Na predaj 3 izbový byt novostavba Arboria Novomestská Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Novomestská | 86 m²

Na predaj 3 izbový byt s terasou, novostavba Arboria, Novomestská, Trnava. Rozloha: 77m2 plus k

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trnava

279,000 € 3244 €/m²

Predaný : 3-izbový byt – ul. Vihorlatská

Reality Snina

3 izbový byt | Vihorlatská | 69 m²

Ponúkame na predaj svetlý a prakticky riešený 3-izbový byt v žiadanej lokalite blízko centra me

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Snina

81,900 € 1187 €/m²

REZERVOVANÉ 3 izbový byt s loggiou, 75 m2 + loggia, 5.poschodie/12, Toryská ulica, Košice - Západ, Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Toryská | 72 m²

Realitná kancelária Delareal ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový byt s loggiou na Toryskej uli

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

219,000 € 3042 €/m²

Predaj 3 izbového bytu s predzáhradkou na ulici Staré Grunty v Karlovej vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 219 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Karlova Ves na ulici Staré Grunty v novostavbe (

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

429,000 € 1959 €/m²

REZERVOVANÝ Priestranný 3 izbový byt časť Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Brezová | 124.9 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj 3 izbový byt v tichej lokalite na ulici Brezová v B

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

350,000 € 2802 €/m²

3 izbový byt, ul. Bielocerkevská - sídlisko Dargovských hrdinov, Košice

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Bielocerkevská | 65.11 m²

Ponúkam Vám na predaj 3 izbový byt s loggiou v pôvodnom stave, nachádzajúci sa na ul. Bielocerk

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

175,500 € 2695 €/m²

!ZNOVA VOĽNÉ! NOVA CENA. NA PREDAJ DIZAJNOVÝ 3-IZBOVÝ BYT - NOVOSTAVBA (80 m2), S KRÁSNOU TERASOU A VLASTNÝM POZEMKOM, ZARIADENÝ, VOĽNÝ IHNEĎ, JUH - TRENČÍN

Reality Trenčín

3 izbový byt | 80 m²

TUreality ponúka na predaj novostavbu krásneho a dizajnového 3-izbového bytu (80 m2), s obytno

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

Na predaj 3 izbový byt s balkónom v novostavbe v Piešťanoch v projekte Byty Vrbina A5

Reality Piešťany

3 izbový byt | Bratislavská | 82 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt s terasou v novostavbe Byty Vrbina v kúpeľnom meste Piešťan

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Piešťany

244,974 € 2987 €/m²

REZERVOVANÉ Na predaj 3-izbový pražský byt, Ružová

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | 68 m²

REZERVOVANÉ Na predaj 3-izbový pražský byt, Ružová ulica – Západ Realitná kancelária VISUAL R

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

195,000 € 2868 €/m²

3 IZBOVÝ BYT LUČENEC - PREDAJ

Reality Lučenec

3 izbový byt | 70 m²

Reality Novohrad ponúkajú na predaj 3 izbový byt v Lučenci v širšom centre mesta. BYT: ul. J.

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lučenec

82,000 € 1171 €/m²

RODINNÉ 3i byty v projekte SEKVOJA!

Reality Nová Baňa

3 izbový byt | Pod Sekvojou | 80 m²

Máme SKOLAUDOVANÉ! Nový život, nové zážitky, nová Sekvoja v Novej Bani. Sekvoja je miesto pre

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Nová Baňa

Cena dohodou

NOMA | ZÁLUŽICKÁ- Poctivý 3-izbový BYT v zelenej časti ŠTRKOVCA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Zálužická | 73 m²

Ondrej Bugár a spoločnosť NOMA Realitné služby vám ponúkajú na predaj priestranný 3-izbový byt

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

247,800 € 3395 €/m²

3-izbový byt s nájomným potenciálom na Terase

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Považská 16 | 58 m²

Zrekonštruovaný 3-izbový byt s výborným nájomným potenciálom na Terase Považská 16, Košice – Zá

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

199,000 € 3431 €/m²

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Moderný byt na najvyššom poschodí v obľúbenom projekte Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Béžová | 117 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj výnimočný, na mieru a štýlovo zariadený 3i byt s rozľahlou teras

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

433,000 € 3701 €/m²

Moderné bývanie v tehlovom dome po kompletnej rekonštrukcii

Reality Galanta

3 izbový byt | Esterházyovcov | 85.58 m²

PREDAJ | ŠTÝLOVÝ 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII – GALANTA Ponúkame na predaj elegant

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Galanta

177,500 € 2074 €/m²

3izb. byt v centre s klimatizáciou

Reality Senec

3 izbový byt | Námestie 1. Mája | 71 m²

Popis nehnuteľnosti CASMAR REALITY – Ponúka na predaj pekný 3izb. byt v centre mesta Senec. By

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Senec

169,000 € 2380 €/m²

Na predaj 3i byt s priestranným balkónom vo výbornej lokalite

Reality Kremnica

3 izbový byt | 59.4 m²

Ponúkame útulný 3 izbový byt priamo v Kremnici pár minút od centra o rozlohe 59,40 m2 + pivnica

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Kremnica

95,000 € 1684 €/m²

Na predaj 3i byt po čiastočnej rekonštrukcií na IBV v Žiar nad Hronom s garážou, pivnicou a spoluvlastníckym podielom na pozemku

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 75 m²

TU reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 72 m² nachádzajúci sa v pokojnej

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

Cena dohodou

PRAŽSKÁ | 3- Izbový byt v novostavbe | Bytový dom B ( II. ETAPA)

Reality Prešov

3 izbový byt | Pražská | 125.7 m²

II. ETAPA projektu PRAŽSKÁ v predaji. Projekt Pražská prichádza s tým najlepším čo na trhu s r

Publikované: 15.01.2024 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Prešov

283,933 € 2333 €/m²

NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT V DUBNICI NAD VAHOM S VÝMEROU 79 M2.

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | 79 m²

Tureality ponúka na predaj 3-izbový byt v Dubnici nad Váhom na ulici Centrum II.v panelovom zat

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

Cena na vyžiadanie

Reality Pre Vás Ponúka 3 izbový byt v centre mesta Púchov na predaj

Reality Púchov

3 izbový byt | Obrancov mieru | 74 m²

REALITY PRE VÁS ponúka Na predaj - 3 izbový byt v poloprerobenom stave na 1 poschodí Zat

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Púchov

139,000 € 1878 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Palarik Residence & Retail

Reality Čadca

3 izbový byt | Palárikova | 74.51 m²

PREDAJ TROJIZBOVÉHO BYTU O ROZLOHE 74,51 M2 + Loggia(5,6 M2). Typ: Predaj Druh: 3 izbový byt S

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Čadca

Info v RK

ZNÍŽENÁ CENA!!! Slnečnice - Viladomy 3-izbový byt 110 m² s terasou | Najvyššie poschodie | Slnečnice – Viladomy Béžová

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Béžová | 84.16 m²

RT Real Estate ponúka exkluzívny 3-izbový byt s terasou snov v projekte Slnečnice – Béžová ulic

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

399,000 € 4741 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BÝVANIE V PARKU I 3-IZB. BYT - CÍFER

Reality Cífer

3 izbový byt | Potočná | 64 m²

Na predaj moderné byty v pripravovanej novostavbe bytových domoch v obci Cífer, ktorá disponuje

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Cífer

178,000 € 2781 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1377)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30367)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Rodinné domy na predaj (23115)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Upresniť hľadanie