AZ. ZNÍŽENÁ CENA! - Predaj priestranného 3-izbového bytu s vynikajúcou logistikou – Klokočina, Nitra

Reality Nitra

3 izbový byt | 74 m²

Hľadáte bývanie, kde sa nebudete musieť tlačiť? Ponúkame na predaj väčší 3-izbový byt s výmerou

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Nitra

169,990 € 2297 €/m²

Top
Top

Predaj 3-izbový byt 105m2 s klimatizáciou a výťahom, BA-Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Murgašova | 105 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, len pár minút

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

459,000 € 4371 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Vkusný 3i byt, 85 m2, vynikajúca lokalita - NIVY, pivnica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 76 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a príjemne presvetlený 3-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

359,000 € 4724 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný 4-izbový mezonet, 166 m2, terasa, parkovanie

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 160 m²

EXPAT EXPERTS |Priestranný 4-izbový mezonet, 166 m2, terasa, parkovanie Ponúkaný byt sa nachád

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

598,000 € 3738 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Čarovná usadlosť - rodinný dom (bývalý mlyn) na polosamote s obrovským oploteným pozemkom 9 232m2 – Janova Lehota

Reality Janova Lehota

Rodinný dom | Janova Lehota 275 | 250 m²

​Hľadáte absolútny únik z civilizácie, milujete prírodu, zvieratá, alebo snívate o vlastnej far

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Janova Lehota

269,000 € 1076 €/m²

Top
Top

Na Predaj 1 izb. byt, výborná dostupnosť,

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Bebravská | 35 m²

Ponúkame na predaj pekný, útulný a slnečný 1-izbový byt nachádzajúci sa v mestskej časti Vrakuň

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

146,000 € 4171 €/m²

Top
Top

3 izbový byt s loggiou ul. Budyšínska - štvrť Tehelné pole pri Trnavskom Mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Budyšínska 20 | 79 m²

K KARIN & PARTNERS vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj priestranný 3‑izbový byt s loggiou a

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

289,000 € 3658 €/m²

Top
Top

FOIT - PREDAJ SYMPAŤÁK NA IDEÁLNOM SLNEČNOM POZEMKU

Reality Trnava

Rodinný dom | 113 m²

Základné informácie: * Lokalita: Trnava – Spiegelsaal, ulica Západná * Typ: rodinný dom (2 p

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Trnava

340,000 € 3009 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

1 izbový byt, 28m2, Teplická, Piešťany.

Reality Piešťany

1 izbový byt | Teplická | 28 m²

Štartovacie bývanie alebo investícia? Tento byt ponúka oboje . Predstavte si bývanie, kde sa sp

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Piešťany

85,990 € 3071 €/m²

Top
Top

3 izbový byt, Košice I - Sever, ul. Hlinkova

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Hlinkova | 64.5 m²

Ponúkame na predaj tehlový 3 izbový byt, Košice I - Sever, 64,50 m2, 2.p., balkón, výťah. Byt j

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Košice-Sever

225,000 € 3488 €/m²

Top
Top

Na predaj rodinný dom v Novom Cabaji iba 4 km od Nitry

Reality Cabaj-Čápor

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

PREDAJ: Tehlový dom s potenciálom v Novom Cabaji – bývanie pri lese, 4 km od Nitry Hľadáte poct

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Cabaj-Čápor

189,000 € 1890 €/m²

Top
Top

Byty v Podolí - nadstavba zdravotné stredisko

Reality Podolie

3 izbový byt | 28 m²

Ponúkame na predaj 1-izbové byty, 2 – izbové byty a 3 – izbové byty v Podolí. O PROJEKTE Preds

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Podolie

63,000 € 2250 €/m²

Top
Top

DOM, KDE MÔŽE ZAČAŤ NOVÝ PRÍBEH VAŠEJ RODINY – KOPÁNKA, TRNAVA

Reality Trnava

Rodinný dom | Parašutistov | 170 m²

Predstavte si bývanie v pokojnej ulici jednej z najobľúbenejších častí Trnavy. Miesto, kde majú

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Domy na predaj Trnava

359,000 € 2112 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Znížená cena PREDAJ 6i RD s pekným výhľadom a pozemkom 863m2

Reality Nitra

Rodinný dom | 260 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka na pred

Publikované: 12.04.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Nitra

279,000 € 1231 €/m²

Top
Top

OCCAM | Podkrovný mezonet s výnimočnou polohou na Puškinovej ulici v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Puškinova | 115 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj netradičný loftový podkrovný mezonet v historickej b

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 3035 €/m²

Top
Top

Priestranný 2-izbový byt s potenciálom zmeny dispozície- Šaca

Reality Košice-Šaca

2 izbový byt | Železiarenská | 52 m²

Spoločnosť ImpulzReal a Lucia Talianová ponúkajú v exkluzívnom zastúpení: 2 izbový byt na Žele

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

115,000 € 2212 €/m²

člen NARKS

TOP Living ponúka na predaj Dom na výbornej a slnečnej adrese!

Reality Malachov

Rodinný dom | Banícka | 340 m²

Rodinný dom v obci Malachov len 4 km od Banskej Bystrice. Rodinný dom je 5-izbový, má 3 podlaži

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Malachov

319,000 € 938 €/m²

Novinka
Novinka

TOP Living: Rodinný dom vo veľmi peknej, čarovnej a tichej lokalite v širšom centre Banskej Bystrice. REZERVOVANÉ

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Lipová | 168 m²

Ponúkame na predaj murovaný rodinný dom so slnečným pozemkom v Podlaviciach na ulici Lipová o c

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 01.03.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

350,000 € 2083 €/m²

TOP Living ponúka na predaj Dom na výbornej a slnečnej adrese- Malachov!

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Malachovská cesta | 340 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

319,000 € 938 €/m²

Novinka
Novinka

MIKELSSEN - Na predaj murovaná garáž - Staré Mesto, Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Svoradova | 15 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj samostatnú murovanú garáž na Svoradov

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

50,000 € 3333 €/m²

MIKELSSEN - Na predaj praktická garsónka s loggiou na Rybničnej ulici

Reality Bratislava-Vajnory

Garsónka | Rybničná | 27 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj zaujímavú investičnú príležitosť - ga

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

99,900 € 3700 €/m²

2-izbový byt, ulica Bodrocká, Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Bodrocká | 49.4 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt, nachádzajúci sa v mestskej časti Bratislava – Podunajské Bisku

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

178,000 € 3603 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ 3-izbový byt na najvyššom poschodí pri zastávke električky

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Karloveská 5 | 76.36 m²

Táto ponuka je rezervovaná. 3-izbový byt na najvyššom poschodí v blízkosti električkovej z

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

234,900 € 3076 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TUreality ponúka lukratívny 1-izbový byt pri Váhu v centre Piešťan v tehlovej bytovke

Reality Piešťany

1 izbový byt | 30 m²

TUreality ponúka na predaj lukratívny útulný 1-izbový byt pri Váhu v centre Piešťan v tehlovej

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Piešťany

129,990 € 4333 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30405)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Reality v Martine (738)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Rodinné domy na predaj (23117)
Upresniť hľadanie