Pozemok s projektom na hotel a nákupné centrum

Reality Humenné

Polyfunkčný objekt | Vihorlatská | 1,708 m²

Ponúkame priestrannú dvojpodlažnú, podpivničenú budovu vo výnimočnej lokalite priamo v centre m

Publikované: 07.12.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Objekty na predaj Humenné

Info v RK

Budova v centre – stabilný výnos z nájmu + možná konverzia na byty

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | 2,800 m²

Ponúkame na predaj administratívnu budovu v centre mesta, ktorá je 100% prenajatá na dlhoročné

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

REZERVOVANÉ - REALITY BROKER ponúka na predaj pekný priestranný 3 izb. byt v centre mesta Senec

Reality Senec

3 izbový byt | Nezadaná | 90.99 m²

Ponúkame na predaj pekný 3 izb. byt v centre mesta. Byt o rozlohe 90,99 m2 sa nachádza na 3. po

Publikované: 02.12.2024 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na predaj Senec

179,000 € 1967 €/m²

Rodinný dom na predaj Komárno

Reality Komárno

Rodinný dom | 160 m²

Výhodná ponuka! Ponúkame na predaj rodinný dom s dvomi prepojenými obytnými časťami. Možnosť vy

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Komárno

125,000 € 781 €/m²

Nová cena! Rodinný dom na predaj v Komárne

Reality Komárno

Rodinný dom | . | 145 m²

Exkluzívna ponuka – priestranný 6 izbový rodinný na predaj v Komárne Ponúkame na predaj pries

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Komárno

195,000 € 1345 €/m²

Ponúkame na predaj pekný penzión v Patinciach

Reality Patince

Hotel, penzión, ubytovňa | . | 560 m²

Ponúkame na predaj prerobený Penzión v Patinciach. Objekt s možnosťou celoročného využitia sa

Publikované: 10.10.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Patince

390,000 € 696 €/m²

Znížená cena! Komerčný objekt v Zemianskej Olči na predaj

Reality Zemianska Olča

Priestor pre výrobu | . | 585 m²

Nová cena! Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj výrobno - obchodný areál v Zemianskej Olči.

Publikované: 27.08.2021 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Zemianska Olča

199,900 € 410 €/m²

VÝHODNE: bývanie a obchodné priestory pod jednou strechou

Reality Palárikovo

Rodinný dom | . | 100 m²

A-Z Reality s.r.o. vám prináša multifunkčný objekt s obrovským potenciálom – ideálny pre tých,

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Palárikovo

109,000 € 1090 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA: Na predaj 5 izbový rodinný dom v obci Bánov

Reality Bánov

Rodinný dom | . | 150 m²

EXKLUZÍVNE LEN U NÁS! A-Z Reality, s.r.o. vám ponúka priestranný 5-izbový 3-podlažný rodinný do

Publikované: 11.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bánov

128,900 € 913 €/m²

Komerčný objekt na predaj v Chotíne

Reality Chotín

Reštaurácia | . | 700 m²

Z poverenia majiteľa Vám predstavujeme jedinečný komerčný objekt pri obci Chotín – okres Komárn

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Chotín

390,000 € 557 €/m²

Rodinný dom na predaj v centre Komárna

Reality Komárno

Rodinný dom | 102 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v centre Komárna. Vhodný na vlastné bývanie, alebo aj ako invest

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Komárno

120,000 € 1176 €/m²

Na predaj polyfunkčný dom v centre mesta Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Objekt pre obchod | . | 300 m²

IBA U NÁS: Ponúkame Vám na predaj lukratívny podnikateľský objekt vhodný na investíciu na 361 m

Publikované: 21.06.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Nové Zámky

398,000 € 1327 €/m²

Na predaj rodinný dom v obci Marcelová

Reality Marcelová

Rodinný dom | . | 180 m²

Realitná kancelária A - Z Reality, s.r.o. ponúka na predaj zrekonštruovaný dvojgeneračný rodinn

Publikované: 27.10.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Marcelová

123,000 € 683 €/m²

Na predaj rodinný dom s 2 byt.jednotkami v obci Andovce

Reality Andovce

Rodinný dom | . | 200 m²

🏡✨ A-Z Reality s.r.o. EXKLUZÍVNE ponúka veľký, jednopodlažný rodinný dom v Andovciach s obrovs

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Andovce

114,000 € 570 €/m²

Na predaj 3 izbové byty v bytovom dome vo Dvoroch n/Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

3 izbový byt | . | 75 m²

A-Z Reality s.r.o. exkluzívne ponúka nové 3-izbové byty v prízemnom bytovom dome v Dvoroch nad

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dvory nad Žitavou

90,000 € 1200 €/m²

Na predaj 3 izbový byt v Komárne

Reality Komárno

3 izbový byt | 59 m²

Hľadáte byt vhodný na investovanie? Exkluzívne ponúkame na predaj čiastočne prerobený, svetlý

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Komárno

99,500 € 1686 €/m²

Iba u nás! Dom s pozemkom na predaj - Svätý Peter

Reality Svätý Peter

Rodinný dom | 100 m²

Aktuálne len u nás! Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom s pozemkom vhodným na výstavbu

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Svätý Peter

59,000 € 590 €/m²

2 budovy v centre Komárna na predaj!

Reality Komárno

Rodinný dom | . | 260 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom a polyfunkčnú budovu v centre Komárna. Vhodné na vlastné bývanie

Publikované: 14.10.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Komárno

179,000 € 727 €/m²

Snívate o mestskom bývaní ,využite príležitosť skvelého tehlového bytu

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Česká | 59.7 m²

Ak snívate o mestskom bývaní, predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť ponuky 2 izbového bytu v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

249,900 € 4186 €/m²

Predaj garáž Čmelíkova ulica Bratislava II Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Čmelíkova | 19 m²

Ponúkame na predaj garáž Čmelíkova ulica, BA II Ružinov, garáž je v osobnom vlastníctve, pozemo

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

39,900 € 2100 €/m²

DIRECTREAL|4-izbový byt s výbornou dispozíciou vo Vrakuni, Bebravská ulica

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Bebravská | 81.8 m²

Directreal Smile - Hľadáte poctivý 4-izbový byt s výbornou dispozíciou, kde má každá miestnosť

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

239,000 € 2922 €/m²

DIRECTREAL|Vaše nové bývanie v centre-slnečný byt na skvelej adrese!

Reality Lučenec

4 izbový byt | Štúrova | 78 m²

Directreal MM - NADPIS Vaše nové bývanie v centre - slnečný byt na skvelej adrese! POPIS Po

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Lučenec

129,000 € 1654 €/m²

DIRECTREAL|NA PREDAJ 2-izbový byt v NITRE, ideálne bývanie alebo investícia Znížená cena

Reality Nitra

2 izbový byt | Partizánska | 47 m²

Directreal Exkluziv - Bývanie s výhľadom, ktorý si zamilujete – Partizánska ulica, Nitra Pon

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nitra

135,000 € 2872 €/m²

DIRECTREAL|Priestranný dvojizbový byt s 3 loggiami v Lamači

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | Heyrovského | 63 m²

Directreal Office - Ponúkam na predaj priestranný 2-izbový byt s podlahovou plochou 62,96 m² (

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

225,000 € 3571 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23092)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie