Tehlový 3 izbový byt v Cinobani okres: Poltár

Reality Cinobaňa

3 izbový byt | 67 m²

* Exkluzívne ponúkam na predaj tehlový 2,5 izbový byt v Cinobani časť - Maša. * Byt je v osobn

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Cinobaňa

33,000 € 493 €/m²

NA PREDAJ trojizbový byt 80 m2 za 59 000 eur

Reality Cinobaňa

3 izbový byt | 80 m²

Na predaj 3 izbový byt 80 m2 za 59 000 eur. Byt má dva balkóny, aj pivnicu. Nachádza sa na 5 p.

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Cinobaňa

59,000 € 738 €/m²

Na predaj 3i byt Cinobaňa, 2x balkón

Reality Cinobaňa

3 izbový byt | Sídlisko | 75 m²

3-izbový byt v Cinobani- Bývajte vo vlastnom za cenu nájmu v garzónke! Hľadáte štartovacie bý

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Cinobaňa

54,000 € 973 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Rodinné domy na predaj (23054)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Upresniť hľadanie