3-izbový byt Žiar nad Hronom časť Pod Vršky

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 73 m²

SLOVREAL ponúka na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Žiar nad Hronom

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

126,500 € 1733 €/m²

3-izbový byt s balkónom | komorný projekt iba 13 bytov | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vavrínová | 59.31 m²

Hľadáte pokojné bývanie v Ružinove so súkromím a všetkým na dosah? Na Vavrínovej ulici v obľúb

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,000 € 4873 €/m²

NA PREDAJ PEKNÝ A ZREKONŠTRUOVANÝ 3-IZBOVÝ BYT NA ULICI VÝSTAVBY, KOŠICE - ZÁPAD.

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Výstavby | 60 m²

Ponúkame na predaj moderne a kvalitne zrekonštruovaný 3-izbový byt na ulici Výstavby, vo vyhľad

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

245,000 € 4083 €/m²

AZ. Terasový trojizbový byt v projekte SKYBOX Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 72 m²

AZ. Realitná kancelária Vám exkluzívne prináša do ponuky moderný terasový trojizbový byt v obľú

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

360,000 € 5000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, 3 izb. byt v novostavbe PANORÁMA, 5 min. od AUPARKU

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Borievkova | 86 m²

KORIJKOV & AGENTS vám exkluzívne ponúka na predaj 3izbový byt na Borievkovej ulici v novostavbe

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

349,900 € 4069 €/m²

Na predaj 3izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v meste Nitra, 79m2

Reality Nitra

3 izbový byt | 79 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii. Nachádza sa na obľúbenom

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nitra

196,000 € 2481 €/m²

3-IZB. BYT – TOPOĽČANY, JUH

Reality Topoľčany

3 izbový byt | J. Alexyho | 77 m²

Ponúkame na predaj vkusne prerobený 3-izbový byt na sídlisku Juh na ulici J. Alexyho. Byt má kr

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Topoľčany

155,000 € 2013 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Byt v Novostavbe - priestranný 3 izb. byt 78 m2, v stave HOLOBYT

Reality Michalovce

3 izbový byt | 78 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka: - lukratívny moderný byt v Novostavbe - byt je k dispozícii ihneď, v

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Michalovce

189,900 € 2435 €/m²

Predaj 3 izb. bytu s balkónom v NZ

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Novomestská | 64 m²

EXKLUZÍVNE – 3-izbový byt s 2 balkónmi v TOP lokalite pri stanici v Nových Zámkoch . Hľadáte

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

118,000 € 1844 €/m²

Na predaj 3 izbový, zrekonštruovaný byt v Komárne, ulica Damjanichova

Reality Komárno

3 izbový byt | Damjanichova | 72.83 m²

Realitná kancelária REALITYFREE ponúka exkluzívne na predaj moderne zrekonštruovaný 3-izbový by

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

127,880 € 1756 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVOSTAVBA 3 IZBOVÝ BYT S GARÁŽOU V OBCI DUBODIEL

Reality Dubodiel

3 izbový byt | 70 m²

TUreality ponúka na predaj štýlový a priestranný 3-izbový byt v obci Dubodiel o výmere 70 m², s

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dubodiel

161,500 € 2307 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v Petržalke na Topoľčianskej ulici.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Topoľčianska | 86 m²

Tento svetlý a nadštandardne priestranný byt s loggiou o výmere až 86 m² patrí medzi väčšie byt

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

269,900 € 3138 €/m²

Predaj | Energeticky úsporný 3i byt s 2 parkovacími státiami, záhradou a veľkou terasou, iba 10 min od R7, Baka, okr. DS | Gofar | Exkluzívne

Reality Baka

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

Realitná kancelária Gofar ponúka exkluzívne na predaj moderný, energeticky úsporný 3-izbový byt

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Baka

149,000 € 2129 €/m²

Reality Baka

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Baka

149,000 € 2129 €/m²

REZERVOVANÝ! Predaj | Energeticky úsporný 3i byt +2xparking, záhradou a veľkou terasou, iba 10 min od R7, Baka, okr. DS | Gofar | Exkluzívne

Reality Baka

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

REZERVOVANÝ! Realitná kancelária Gofar ponúka exkluzívne na predaj moderný, energeticky úsporný

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Baka

149,000 € 2129 €/m²

REZERVOVANÉ! | 3- izbový byt | Beluša | 72m² | klimatizácia a vlastné kúrenie

Reality Beluša

3 izbový byt | Ľ. Štúra | 72 m²

Byt, ktorý dáva zmysel – priestor, lokalita aj okamžité bývanie bez kompromisov Ponúkame na pr

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Beluša

165,000 € 2292 €/m²

Na predaj | 3- izbový byt | Rezidencia Dulov | 100 m² | Byt s veľkosťou domu s terasou

Reality Lednické Rovne

3 izbový byt | Námestie Slobody | 100 m²

Túžite po pohodlnom bývaní v novom, modernom byte? Ponúkame Vám komfortné bývanie v pokojnom p

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Lednické Rovne

159,000 € 1590 €/m²

Na predaj | 3- izbový byt | Rezidencia Dulov | 102m ² | Byt s veľkosťou domu a vlastnou záhradou

Reality Dulov

3 izbový byt | Nezadaná | 102 m²

Víta Vás Rezidencia Dulov! Nájdite rovnováhu medzi pokojným bývaním na dedine a pohodlím bývani

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Dulov

169,000 € 1657 €/m²

Ponúkame NA PREDAJ 3 izbový byt v Kolárove - REZERVOVANÉ !

Reality Kolárovo

3 izbový byt | Brnenské námestie | 75 m²

Realitná kancelária FINREAL exkluzívne ponúka NA PREDAJ 3 izbový byt - pôvodný stav o rozlohe 7

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Kolárovo

79,900 € 1065 €/m²

Rezervovaná

Reality Prievidza

3 izbový byt | F. Madvu | 80 m²

Hľadáte priestranné bývanie s potenciálom pretvoriť si ho presne podľa svojich snov? Realitná k

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Prievidza

115,000 € 1438 €/m²

Pokojné bývanie s vlastnou záhradkou: 3-izbový byt v Ludaniciach.

Reality Ludanice

3 izbový byt | 75 m²

Realitná kancelária TOREA ponúka na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, situovaný

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Ludanice

125,000 € 1667 €/m²

Nadštandardný 3-izbový byt (88 m²) s 2x loggiou a balkónom – Tulská, Vlčince

Reality Žilina

3 izbový byt | 88 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný a vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt s úžitkovou plocho

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

219,000 € 2489 €/m²

3 izbový byt so samostatnou garážou v Zwirn 3

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košická | 83.98 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 3 izbový byt s výbornou dispozíciou a balkónom do vnútroblok

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Veľký 3-izbový byt

Reality Snina

3 izbový byt | Študentská | 77 m²

🏠 Ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 77 m², nachádzajúci sa na 1. poschodí byt

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Snina

56,000 € 727 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1375)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23116)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30371)
Upresniť hľadanie