2256 €/m²

člen NARKS

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v Trenčíne, ulica Soblahovská.

Reality Trenčín

3 izbový byt | Soblahovská | 68 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v Trenčíne, ulica Soblahovská. Byt v panelovom dome na 2

Publikované: 13.06.2022 Aktualizované: 15.07.2022
Byty na predaj Trenčín

155,900 € 2293 €/m²

člen NARKS

Ponúkame Vám na predaj dom v Trenčíne, mestská časť Záblatie

Reality Trenčín

Rodinný dom | Záblatská | 240 m²

Ponúkame Vám na predaj dom v Trenčíne, mestská časť Záblatie. Dom postavený na pozem

Publikované: 29.11.2024 Aktualizované: 29.11.2024
Domy na predaj Trenčín

Cena dohodou

člen NARKS

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Skalke nad Váhom postavený na krásnom pozemku o výmere 760 m2.

Reality Skalka nad Váhom

Rodinný dom | Skalka | 160 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný trojpodlažný rodinný dom v tichej a vyhľadávanej lokalite ob

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 29.09.2025
Domy na predaj Skalka nad Váhom

199,900 € 1249 €/m²

člen NARKS

Ponúkame Vám na predaj 6-izbový rodinný dom v centre mesta Trenčín.

Reality Trenčín

Rodinný dom | Električná | 210 m²

Ponúkame Vám na predaj 6-izbový rodinný dom v centre mesta Trenčín. Rodinný dom situovaný na El

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Domy na predaj Trenčín

229,000 € 1090 €/m²

člen NARKS

Ponúkame na predaj peknú murovanú chatu s možnosťou celoročného bývania v Mníchovej Lehote.

Reality Mníchova Lehota

Chalupa, rekreačný domček | Mníchová Lehota | 526 m²

Chata sa nachádza na rovinatom, krásne udržiavanom pozemku o rozlohe 526m2, je čiastočne podpiv

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 05.09.2025
Chaty a chalupy na predaj Mníchova Lehota

128,000 € 243 €/m²

člen NARKS

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3,5-izbový byt v Trenčíne na sídlisku Juh, ul. Západná.

Reality Trenčín

3 izbový byt | Západná | 72 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3,5-izbový byt v Trenčíne na sídlisku Juh, ul. Západná. B

Publikované: 16.12.2024 Aktualizované: 27.06.2025
Byty na predaj Trenčín

121,990 € 1694 €/m²

člen NARKS

Ponúkame Vám na predaj chatu s pozemkom v malebnej obci Čierna Lehota, okres Bánovce nad Bebravou.

Reality Čierna Lehota

Chata, drevenica, zrub | Čierna Lehota | 21 m²

Ponúkame Vám na predaj chatu s pozemkom v malebnej obci Čierna Lehota, okres Bánovce nad Beb

Publikované: 14.08.2024 Aktualizované: 18.06.2025
Chaty a chalupy na predaj Čierna Lehota

31,500 € 1500 €/m²

člen NARKS

Ponúkame Vám na predaj obchodno-skladové priestory v Trenčíne na Partizánskej ulici.

Reality Trenčín

Objekt pre obchod | Partizánska | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj obchodno-skladové priestory v Trenčíne na Partizánskej ulici s pozemk

Publikované: 07.02.2019 Aktualizované: 22.02.2023
Objekty na predaj Trenčín

135,000 € 1125 €/m²

člen NARKS

Ponúkame na predaj chatu v krásnom prostredí obce Chocholná – Velčice, okres Trenčín.

Reality Chocholná-Velčice

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 331 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj chatu s pozemkom o rozlohe 331m2. Chata je murovaná /tehla/ s ple

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Chocholná-Velčice

47,500 € 144 €/m²

člen NARKS

3D+Youtube video! Rodinný dom vhodný aj na podnikanie na predaj v TN - na križovatke ulíc Električná a K dolnej stanici.

Reality Trenčín

Rodinný dom | Električná | 345.4 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj polyfunkčný objekt v Trenčíne. 3D: https://my.matterport.com

Publikované: 04.11.2022 Aktualizované: 20.10.2025
Domy na predaj Trenčín

555,000 € 1607 €/m²

člen NARKS

ZREKONŠTRUOVANÝ PRIESTRANNÝ 3IB s PEKNÝM VÝHĽADOM, ROZKVET

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Rozkvet 126 | 66 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám ponúka exkluzívne na predaj pekný a priestranný 3-izbový byt v P

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

135,500 € 2053 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RD s VEĽKÝM POZEMKOM V SRDCI PRÍRODY, Tŕstie

Reality Dolný Lieskov

Rodinný dom | Tŕstie | 123.5 m²

Predstavte si rána, keď vás namiesto ruchu mesta budí spev vtákov a vôňa čerstvého vzduchu. Mie

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dolný Lieskov

189,000 € 1530 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MADLEŇÁK Reality | Na predaj 2-izbový rodinný dom Lukáčovce.

Reality Lukáčovce

Rodinný dom | Nezadaná | 79 m²

Realitný maklér Peter Madleňák Vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj dom v obci Lukáčovce.

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Lukáčovce

90,000 € 1139 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Rodinné domy na predaj (23092)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie