Útulný 2-izbový byt s parkovacím miestom - Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

2 izbový byt | Hošťáky | 42.84 m²

| parkovacie miesto | investičná príležitosť | kúpou voľný | virtuálna prehliadka Hľadáte útu

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

159,000 € 3711 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Bývajte a zarábajte na jednom mieste, pri termálnom kúpalisku

Reality Veľký Meder

Apartmánový dom | Čičovská | 298.6 m²

Bývanie a príjem na jednom mieste | Priestranný 3podlažný byt | + 3 samostatné apartmány | + Le

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Veľký Meder

199,000 € 666 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Mojmírovce: 2-izbový dom v tichej uličke s veľkým pozemkom

Reality Mojmírovce

Vidiecky dom | 75 m²

začatá rekonštrukcia | nová elektroinštalácia | všetky siete | relax v Thermal Parku Nitrava

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Mojmírovce

115,000 € 1533 €/m²

Top
Top

Predaj - Rodinný dom so 5 bytovými jednotkami - Senec. Investícia/podnikanie

Reality Senec

Rodinný dom | 153 m²

Realitná kancelária KARIN & PARTNERS Vám ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj dvojpodlažný 7

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Senec

420,000 € 2745 €/m²

Top
Top

6-izbový rodinný dom – Ivanka pri Nitre s krásnym pozemkom, 10 min. od mesta Nitra

Reality Ivanka pri Nitre

Rodinný dom | 375 m²

10 minút od centra Nitry | garáž | loggia| balkón |krb | kachle na drevo |nová kuchynská linka

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Nitre

275,000 € 733 €/m²

Top
Top

TOP: 2- izbový byt s krásnym výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Jána Stanislava | 52.4 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Karlova Ves, Dlhé diely, na ulici

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

210,000 € 4008 €/m²

Top
Top

Na predaj rodinný dom Nižná Myšľa 1212 m2, Košice - okolie

Reality Nižná Myšľa

Rodinný dom | Mäsiarska | 240 m²

Bývanie pre rodinu v rodinnom dome ktorý ponúka dostatok priestoru v interiéry - 5 izieb, veľkú

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Nižná Myšľa

255,000 € 1063 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

1 izbový byt, Košice - Šaca, Nám. Oceliarov

Reality Košice-Šaca

1 izbový byt | Nám. Oceliarov | 34 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 1 izbový byt v Košiciach, v mestskej časti Š

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

89,900 € 2644 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Rodinný dom so slnečným pozemkom 1 190 m² a výhľadom na hrad, Beckov

Reality Beckov

Rodinný dom | Nezadaná | 118 m²

KL financie a reality exkluzívne ponúka na predaj tradičný murovaný rodinný dom, skolaudovaný v

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Beckov

169,000 € 1432 €/m²

Top
Top

2-izbový byt, 53 m2 – Galanta, Sídlisko Sever, Železničiarska ulica

Reality Galanta

2 izbový byt | Železničiarska | 53 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 2-izbový byt v obľúbenej a pokojnej časti Galanty

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Galanta

121,500 € 2292 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

PREDAJ: Nadštandardný rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami – Bratislava, Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | 424 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj výnimočnú nehnuteľnosť v srdci obľúbenej mestskej časti

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

730,000 € 1722 €/m²

Top
Top

RADO | 3i byt s výhľadom na Kolibu a hrad | Kramáre | 74.7m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Rozvodná | 67.85 m²

Chcete bývať na mieste, kde máte prírodu aj centrum mesta na pár minút? Potom si obľúbite tent

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

273,500 € 4031 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Predaj - 2 izbový byt s potenciálom na Moldavskej ulici v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Moldavská | 53.62 m²

Ponúkam Vám so súhlasom majiteľa na predaj 2-izbový byt v srdci obľúbeného Ružinova na Moldavsk

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 4196 €/m²

Top
Top

Garáž v Bratislave, kúsok od Centrálu.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Plzenská | 16.6 m²

So súhlasom majiteľa Vám ponúkam na predaj garáž v podzemnom objekte s garážami vo vnútrobloku

Publikované: 05.03.2021 Aktualizované: 28.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

38,000 € 1389 €/m²

Top
Top

Rodinný dom s átriom a záhradou v srdci Ružinova – Šalviová ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Šalviová | 178 m²

Na Šalviovej ulici v Ružinove ponúkame na predaj radový rodinný dom s átriom a vlastnou záhrado

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

788,900 € 4432 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Veľkometrážny 3-izb byt na predaj v Martine – Priekopa,83 m², ihneď voľný

Reality Martin

3 izbový byt | Uzlovská | 83 m²

Ponúkam na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt s výmerou 83 m² v obľúbenej lokalite Martin

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Top
Top

CreeX Reality - exkluzívne iba u nás na predaj 3i priestranný a slnečný byt - Sereď

Reality Sereď

3 izbový byt | 74 m²

CreeX Reality a Marek Pecár vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj priestranný a slnečný 3 i

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Sereď

146,600 € 1981 €/m²

Top
Top

CreeX Reality - Priestranný, zariadený, svetlý 3-i byt s bezproblémovým parkovaním - Cottbuská - KVP Košice

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Cottbuská | 81 m²

CreeX Reality a Ing. Matúš Jarný vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj priestranný 3-izbový

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

214,900 € 2653 €/m²

Top
Top

Obchodní dům LIGHTPARK

Reality Bratislava-Nové Mesto

Polyfunkčný objekt | Račianska | 7,930 m²

Predstavujeme na predaj etablovaný obchodný dom LIGHTPARK, ktorý tvorí unikátnu dominantu na Ra

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Top
Top

Janegova & Partners ponúka - ZDRAVOTNÉ STREDISKO

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | 1,000 m²

Ponúkame na predaj zdravotné stredisko s dlhoročnou tradíciou, situované v atraktívnej časti Br

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Top
Top

NA PREDAJ-Prevádzková budova+3i byt v centre obce Palárikovo

Reality Palárikovo

Objekt pre obchod | Štefánikova | 235 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ: PREVÁDZKOVÁ BUDOVA s 3i BYTom v centre obce Palárikovo (cca.800-900 m²)

Publikované: 02.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Palárikovo

150,000 € 638 €/m²

Top
Top

2 izbový byt, sídlisko KVP, Drábova ul.

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Drabova | 52 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v Košiciach na sídlisku KVP, na

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

179,990 € 3461 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Na predaj priestranný 164 m² 4-i. RD s garážou Rovinka – Jasná ul.

Reality Rovinka

Rodinný dom | Jasná | 164 m²

Na predaj priestranný 164 m² 4-izbový rodinný dom s garážou v obľúbenej lokalite Rovinka – ulic

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Rovinka

450,000 € 2744 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Zariadený 6 izb. priestranný rodinný dom v obci Veľké Leváre

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | Štefániková | 175 m²

Ponúkame Vám priestranný 6 - izbový rodinný dom v kľudnej časti obce na ul. Štefániková v obci

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Veľké Leváre

244,000 € 1394 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23117)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30405)
Reality v Martine (738)
Upresniť hľadanie