Exkluzívne: Svetlý 3-izbový byt po kompetnej rekonštrukcii vo vyhladávanej lokalite!

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sklenárova | 75 m²

Predstavte si byt, ktorý spája poctivú architektúru, moderný komfort a pokoj posledného poschod

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,000 € 3720 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný 3izbový byt, Topoľčany (70m2)

Reality Topoľčany

3 izbový byt | 70 m²

TUreality ponúka na predaj 3izbový byt v Topoľčanoch, na sídlisku Mravenisko, v pokojnej a tich

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

179,999 € 2571 €/m²

Zrekonštruovaný 3-izbový bytu, Znížené cena!

Reality Zvolen

3 izbový byt | Nezadaná | 76 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA! Zrekonštruovaný 3-izbový byt – Váš kľúčový domov! LEN u NÁS! Bývajte ihneď

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Zvolen

184,999 € 2434 €/m²

POSLEDNÝ VOĽNÝ BYT SO ZÁHRADOU V TOMTO PROJEKTE | MIMORIADNA CENA!

Reality Dunajská Lužná

3 izbový byt | Lipnická | 96.65 m²

Užívajte si pravý komfort bytu s výhodami rodinného domu! Predstavujeme Vám svetelný 3-izbový b

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

295,000 € 3052 €/m²

Predaj 3 izbového bytu na Študentskej ulici v Košiciach v mestskej časti Košice - Sever

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Študentská | 69 m²

Hľadáte pekný byt na bývanie a alebo zaujímavú investičnú príležitostˇv lukratívnej lokalite bl

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

Cena dohodou

rezervované - Na predaj 3-izbový byt Košice – Terasa, Jazmínová

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Jazmínová | 53.87 m²

MY REALTY AGENTS exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt na Jazmínovej ulici v jednej z najobľ

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Košice-Západ

186,500 € 3462 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 3izbový byt s vlastnou garážou, záhradou a výnimočným súkromím

Reality Topoľčany

3 izbový byt | 68 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt (68 m²), širšie centrum Topoľčany, situovan

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

195,000 € 2868 €/m²

3izbový byt s balkónom, garáž, záhradka, Vysoké Tatry, Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | 72 m²

Bývanie s dušou, garážou a vlastnou záhradkou: Vaša oáza medzi Popradom a Tatrami! Hľadáte domo

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

179,900 € 2499 €/m²

REZERVOVANÉ: 3 IZBOVÝ BYT 70 M2, LODŽIA, ŠOLTÉSOVEJ, POPRAD

Reality Poprad

3 izbový byt | Šoltésovej | 70 m²

MLM reality Poprad Vám prináša priestranný, čiastočne rekonštruovaný 3 - izbový byt s rozumne r

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Poprad

154,990 € 2214 €/m²

BYT B7- Rezidencia Orlíky - Moderné a kvalitné bývanie.3+kk, parkovacie miesto v cene - Hôrky, Žilina

Reality Hôrky

3 izbový byt | Družstevná | 65.2 m²

Predpredaj bytov zahájený! ! Hľadáte moderný domov v pokojnej lokalite, no na dosah od mesta?

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Hôrky

211,272 € 3240 €/m²

Byt A6, blok A - Inteligentné bývanie v modernej novostavbe Orlíky, 3+kk, parkovacie miesto a rekuperácia - Hôrky, Žilina

Reality Hôrky

3 izbový byt | Družstevná | 73.75 m²

Predpredaj bytov zahájený ! ! Bývanie, kde sa mesto stretáva s prírodou: 3-izbový byt, o výmere

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Hôrky

229,282 € 3109 €/m²

REZERVOVANÉ - Rezidencia Orlíky-Hôrky – Inteligentné bývanie na dosah - Hôrky, Žilina

Reality Hôrky

3 izbový byt | Družstevná | 69.55 m²

Bývanie, ktoré má štýl: Rezidencia Orlíky-Hôrky – PREDPREDAJ SPUSTENÝ ! ! www.orlikyhorky.sk

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Hôrky

220,727 € 3174 €/m²

REZERVOVANÉ. Priestranný 2,5-izbový byt v novostavbe so zariadením

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Eduarda Wenzla | 70 m²

Ponúkame na predaj priestranný a moderne riešený 2,5 izbový byt v novostavbe, ktorý zaujme vzdu

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

R-Centrum byt č. 29

Reality Galanta

3 izbový byt | Richtárske pole | 64.36 m²

Podrobné informácie priamo od developera na stránke www.peknebyty.sk V ponuke sú exkluzívne 2-

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Galanta

187,230 € 2909 €/m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt s balkónom v centre mesta Kráľovský Chlmec.

Reality Kráľovský Chlmec

3 izbový byt | 69 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt s balkónom v centre mesta Kráľovský Chlmec. ZÁKLADNÉ ÚDAJ

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Kráľovský Chlmec

63,000 € 913 €/m²

NA PREDAJ NADŠTANDARDNÝ VEĽKÝ 3-IZB. BYT S BALKÓNOM PO MODERNEJ ČERSTVEJ REKONŠTRUKCII

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 78 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny a zariadený 3 izbový byt v Nových Zámkoch. Plocha: úžitková 7

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

145,000 € 1859 €/m²

NOVINKA ! NA PREDAJ VEĽKÝ 3 IZB. BYT - NOVOSTAVBA REZIDENCIA MDŽ ŠURANY

Reality Šurany

3 izbový byt | MDŽ | 79.18 m²

IBA U NÁS! Exkluzívne Vám ponúkame na predaj nový kompletne "na kľúč" zariadený veľký 3-izbový

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Šurany

155,300 € 1961 €/m²

Modon | 3-izbová ubytovacia jednotka s veľkým balkónom v novostavbe Nový Ružinov, Bajkalská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 96.66 m²

Rozloha: • interiér (včítane skladu) – 72,53 m² • sklad – 3,38 m² • balkón – 24,13 m² • celkov

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

322,383 € 3335 €/m²

PREDAJ - 2 izbový tehlový byt prerobený na 3 izbový byt s vlastným kúrením v Komárne

Reality Komárno

3 izbový byt | 62.5 m²

Na predaj ponúkam 2 izbový tehlový byt prerobený na 3 izbový byt v Komárne. Byt je o rozlohe: 6

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Komárno

84,900 € 1358 €/m²

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Nadčasový byt s balkónom v obľúbenom projekte Matadorka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 71.76 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj krásny, vkusne zariadený 3i byt v novostavbe na začiatku Petržal

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 16.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

299,000 € 4167 €/m²

Predané - Moldava nad Bodvou krásny 3 izbový byt

Reality Moldava nad Bodvou

3 izbový byt | Nová | 70 m²

Linkhouse real s.r.o ponúka na predaj krásny 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokal

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Moldava nad Bodvou

142,500 € 2036 €/m²

Arvin & Benet | Nadčasové bývanie s unikátnou dispozíciou na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tupého | 145.86 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj 3i byt s terasou v uzavretom rezidenčnom areáli na Tupého ulici,

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

602,000 € 4127 €/m²

REZERVOVANÉ -Ponúkame na predaj 3 izbový byt v Trenčianskych Tepliciach.

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | 75 m²

Ponúkame na predaj pekný,priestranný 3 izbový byt na sídlisku SNP v Trenčianskych Tepliciach.

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

130,000 € 1733 €/m²

Na predaj 3 izbový byt novostavba Arboria Novomestská Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Novomestská | 86 m²

Na predaj 3 izbový byt s terasou, novostavba Arboria, Novomestská, Trnava. Rozloha: 77m2 plus k

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trnava

279,000 € 3244 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1378)
Rodinné domy na predaj (23114)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30367)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie