2,5-izbový byt – flexibilný priestor, ideálny pre prácu z domu či menšiu rodinu (58 m²)

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Senecka cesta | 58.2 m²

Najuniverzálnejšia dispozícia projektu – 2,5-izbový byt – je perfektnou voľbou pre tých, ktorí

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

188,300 € 3235 €/m²

Top
Top

3-izbový byt – komfort pre rodiny, veľkorysé presvetlenie a prémiový štandard (66–69,52 m²)

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Senecka cesta | 69.51 m²

3-izbové byty v projekte púpavy Bernolák sú ideálne pre rodiny, ktoré hľadajú kvalitné bývanie

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

207,000 € 2978 €/m²

Top
Top

Predaj novostavby 3 izbového bytu s pozemkom, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Dunajská | 72.42 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s terasou a pozemkom v tichej lokalite obce Bernolákovo, len pá

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

275,000 € 3797 €/m²

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII, BERNOLÁKOVO - DRUŽSTEVNÁ ULICA

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Družstevná | 66.6 m²

Aston Waldner ponúka Vám exkluzívne na predaj 3 izbový byt s balkónom v obci Bernolákovo na Dru

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

199,000 € 2988 €/m²

člen NARKS

RADO | 4-izbový byt 92m2 + terasa 14m2 | Bernolákovo

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Šípková | 92 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj moderný 4-izbový byt v obľúbenej lokalite Bernolákovo, nachádz

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

259,900 € 2825 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bernolákovo - NOVOSTAVBA

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | 98 m²

Realitná kancelária HALO reality a Iveta Molnárová, kontakt: 0903 379 150, nehnuteľnosť s ID: S

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

298,999 € 3459 €/m²

Parkovanie pred vchodom v cene! 3-izbový slnečný byt v Bernolákove

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Dubová | 84 m²

Hľadáte bývanie, kde sa stačí len nasťahovať? Ponúkame na predaj nadštandardný, klimatizovaný

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

259,900 € 3094 €/m²

Bývanie s pocitom rodinného domu – 3-izbový byt s pozemkom a terasou, Bernolákovo (Pšeničná ulica)

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Pšeničná | 81 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája komfort bytu s výhodami rodinného domu? Vitajte na Pšeničnej ulici

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bernolákovo

259,000 € 3198 €/m²

Novostavba 3-izbového bytu - Nová Dukelská + Parking, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Dukelská | 88 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert vo výhradnom zastúpení klienta ponúka slnečný a mimoriadne p

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

259,000 € 2943 €/m²

Na predaj novostavba veľkého 3 - izbového mezanínu so záhradou a 3 x parkovaním v rodinnom dome v Bernolákove

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Narcisová | 97.9 m²

Realitná kancelária Kuchárek - real, s.r.o. ponúka na predaj 3-izbový mezanín so záhradou a

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

298,999 € 3463 €/m²

NOVÁ KOMPLET. REK., 3 – IZB. BYT, PIVNICA, BALKÓN, ul., DUKELSKÁ, BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Dukelská | 63 m²

Na fotografiách je spravená vizualizácia zariadenia. Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúk

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

215,900 € 3427 €/m²

REZERVOVANÉ | 3-izbový byt Bernolákovo na predaj | predzáhradka, 2 parkovacie miesta, novostavba, nízke náklady

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | 75.24 m²

Tento 3-izbový byt na Oravskej ulici v Bernolákove predstavuje moderné a komfortné bývanie, kto

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

249,900 € 3321 €/m²

3 izbový byt s parkovaním v uzavretom objekte- Bernolákovo

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | 54.12 m²

RK LEGACY ponúka na predsj bývanie, kde vás ráno zobúdza pokojná atmosféra, výhľad na zeleň a p

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

189,900 € 3509 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30309)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (770)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Rodinné domy na predaj (23084)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie