NA PREDAJ NOVOSTAVBA 3-IZBOVÉHO BYTU (80 m2) S TERASOU (10 m2), SÚKROMNÝM POZEMKOM (IHRISKO) A GARÁŽOU! JUH, TRENČÍN!

Reality Trenčín

3 izbový byt | 80 m²

TUreality ponúka na predaj novostavbu krásneho a dizajnového 3-izbového bytu (80 m2), s obytnou

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

244,900 € 3061 €/m²

56M2 3I BYT HOLLÉHO UL. BÁNOVCE NAD BEBRAVOU

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 56 m²

TUreality Vám ponúka na predaj svetlý a moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt o výmere 56 m² + p

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

113,990 € 2036 €/m²

2 byty v jednom byte-usporiadaj si ho podľa seba alebo užívaj prémium bývanie 3-izbového bytu v najlepšej štvrti mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bezručova | 111 m²

Predstavte si ráno, keď sa zobudíte a slnečné lúče preplnia váš priestor. Otvoríte žalúzie a hi

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

880,000 € 7928 €/m²

3 izb byt Nad Jazerom, Meteorova, 68 m2, Rekonštrukcia, lodžia, 3/12p., zariadenie, 2x výťah, VIDEO obhliadka

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Meteorová | 68 m²

Reality 321 Vám EXKLUZÍVNE prináša ponuku predaja 3 izbového bytu. Ponúkame pekný, moderný, 3

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

199,000 € 2926 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

centrum – 3-izbový byt 114m2, Martin

Reality Martin

3 izbový byt | P. O. Hviezdoslava | 105 m²

Predstavujeme Vám priestranný a jedinečný 3-izbový byt 114 v centre mesta Martin. Nachádza na

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Martin

207,000 € 1971 €/m²

V ponuke posledné 2 a 3 izbové byty v širšom centre Senca, vo vyhľadávanej lokalite

Reality Senec

3 izbový byt | Dlhá | 98 m²

V ponuke priamo od developera: 2 izbové byty na prízemí o rozlohe 38m2 / záhradky 20m2 a 39m2

Publikované: 14.05.2014 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Senec

Cena dohodou

SENEC - v ponuke 2 a 3 izbové byty - so záhradkami, alebo s balkónmi

Reality Senec

3 izbový byt | Dlhá | 89 m²

V ponuke na predaj čoskoro skolaudované byty, s možnosťou rezervácie, 2 a 3 izbové. So záhra

Publikované: 31.10.2018 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Senec

Cena dohodou

ASSENZIO – PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT 68m2 – ŠEVČENKOVA – PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ševčenkova | 65 m²

Realitná kancelária Assenzio ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou na Ševčenkovej

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,900 € 3845 €/m²

ASSENZIO– PREDAJ VELKOMETRÁŽNY 3 IZBOVÝ BYT 85m2 – VRANOVSKA –PETRŽLA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Vranovská | 85.21 m²

Realitná kancelária Assenzio Exkluzívne ponúka na predaj veľký 3-izbový byt s možnosťou prerob

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

265,000 € 3110 €/m²

ASSENZIO | PREDAJ | 3 izbový byt s veľkou loggiou – Banšelova, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Banšelova | 68 m²

Assenzio Property ponúka na predaj príjemný a svetlý 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávan

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

229,900 € 3381 €/m²

REZERVOVANÉ I Priestranný slnečný trojizbový byt Na Hlinách

Reality Trnava

3 izbový byt | Nezadaná | 79 m²

Príjemná, kľudná a ľahko dostupná lokalita v Trnave - Na Hlinách, udržiavaný pekný vchod, bytov

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Trnava

210,000 € 2658 €/m²

NA PREDAJ: 3-izbový apartmán, MATADORKA, Bratislava - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Závodu Matador | 68 m²

NA PREDAJ – 3-izbový aparmán | skvelá lokalita & výborná investícia. Ponúkame na predaj modern

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

308,000 € 4529 €/m²

Na predaj 3.izbový byt v najkrajšej časti Ružinova.68m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 68 m²

TUreality ponúkajú na predaj: Na predaj v najkrajšej časti Ružinova 3.izbový byt v tehlovom 3 p

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

282,990 € 4162 €/m²

Vzdušné bývanie s 3m stropmi! Slnečný 3-izbový byt s vlastným parkovaním a balkónom, Bernolákovo, 69,38 m²

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | 69.38 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný a kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom v ži

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

241,000 € 3474 €/m²

REZERVOVANÝ 3 izb. byt po kompletnej rekonštrukcii na Ul. Wurmova v Košiciach- Sídlisko KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | 64 m²

REZERVOVANÝ Realitná kancelária PrimeReal & Finance ponúka na predaj priestranný a svetlý 3-izb

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

228,000 € 3563 €/m²

BV REAL Na predaj 3 izbový byt Prievidza FM2429

Reality Prievidza

3 izbový byt | Rad L. N. Tolstého | 70.54 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj 3 izb

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prievidza

119,000 € 1687 €/m²

Žite v srdci diania: Štýlový 3i byt s obrovskou terasou, AC a garážou v projekte Jarabinky - BA Mlynské Nivy, 74,25m²

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 74.25 m²

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

397,000 € 5347 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÝ luxusný 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Brezovej pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

3 izbový byt | 64 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt o výmere 64,5 m², nachádzajúci sa na

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Brezová pod Bradlom

110,000 € 1719 €/m²

Dizajnový architektonický 3-izbový byt s panoramatickou terasou v prestížnom projekte EUROTERRACE, Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Vysokoškolákov | 146.21 m²

EXKLUZÍVNE | Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt v prestížnom rezidenčnom projekte EUROTE

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Žilina

399,999 € 2736 €/m²

Predaj 3 izbového bytu s veľkým potenciálom Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Bieloruská | 67 m²

Ponúkame na predaj byt nachádzajúci sa na ulici Bieloruská, na 5. poschodí zo 6 v bytovom dome

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

204,000 € 3045 €/m²

Priestranný 3 izbový byt so záhradou aj na hyponájom - Košúty Luxury

Reality Košúty

3 izbový byt | Luxury | 96 m²

Predáme 3 izbový byt v novostavbe Moderna v obci Košúty, okr. Galanta. Nachádza sa na prízemí

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košúty

175,000 € 1823 €/m²

3 izbový byt s priestrannou záhradou

Reality Košúty

3 izbový byt | Luxury | 76 m²

Na predaj: Útulný 3-izbový byt s priestrannou záhradou - Vaša oáza pokoja! Hľadáte ideálne mies

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košúty

175,000 € 2303 €/m²

REZERVOVANÉ - 3-izbový byt s balkónom – centrum Rimavskej Soboty

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | Malohontská | 66 m²

3-izbový byt s výmerou 66 m², nachádzajúci sa na Malohontskej ulici, priamo v centre Rimavskej

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

Cena dohodou

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT NA SNP – BALKÓN, PIVNICA A KOMFORTNÉ BÝVANIE

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

Nastal pre Vás čas nájsť si vlastné bývanie alebo rozšíriť svoje portfólio investícií? Nech už

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

145,000 € 2071 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23114)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie