Svetlý 3 izbový byt s balkónom s celkovou plochhou 64,46 m2 v obľúbenej časti Petržalky, Bratislava V

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Osuského | 62.96 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúkam na predaj svetlý 3 izbový byt s balkónom na Osuského

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

260,000 € 4130 €/m²

Top
Top

Útulný 4i byt 81 m2 Drobného BA4 Kúpou voľný

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Drobného | 81 m²

Hľadáte útulné bývanie pre väčšiu rodinu, širokú ponuku služieb, vzdelania, zeleň a dostupnú MH

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

280,000 € 3457 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Výnimočná príležitosť na bývanie, podnikanie, výstavbu – RD a Ateliér na prestížnej adrese.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Úradnícka | 238 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj rodinný dom s vlastným pozemkom a vedľajšiu parcelu s Ateliérom so

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

664,000 € 2790 €/m²

Top
Top

Na predaj chata so záhradou v Nižnej Hutke

Reality Nižná Hutka

Záhradná chatka | Záhradkárska | 378 m²

Na predaj záhrada s chatou v krásnom prostredí v obci Nižná Hutka, Košice – okolie. Pozemok sa

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nižná Hutka

69,900 € 185 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

5i RD s veľkou záhradou a samostatným bytom – Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Bernolákovská | 344 m²

Či robíte z domu alebo každý deň dochádzate do práce, tento dom ponúka skutočné zázemie, ktoré

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

409,000 € 1189 €/m²

Top
Top

ZNÍŽENÁ CENA! Dom, ktorý vám môže splácať hypotéku

Reality Myjava

Rodinný dom | Hlinícka | 216 m²

3-podlažný rodinný dom v Myjave, ktorý vám môže nielen slúžiť na bývanie, ale aj prinášať príje

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Myjava

243,000 € 1125 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA! Dom pripravený na bývanie

Reality Stará Turá

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 90 m²

Ponúkame vám na predaj 3-izbový rodinný dom za zvýhodnenú cenu 134 990 € (zľava 5 000 €). Nehn

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

134,990 € 1500 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Chalupa na dokončenie podľa vašich predstáv

Reality Stará Turá

Chalupa, rekreačný domček | 201 m²

Ponúkame vám na predaj chalupu v osade Súš (Stará Turá), ktorá prešla zásadnou technickou rekon

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

105,000 € 522 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Delta- Rodinný dom 5 izbový s pozemkom 1796 m2 Zvolen predaj

Reality Zvolenská Slatina

Rodinný dom | Poľovnícka | 180 m²

Delta Property ponúka na predaj veľký 2-podlažný rodinný dom postavený na krásnom, slnečnom po

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Zvolenská Slatina

159,000 € 883 €/m²

Top
Top

PREDAJ - 3 izbový byt, Dénešova, Košice-KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Dénešova | 65 m²

Ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou na Dénešovej ulici v Košiciach - KVP.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

226,900 € 3491 €/m²

Top
Top

Predaj 3 izbový byt Košice I. Staré mesto Svätoplukova ul.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Svätoplukova | 77 m²

Hľadáte investičnú nehnuteľnosť s výbornou možnosťou prenajímania? Snívate o bývaní v blízkost

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

215,900 € 2804 €/m²

Top
Top

Zariadená garsónka (19,96 m2) blízko centra - Trnava.

Reality Trnava

Garsónka | Ulica Andreja Kubinu | 20 m²

Ponúkame na predaj príjemnú garsónku na ulici A. Kubinu v Trnave, v zateplenom bytovom dome len

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trnava

107,990 € 5400 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

EXKLUZÍVNE na predaj 4.izbový mezonet, 2x balkón, ul. Kvetná, Bratislava-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Mezonet | Kvetná | 94.74 m²

Auxerre realitná kancelária Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 4.izbový mezonet v nadstavbe s 2xb

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

370,000 € 3905 €/m²

Top
Top

3-izbový byt s 2 lodžiami a klimatizáciou

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Nezadaná | 62.54 m²

Hľadáte bývanie pre rodinu alebo bezpečnú investíciu v obľúbenej časti Bratislavy? Ponúkame na

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,990 € 3837 €/m²

Top
Top

Bývanie + podnikanie pod jednou strechou - 2 samostatné bytové jednotky

Reality Sekule

Rodinný dom | Nezadaná | 252 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá sa prispôsobí vašim plánom a nie naopak? Či už potrebujete vyriešiť

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Sekule

209,900 € 833 €/m²

Top Novinka 3D prehliadka
Top Novinka 3D prehliadka

+++ NOVINKA +++ VEĽKOMETRÁŽNY 3 IZBOVÝ BYT V CENTRE SEREDE NA PREDAJ +++

Reality Sereď

3 izbový byt | Andreja Hlinku | 90 m²

+++ NOVINKA +++ VEĽKOMETRÁŽNY 3 IZBOVÝ BYT V CENTRE SEREDE NA PREDAJ +++ Kamenár&Partners Vám

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Sereď

154,900 € 1721 €/m²

Top
Top

Slnečný 2 izbový zrekonštruovaný byt s balkónom, Hliny 7

Reality Žilina

2 izbový byt | Hliny 7 | 59 m²

Ponúkame iba u nás na predaj slnečný 2-izbový byt s balkónom, Hliny VII. Nachádza sa na 4. posc

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

175,000 € 2966 €/m²

Top
Top

Predáme dvojpodlažný rodinný dom v Žiline - Závodí

Reality Žilina

Rodinný dom | Závodie | 250 m²

Predáme dvojpodlažný rodinný dom v kľudnej časti Žilina – Závodie. Ide o dvojpodlažný, podpiv

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Žilina

345,000 € 1380 €/m²

Top
Top

Priestranný tehlový dom s obrovským potenciálom len na skok od Trnavy – Horné Dubové

Reality Trnava

Rodinný dom | Horné Dubové 95 | 120 m²

Hľadáte pokojné vidiecke bývanie, z ktorého ste za pár minút v meste? Ponúkame na predaj priest

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Trnava

189,900 € 1583 €/m²

Top
Top

Predaj: Rodinný dom, 5-izbový, Trhová Hradská, okres Dunajská Streda

Reality Trhová Hradská

Rodinný dom | Koncová | 196 m²

Priestranný 5-izbový rodinný dom s veľkorysým pozemkom pri Klátovskom ramene Ponúkame na predaj

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Domy na predaj Trhová Hradská

179,000 € 913 €/m²

Top
Top

Predaj: 4-izbový rodinný dom, Lakšárska Nová Ves, okres Senica

Reality Lakšárska Nová Ves

Rodinný dom | Nezadaná | 188 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Lakšárskej Novej Vsi dvojpodlažný 4-izbový rodinný dom s podkr

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Lakšárska Nová Ves

179,000 € 952 €/m²

Top
Top

PROSPERUJÚCI OBCHODNÝ PRIESTOR NA PREDAJ, veľký pozemok, Veľký Biel

Reality Veľký Biel

Obchodné priestory | Bratislavská | 120 m²

PROSPERUJÚCI OBCHODNÝ PRIESTOR NA PREDAJ | VÝBORNÁ DOSTUPNOSŤ | VEĽKÝ POZEMOK Hľadáte miesto,

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Veľký Biel

310,000 € 2583 €/m²

Top
Top

6-izbový rodinný dom s hosťovským bytom v centre Ivanky pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Ivanka pri Dunaji | 200 m²

6 izbový rodinný dom | samostatný 1 izbový byt | centrum Ivanky pri Dunaji Hľadáte dom, ktorý

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

499,000 € 2495 €/m²

Top
Top

3i BYT S KLIMATIZÁCIOU – ul. Štefana Králika, Bratislava - Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Štefana Králika | 73.5 m²

Panoramatický byt | výborná dispozícia bytu | klimatizácia | čiastočná rekonštrukcia Hľadáte

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

215,000 € 2925 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Reality v Martine (738)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30405)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Rodinné domy na predaj (23117)
Upresniť hľadanie