LUXUSNÝ 3-IZBOVÝ BYT S LODŽIOU 89 M2 GARÁŽ, KARPATSKÁ POPRAD

Reality Poprad

3 izbový byt | Karpatská | 89 m²

MLM reality Poprad má práve pre Vás exkluzívne 3-izbový byt v projekte Karpatská Residence, kto

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Poprad

349,900 € 3931 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ: 3 izbový byt + 2x balkón , SUPER LOKALITA - KOMÁRNO

Reality Komárno

3 izbový byt | 70.15 m²

PROVENCE REALITY s.r.o. Vám ponúka na predaj 3 izbový byt s 2 balkónmi v lukratívnej lokalite m

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

120,000 € 1711 €/m²

Na predaj 3-izbový byt v novostavbe, Ľadoveň

Reality Martin

3 izbový byt | 70 m²

TUreality pripravuje na predaj priestranný 3-izbový byt s rozlohou 70 m², nachádzajúci sa na 1.

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

✅ AKCIA-15% - Exkluzívne na predaj 3-izb. byt Banská Bystrica - BRUSNO

Reality Brusno

3 izbový byt | Športová | 73.1 m²

Realitná kancelária ALISON Property Vám ponúka exkluzívne na predaj luxusný 3 - izbový byt v ob

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 14.02.2026
Byty na predaj Brusno

212,500 € 3420 €/m²

EXKLUZÍVNE - 3-izbový byt s balkónom v NOVOSTAVBE - NESTHOME, Popradská, KE

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 101 m²

Realitná kancelária ReYES REALITY s.r.o. ponúka EXKLUZÍVNE na predaj krásny 3-izbový byt s balk

Publikované: 06.02.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Košice-Západ

290,967 € 2881 €/m²

REZERVOVANÝ! Na predaj Vám ponúkame útulný 3-izbový byt na Lesníckej ulici v Košiciach – Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Lesnícka | 58.38 m²

REZERVOVANÝ! Na predaj Vám ponúkame útulný 3-izbový byt na Lesníckej ulici, v obľúbenej lokali

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

209,000 € 3580 €/m²

3 izbový byt 3D3 s balkónom v projekte Malé Hliny Modra-2. etapa

Reality Modra

3 izbový byt | Trnavská | 77.55 m²

NOVOSTAVBA – 2. etapa projektu Malé Hliny, Modra Byt 3D3 – 3-izbový byt s balkónom · Podlažie:

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 19.10.2025
Byty na predaj Modra

245,900 € 3171 €/m²

PRIPRAVUJEME do ponuky 3 izb. byt na sídlisku KVP o rozlohe 77 m2 1/13 poschodí ulica Húskova.

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | 77 m²

TU reality pripravuje do ponuky 3 izbový byt, na sídlisku KVP 1/13 poschodí na ulici Húskova.

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

223,000 € 2896 €/m²

Predáme 3 izb byt na Kováčskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 81.18 m²

Na predaj: 3-izbový byt – Kováčska ulica sa nachádza sa na rozhraní Starého a Nového mesta. Po

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

425,000 € 5235 €/m²

Predáme 3 izb byt na Kováčskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Kováčska | 81.18 m²

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

425,000 € 5235 €/m²

Nové byty v obci Somotor

Reality Somotor

3 izbový byt | 82.8 m²

Ponúkame Vám na predaj nové bytové jednotky v obci Somotor. Bytové jednotky budú kompletne zrek

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Somotor

Info v RK

SIREAL MYJAVA - Na predaj 3 izbový byt v Myjave. PO ZĽAVE !!!

Reality Myjava

3 izbový byt | Hurbanova | 71 m²

Predstavte si rána na balkóne s kávou, deti kráčajúce pešo do školy a všetko dôležité doslova n

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Myjava

105,000 € 1479 €/m²

+++ NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V TRNAVE ZA 169.700,- EURO+++

Reality Trnava

3 izbový byt | Nerudova | 74 m²

+++ NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V TRNAVE ZA 169.700,- EURO+++ Kamenár&Partners Vám dáva

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trnava

169,700 € 2293 €/m²

Jedinečné 2 a 3 izbové byty v projekte MAGNÓLIA v Liptovskej Teplej. Už skolaudované!

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 61 m²

Predstavujeme vám jedinečný bytový projekt MAGNÓLIA, ktorý prináša do obce Liptovská Teplá nový

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

159,000 € 2607 €/m²

Veľkometrážny 3-izbový byt (109 m²) s vysokými stropmi v srdci mesta

Reality Žilina

3 izbový byt | 109 m²

TUreality vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečný veľkometrážny byt, ktorý je dokonalou symbi

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Žilina

259,000 € 2376 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ! LUNA REALITY Tri veže PREDAJ zariadeného 3 - izbového bytu, TICHÁ ORIENTÁCIA, bývanie aj výhodný výnos z prenájmu

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 82 m²

LUNA REALITY Máme pre Vás v ponuke na predaj priestranný, zariadený 3- izbový byt s dostatkom ú

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

349,000 € 4256 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj dizajnový podkrovný 3-izbový byt s terasou a výhľadom - Slovenská Ľupča, 86 m2 v blízkosti Banskej Bystrice

Reality Slovenská Ľupča

3 izbový byt | 86 m²

TUreality ponúka na predaj dizajnový podkrovný 3-izbový byt s terasou a výhľadom o výmere 86 m2

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Slovenská Ľupča

269,900 € 3138 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 3-izbový byt s loggiou, 78,9 m² Vráble

Reality Vráble

3 izbový byt | 78.9 m²

TUreality ponúka v exkluzívnom zastúpení 3-izbový byt o výmere 78,9 m² vo vyhľadávanej a dobre

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vráble

134,999 € 1711 €/m²

Predaj nadštandardný 3 izbový byt, centrum mesta, tehlová bytovka

Reality Nitra

3 izbový byt | 76 m²

REZERVOVANÉ!! EXKLUZÍVNA PONUKA: Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka vo výh

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Nitra

235,000 € 3092 €/m²

REZERVOVANÝ Pokojné bývanie v Ružinove: Moderný 3-izbový byt v top lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 59.21 m²

Zamilujte si tento štýlový 3-izbový byt (59,21 m²) po kompletnej rekonštrukcii v srdci Miletičo

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

236,900 € 4001 €/m²

SIREAL MYJAVA - Na predaj 3 izbový slnečný byt v Myjave.

Reality Myjava

3 izbový byt | SNP | 67 m²

Hľadáte bývanie, kde sa spája skvelá lokalita, praktická dispozícia a príjemná atmosféra? Alebo

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Myjava

125,000 € 1866 €/m²

PREDAJ 3 izbového bytu 98,33 m² K Železnej studienke, Staré Mesto, Bratislava - Apartmány Patronka - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | K Železnej studienke | 92 m²

Luxusný 3-izbový byt s terasou v rezidenčnom komplexe Apartmány Patrónka, Bratislava Ponúkam n

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 01.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

496,900 € 5401 €/m²

Na predaj krásny 3 izbový byt so zariadením v meste Topoľčany, 76m2

Reality Topoľčany

3 izbový byt | 76 m²

Najskôr si pozrite video: youtu.be/cKs4vLeppyE TUreality výhradne ponúka na predaj 3-izbový b

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

169,900 € 2236 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3-izbový byt v pokojnej lokalite a predsa Partizánske-centrum

Reality Partizánske

3 izbový byt | 89 m²

TUreality pripravuje na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na prízemí v skvelej

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Partizánske

115,000 € 1292 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30367)
Rodinné domy na predaj (23114)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (743)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Upresniť hľadanie