PREDAJ - 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – centrum mesta Šaľa

Reality Šaľa

2 izbový byt | Hlavná | 48 m²

Spoločnosť Findigo vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj moderne zrekonštruovan

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šaľa

118,000 € 2458 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj /investičná príležitosť 2 izbový byt v centre mesta Šaľa

Reality Šaľa

2 izbový byt | Budovateľska | 69 m²

SaleA-Váš partner v realitách Vám exkluzívne pripravuje pre Vás na predaj 2 izbový byt v Šali

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šaľa

119,900 € 1738 €/m²

2 izbový byt v pôvodnom stave V.Šrobára Šaľa

Reality Šaľa

2 izbový byt | V.Škrobára | 64 m²

F005-112-EVJA Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v Šali na ulici V.Škrobára. Byt je v pôvodnom

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šaľa

104,990 € 1640 €/m²

Na predaj: 2-izbový byt v Šaľi, ul. P. Pazmáňa 17

Reality Šaľa

2 izbový byt | Petra Pázmaňa | 55 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v tichej a vyhľadávanej lokalite Šale, na ulici P. Pazmáňa. By

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Šaľa

104,990 € 1909 €/m²

DIRECTREAL|Veľmi príjemný 2 izbový byt v úplnom centre mesta so zariadením...

Reality Šaľa

2 izbový byt | Kukučínova | 55 m²

Directreal Partner - Exkluzívne v Directreal... Ponúkame na predaj príjemný a kompletne zaria

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šaľa

115,000 € 2091 €/m²

Predám 2,5-izbový byt, Šaľa - REZERVOVANÝ!

Reality Šaľa

2 izbový byt | SNP | 56.4 m²

Príjemný 2,5-IZBOVÝ BYT -na ulici SNP v Šali • výmera: 56,40 m² • poschodie 6/7 v zateplen

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Šaľa

Cena dohodou

VEĽKÝ 2-IZBOVÝ BYT 70 m² S BALKÓNOM – NEZÁBUDKOVÁ ULICA, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA

Reality Šaľa

2 izbový byt | Nezábudková | 70 m²

VEĽKÝ 2-IZBOVÝ BYT 70 m² S BALKÓNOM – NEZÁBUDKOVÁ ULICA, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA Hľadáte pries

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Šaľa

133,000 € 1900 €/m²

Predaj tehlový 2 izbový byt s balkónom na Kukučínovej ulici

Reality Šaľa

2 izbový byt | Kukučínova | 55 m²

Predaj 2 izbový byt s balkónom na Kukučínovej ulici . Byt má 55 m2 , je po rekonštrukcii , jadr

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Šaľa

103,000 € 1873 €/m²

Reality Šaľa

2 izbový byt | Nezábudková | 70 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Šaľa

133,000 € 1900 €/m²

DIRECTREAL|Bývajte ako v 3 izbovom byte v žiadanej lokalite na Nešporovej ulici

Reality Šaľa

2 izbový byt | Nešporova | 56 m²

Directreal Partner - Exkluzívne v Directreal Partner máme pre Vás exkluzívnu ponuku, štýlový

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šaľa

108,700 € 1941 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt v meste Šaľa

Reality Šaľa

2 izbový byt | Jazerná | 37 m²

Stavebné bytové družstvo Sládkovičovo a Galanta ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj útulný

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Šaľa

106,000 € 2865 €/m²

2 izbový byt na predaj neďaleko centra mesta!

Reality Šaľa

2 izbový byt | P. Pázmaňa | 54 m²

Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 2 - izbový byt takmer v s

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Šaľa

105,000 € 1944 €/m²

DIRECTREAL|2 izbový byt s výbornou polohou v uzavretom areáli

Reality Šaľa

2 izbový byt | M.R. Štefánika | 60 m²

Directreal Family - Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt o podlahovej plo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šaľa

122,000 € 2033 €/m²

PINK reality – PRIPRAVUJEME PRE VÁS 2-izbový byt s balkónom v Šali

Reality Šaľa

2 izbový byt | Hlavná | 70 m²

PINK Reality pripravuje do ponuky priestranný 2-izbový byt o výmere 70 m² s balkónom, nachádzaj

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Šaľa

137,000 € 1957 €/m²

Rezervované // 2izbák, ul. Fr. Kráľa, Šaľa-Veča

Reality Šaľa

2 izbový byt | Fr. Kráľa | 55 m²

Nehnuteľnosť je aktuálne blokovaná rezerváciou. V prípade že máte záujem o info ohľadne zmeny s

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Šaľa

98,000 € 1782 €/m²

Rezervované // 2iz byt ul. Fraňa Kráľa

Reality Šaľa

2 izbový byt | Fr. Kráľa | 52 m²

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Šaľa

98,000 € 1885 €/m²

REZERVOVANÝ PINK reality Na predaj 2,5-izbový byt po rekonštrukcii – Šaľa, ul. ČSL. armády

Reality Šaľa

2 izbový byt | Čsl. armády | 56 m²

PINK reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj útulný a prakticky riešený 2,5-izbový byt na

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Šaľa

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8512)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30322)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie