1-izbový byt s čistým štítom a veľkým potenciálom

Reality Ružomberok

1 izbový byt | 34.1 m²

Hľadáte bývanie, ktoré si pretvoríte presne podľa svojich snov? Alebo hľadáte investičnú príle

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

40,000 € 1173 €/m²

PREDANÉ * OKAMŽITÉ BÝVANIE * 1- IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII 2025, LOKALITA PLAVISKO

Reality Ružomberok

1 izbový byt | Plavisko | 38 m²

BYT JE PREDANÝ! Napíšte nám aký byt hľadáte a my Vám zašleme nové ponuky ešte pred ich zverejne

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

73,000 € 1921 €/m²

REZERVOVANÉ: 1-IZBOVÝ BYT S 2 LOGGIAMI PRI ÚVN

Reality Ružomberok

1 izbový byt | Poľná | 37 m²

A-Byt COnsult má super ponuku 1-izbového investičného bytu v zateplenom, renovovanom dome blízk

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Ružomberok

Info v RK

Predaj apartmánu 29 m² – FatraPark

Reality Ružomberok

1 izbový byt | Hrabovská dolina | 29 m²

Ponúkame na predaj útulný apartmán s výmerou 29 m² situovaný v hoteli v obľúbenom rezorte Fatra

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Ružomberok

95,000 € 3276 €/m²

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Ružomberok - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Ružomberok

1 izbový byt | 42 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Monika Rusiňáková, kontakt: 0902 820 000, nehnuteľnosť

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

186,800 € 4448 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDANÉ : 1 izbový byt - 37m2, s loggiou, Ružomberok - Za dráhou

Reality Ružomberok

1 izbový byt | Za dráhou | 36 m²

- PREDANÉ- AstonReal vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj 1i byt po čiastočnej rekon

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

IBA U NÁS! Na predaj elegantný apartmán Malino Brdo, Hrabovo

Reality Ružomberok

1 izbový byt | Hrabovská | 40 m²

Máme na predaj moderný, kompletne zariadený apartmán situovaný v jednej z najvyhľadávanejších r

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

144,500 € 3613 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NA PREDAJ 1-izbový investičný byt pri lanovke

Reality Ružomberok

1 izbový byt | Hrabovská dolina | 29.5 m²

V Exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame 1-izbový byt s balkónom v bytovom dome pod rekrea

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

99,790 € 3383 €/m²

REZERVOVANÉ - Na predaj 1-izbový byt s dvoma loggiami – Roveň, Ružomberok

Reality Ružomberok

1 izbový byt | Bystrická | 35.5 m²

Realitná kancelária Residence ponúka exkluzívne na predaj žiadaný 1-izbový byt na sídlisku Rove

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

104,900 € 2955 €/m²

Rezervované 1 izbový bezbarierový byt v 8 ročnom bytovom dome

Reality Ružomberok

1 izbový byt | Do Baničného | 38 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 1 izbový bezbariérový byt s celkovou výmerou 38 m2. Byt sa na

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Ružomberok

89,000 € 2342 €/m²

32m2 + terasa a parkovanie Ružomberok

Reality Ružomberok

1 izbový byt | Hrabovská dolina | 32 m²

Byt + terasa + súkromné parkovanie + kója Na predaj ponúkame príjemný kompletne zariadený 1i

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

Info v RK

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Upresniť hľadanie