Rodinný dom | Jelenecká | 200 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojaci, slnečný rodinný dom v obci Štitáre, situovaný v tichej s
239,000 € 1195 €/m²
4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²
Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no
450,000 € 4128 €/m²
2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²
Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove
239,990 € 4138 €/m²
Rodinný dom | Š. Záhorského | 120 m²
Realitná kancelária Revoreal.sk si Vám dovoľuje ponúknuť na základe výhradného zastúpenia na pr
260,000 € 2167 €/m²
Rodinný dom | Borovianska | 135 m²
299,000 € 2215 €/m²
4 izbový byt | Výstavby | 72 m²
Hľadáte priestranný 4-izbový byt na Terase v pokojnej lokalite s kompletnou občianskou vybaveno
214,000 € 2972 €/m²
Rodinný dom | Donská | 479.3 m²
čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat
799,000 € 1667 €/m²
Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 436 m²
Ponúkame na predaj dvojposchodový polyfunkčný objekt v obci Ruskov. Vďaka svojmu umiestneniu v
599,000 € 1374 €/m²
2 izbový byt | Herlianska | 57 m²
Niektoré byty majú atmosféru, pokoj a pocit, že sem jednoducho patríte. Tento byt na Herlianske
Info v RK
3 izbový byt | Šancová | 100.41 m²
HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovani
430,000 € 4282 €/m²
3 izbový byt | Šancová | 74 m²
HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová Realitná kancelár
285,000 € 3851 €/m²
4 izbový byt | Račianska | 100.1 m²
HERRYS - Na predaj 4-izbový byt na Račianskej ulici, MANHATTAN Realitná kancelária HERRYS ponú
495,000 € 4945 €/m²
2 izbový byt | Vietnamská | 57.24 m²
HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt na Vietnamskej ulici Realitná kancelária HERRYS po
234,900 € 4104 €/m²
4 izbový byt | Račianske mýto | 155.15 m²
HERRYS - Na predaj svetlý a priestranný 4-izbový byt s garážou na Račianskom mýte Realitná kan
549,000 € 3539 €/m²
Rodinný dom | Hornodvorská | 92.43 m²
LICENCOVANÁ RK ORINREAL ponúka na predaj útulný slnečný rodinný dom v obľúbenej lokalite Čierna
329,000 € 3559 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²
Ponúkame na predaj priestranný, slnečný 3 - izbový byt o výmere 68 m2 na sídlisku Rozkvet. Nach
139,000 € 2044 €/m²
Rodinný dom | Údolná | 500.91 m²
DETAILNÁ 3D PREHLIADKA K DISPOZÍCII NA VYŽIADANIE Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívno
1,699,990 € 3394 €/m²
3 izbový byt | Mateja Bela | 132.53 m²
Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj staromestský 3
469,990 € 3546 €/m²
3 izbový byt | Romanova | 72 m²
3-izbový byt na predaj v Bratislave - Petržalka Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na pred
259,990 € 3611 €/m²
Rodinný dom | Osloboditeľov | 192 m²
Reality 321 - LICENCOVANÁ REALITNÁ KANCELÁRIA Ponúkame priestranný 6 izbový RODINNÝ DOM , v o
255,000 € 1328 €/m²
Rodinný dom | Ulica 1. mája | 105 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v pokojnej štvrti rodinných domov v bratislavskej Devínskej Nove
469,000 € 4467 €/m²
3 izbový byt | Kukučínova | 81 m²
Tento trojizbový byt typu Zvolenský sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite centra Banskej Bystric
207,000 € 2556 €/m²
2 izbový byt | Na Hrebienku | 55 m²
Ponúkame na predaj svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Staré Mesto, Na Hr
300,000 € 5455 €/m²
4 izbový byt | Holíčska | 91.85 m²
BOND Reality Vám ponúka na predaj priestranný a tichý 4-izbový byt v zelenej časti Petržalky na
309,900 € 3374 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.