4 izbový byt | Podunajská | 116.5 m²
Realitná kancelária ViaReality ponúka na predaj priestranný klimatizovaný 4-izbový mezonetový b
359,000 € 3082 €/m²
4 izbový byt | Bieloruská | 81 m²
Ponúkame na predaj priestranný, veľmi dobre dispozične riešený 4-izbový byt na Bieloruskej ulic
229,000 € 2827 €/m²
4 izbový byt | Dudvážska | 80 m²
Pripravujeme pre Vás do ponuky 4-Izbový Luxus na mieru :) Byt prechádza aktuálne kompletnou r
Cena dohodou
4 izbový byt | Dudvážska | 80 m²
Pripravujeme pre Vás do ponuky 4-Izbový Luxus na mieru :) VIDEO BYTU: https://www.youtube.com/
287,999 € 3600 €/m²
4 izbový byt | Latorická | 80 m²
Na predaj 4 izbový byt v pokojnej lokalite Latorická ul. situovaný v 4-poschodovom bytovom dome
229,000 € 2863 €/m²
4 izbový byt | Latorická | 79 m²
LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj v k.ú. Podunajské Biskupice na ul. Latorická pekný 4izb. byt
244,000 € 3089 €/m²
4 izbový byt | Lotyšská | 75.13 m²
Ponúkame na predaj 4-izbový byt v pôvodnom stave nachádzajúci sa v pokojnej časti mestskej čast
225,000 € 2995 €/m²
4 izbový byt | Bieloruská | 84 m²
Na predaj Vám ponúkame veľký, dobre dispozične riešený 4-izbový byt na štvrtom poschodí panelov
229,000 € 2726 €/m²
4 izbový byt | 202 m²
Hľadáte priestranný byt pre celú rodinu s dostatkom súkromia? Tento päťizbový byt o výmere 143
420,000 € 2079 €/m²
4 izbový byt | - | 107.32 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj svetlý a dispozične výborne riešený 4 izbový byt v obľúbenej čast
430,000 € 4007 €/m²
4 izbový byt | Hronská | 80.61 m²
V exkluzívnom zastúpení klienta Vám ponúkame veľký, dobre dispozične riešený 4-izbový byt na 5.
217,000 € 2692 €/m²
4 izbový byt | Estónska | 74.6 m²
Impereal s.r.o. Vám ponúka na predaj 4-izbový byt v tichej lokalite Bratislava II. – Podunajské
245,900 € 3296 €/m²
4 izbový byt | Geologická | 0 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v tichej lokalite Bratislavy, Geolo
Cena na vyžiadanie
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.