Ponúkame 3-izbový byt v bytovom dome s dvomi bytmi, s možnosťou dokúpenia garáže a pivničných priestorov

Reality Šoporňa

3 izbový byt | Nezadaná | 91 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s celkovou výmerou 91 m², z čoho terasa tvorí 18 m

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Šoporňa

139,500 € 1533 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame 3-izbový byt v bytovom dome s dvomi bytmi, s možnosťou dokúpenia garáže a pivničných priestorov v obci Šoporňa

Reality Sereď

3 izbový byt | Námestie Slobody | 91 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s celkovou výmerou 91 m², z čoho terasa tvorí 18 m²

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Sereď

139,500 € 1533 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3 izbový byt v pôvodnom stave

Reality Detva

3 izbový byt | 76 m²

Na predaj v Detve trojizbový byt v pôvodnom stave. Byt má 76 m2, 4 loggie, plus pivnica. Na byt

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Detva

127,000 € 1671 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - 3 izbový byt, balkón, Staré sídlisko - Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 62 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite Starého sídliska v

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prievidza

98,000 € 1581 €/m²

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT S PIVNICOU | NUPPU - Magnolia 5 | Ružinov | Kolaudácia 2027

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hraničná | 77.02 m²

Hľadáte moderný byt v príjemnej lokalite s výbornou dostupnosťou? Ponúkame priestranný 3-izbový

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

372,394 € 4835 €/m²

Rezervované! Na predaj 3 izbový byt v Senici Gen. L. Svobodu

Reality Senica

3 izbový byt | 58 m²

NOVINKA! Na predaj 3 izbový byt v Senici Gen. L. Svobodu Exkluzívne so súhlasom majiteľa Vám po

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Senica

115,000 € 1983 €/m²

Na predaj 3 izbový byt Čapajevova Terasa Košice

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Čapajevova | 59 m²

Flegra Comfort Reality ponúka na predaj 3-izbový byt situovaný vo vyhľadávanej a stabilizovanej

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

194,500 € 3297 €/m²

3-izbové byty v projekte Schulzov dvor – Sučany

Reality Sučany

3 izbový byt | Stará Hradská | 65 m²

Ponúkame na predaj 3-izbové byty v jedinečnom projekte Schulzov dvor v Sučanoch. Ceny začínajú

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Byty na predaj Sučany

147,684 € 2272 €/m²

Exkluzívne 3-izbové byty v centre Martina – Rezidencia Kmeťa

Reality Martin

3 izbový byt | A. Kmeťa | 80 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája komfort, moderné technológie a prestížnu lokalitu? Predstavujeme v

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 20.10.2025
Byty na predaj Martin

253,700 € 3171 €/m²

PREDANÝ: Veľkometrážny 3 izb. byt s balkónom

Reality Nitrianske Rudno

3 izbový byt | 85.64 m²

Vo výhradnom zastúpení vlastníka Vám ponúkame na predaj veľkometrážny vkusne vybavený 3 izb. b

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Nitrianske Rudno

139,000 € 1623 €/m²

3- izbový byt , Martin - Záturčie

Reality Martin

3 izbový byt | A. Stodolu | 69 m²

3-izbový byt o výmere 69m2 v mestskej časti Martin -Záturčie. Ponúkaná nehnuteľnosť sa nachádza

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Apollo Residence - SKOLAUDOVANÉ byty v lukratívnej časti Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Chalupkova | 111 m²

Fidem Reality ponúka na predaj posledné SKOLAUDOVANÉ byty takmer vypredaného projektu v reziden

Publikované: 07.03.2023 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 5396 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Štýlový 3-izbový byt s loggiou | Košice - Nad jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Uralská 12 | 64 m²

Štýlové mestské bývanie v 3-izbovom byte V exkluzívnej a vyhľadávanej časti mesta ponúkame štý

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

207,800 € 3247 €/m²

Na predaj 3 izbový byt, Mlynská, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Mlynská | 88 m²

Mgr. Jaroslav Ičo a Diamond Reality Vám ponúkajú na predaj pekný, nadštandardne veľký, 3 izbový

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

339,000 € 3852 €/m²

Predaj veľký 3 izbový byt, Zobor, tehla, loggia, krásne výhľady

Reality Nitra

3 izbový byt | 78 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám v zastúpení majiteľa ponúka

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

| Klingerka | 3i byt | krásny výhľad | 27p.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 86 m²

Enzo Real Vám exkluzívne ponúka na predaj zariadený 3 izbový byt, nachádzajúci sa v novostavb

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,900 € 5813 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

| Klingerka | 3i byt | krásny výhľad | 27p.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súkennícka | 86 m²

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

499,900 € 5813 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3 izbový tehlový byt Dubnica nad Váhom s parkovaním a terasou

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Agátová | 68 m²

Hľadáte pekný trojizbový byt s s moderným dispozičným riešením, priestranou lódžiou, nízkymi me

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

188,000 € 2765 €/m²

REZERVOVANÉ | Na predaj | 3-izbový byt | Michalovce | 73m² | Nadštandardná rekonštrukcia

Reality Michalovce

3 izbový byt | Užhorodská | 73 m²

Sú byty, ktoré prejdete a zabudnete. A potom sú byty, kde cítite, že rekonštrukcia nebola roben

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Michalovce

172,000 € 2356 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s balkónom v pokojnej lokalite – Stará Turá

Reality Stará Turá

3 izbový byt | 68 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 68 m² a balkónom, z ktorého si mô

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stará Turá

124,000 € 1824 €/m²

Na predaj trojizbový byt v Galante

Reality Galanta

3 izbový byt | Železničiarska | 74 m²

Ponúkame Vám na predaj trojizbový byt v centre mesta Galanta časti Sever na ulici Želizničiars

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Galanta

Info v RK

Na predaj útulný trojizbový byt v obci Čechy

Reality Čechy

3 izbový byt | Nezadaná | 74 m²

Ponúkame Vám na predaj trojizbový byt v obci Čechy s dvomi Loggiami a na prvom poschodí. K

Publikované: 02.05.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Čechy

Info v RK

Na predaj rodinný dom

Reality Selice

3 izbový byt | Hviezdoslavová | 100 m²

Pripravujeme na predaj rodinný dom v obci Selice. Pre viac informácií ma môžete kontaktovať

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Selice

55,000 € 550 €/m²

Veľký 3-izbový byt za zaujímavú cenu – ideálny na bývanie aj investíciu

Reality Levice

3 izbový byt | Mochovská ul. | 84.03 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v meste Levice, nachádzajúci sa na príze

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Levice

109,000 € 1297 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8523)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30369)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Rodinné domy na predaj (23114)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie