Na predaj 3 izb.byt + LOGGIA + PIVNICA + KLIMA

Reality Levice

3 izbový byt | Nezadaná | 61.37 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 3 izbový byt vo výmere 61,37 m2 s loggiou

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Levice

119,900 € 1954 €/m²

Príjemný 3-izbový byt s loggiou v obľúbenej lokalite – Čadca, Kýčerka

Reality Čadca

3 izbový byt | 66 m²

Hľadáte bývanie v pokojnej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou „pod oknami“? Ponúkam

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Čadca

125,000 € 1894 €/m²

"REZERVOVANÝ" Na predaj 3 izbový byt Terasa, Humenská ul.

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | 65 m²

🏡 "REZERVOVANÝ" 3-izbový byt, Košice – Terasa | 64,6 m² | výborná lokalita Spoločnosť Diamond

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

180,000 € 2769 €/m²

Predaj luxusné byty na Štúrovej ulici v Brezne

Reality Brezno

3 izbový byt | Štúrova | 123.28 m²

Predaj luxusné byty na Štúrovej ulici v Brezne Ponúkame Vám na predaj exkluzívne mezonetové b

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Brezno

289,500 € 2348 €/m²

Predaj luxusné byty na Štúrovej ulici v Brezne

Reality Brezno

3 izbový byt | Štúrova | 123.38 m²

Predaj luxusné byty na Štúrovej ulici v Brezne Ponúkame Vám na predaj exkluzívne mezo

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 27.03.2025
Byty na predaj Brezno

289,500 € 2346 €/m²

REZERVOVANÉ✨ Moderné bývanie s potenciálom v obľúbenej lokalite Trnavy.

Reality Trnava

3 izbový byt | Vladimíra Clementisa | 76 m²

!!REZERVOVANÉ!! Realitná kancelária CASMAR vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a slneč

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Trnava

189,000 € 2487 €/m²

REZERVOVANÉ PRIESTRANNÝ 3-IZB. BYT, 77M2, SKVELÁ LOKALITA ZÁTVOR

Reality Trnava

3 izbový byt | Spojná | 77 m²

Ak nechcete robiť priestorové kompromisy pri hľadaní bývania, nekupujte 2-izbové byty tváriace

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.04.2026
Byty na predaj Trnava

219,900 € 2856 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3-izbový penthouse s veľkolepými terasami a neskutočným výhľadom na panorámu mesta

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré Grunty | 164 m²

V prestížnej časti Bratislavy – Staré Grunty – vznikol moderný projekt s iba 10 bytmi. Štyri z

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

444,900 € 2713 €/m²

Predaj zaujímavého bytu s loggiou priamo oproti Kuchajdy a nákupného centra VIVO

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vajnorská | 77.4 m²

V zastúpení majiteľov ponúkame na predaj 2 a pol -izbový byt na Vajnorskej ul. v Bratislave, v

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

287,900 € 3720 €/m²

3i Byt | Slatinské Lazy

Reality Slatinské Lazy

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

LDreality, s. r. o. Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s veľkou pivnicou, nachádzajúc

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Slatinské Lazy

76,900 € 1099 €/m²

Predaj 3-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii – Bulvár (Hliny IV)

Reality Žilina

3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²

Ponúkam na predaj 3-izbový byt o výmere 77 m² (68 m² + balkón + 2 lodžie) priamo na Bulvári – H

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

264,900 € 3896 €/m²

Predaj 3 izbový byt, balkón, Chrenová, kompl.rekonštrukcia

Reality Nitra

3 izbový byt | Dlhá | 62 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA. Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o Vám ponúka na predaj krásny, čers

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Nitra

195,990 € 3161 €/m²

PREDAJ| Priestranný 3i mezonet s terasou aj loggiou v novostavbe na Tomášikovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Tomášikova | 123.87 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 3izbový priestranný mezonet v novostavbe na Tomášikovej ulici

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

538,600 € 4348 €/m²

PREDAJ| 3i mezonet s priestrannou terasou a výhľadom na Chrám sv. Rastislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Tomášikova | 101.73 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj jedinečný 3izbový mezonet s priestrannou terasou a výhľadom n

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

532,000 € 5230 €/m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Ľ. Štúra | 82.43 m²

RK TRINITY Vám predstavuje a ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom v Nových Zámk

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

138,000 € 1674 €/m²

REZERVOVANÉ - 3 IZBOVÝ BYT - KYSUCKÁ - TERASA - ZÁPAD

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Kysucká | 54 m²

Na predaj Vám exkluzívne ponúkam menší 3-izbový byt Pražského typu na Kysuckej ulici kolmo orie

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Košice-Západ

189,000 € 3500 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

GODDESS PROPERTY - exkluzívne - PREDAJ 3 izbový byt 71 m2 s LOGGIOU a pivnicou - moderný - NOBELOVA ulica - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nobelova | 68.29 m²

GODDESS PROPERTY – EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3 izbový byt s podlahovou plochou 71,76 m2 na 5. poscho

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

285,000 € 4173 €/m²

Moderné, 3-izb. mezonety v radových domoch, Dojč

Reality Dojč

3 izbový byt | Nezadaná | 77 m²

Novostavby mezonetov v radových domoch v Dojči s rýchlym prístupom na hlavný ťah Senica – Kúty

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Dojč

159,900 € 2077 €/m²

REZERVOVANÉ! LUNA REALITY PREDAJ priestranného, zariadeného 3 - izbového bytu s parkovacím státím

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nová Rožňavská | 89 m²

LUNA REALITY Máme pre Vás v ponuke na predaj priestranný, zariadený 3- izbový byt v staršej nov

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

272,000 € 3056 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3- izbový byt, sídlisko Železníky, Užhorodská ul. Košice-Juh

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Užhorodská | 68 m²

Hľadáte nové bývanie, ktoré ponúka okamžitý komfort, no zároveň aj priestor pre Vašu vlastnú kr

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

196,000 € 2882 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Jedinečný 3-izbový byt v kvalitnej novšej stavbe bytového domu.

Reality Dolný Kubín

3 izbový byt | Ľudovíta Štúra | 78 m²

Ponúkame na predaj štýlovo prerobený 3-izbový byt v novšom bytovom dome na ulici Ľ. Štúra v obľ

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

174,000 € 2231 €/m²

Lev Reality - Rezervovaný: PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT - KOMFORT, KTORÝ SI MÔŽETE DOVOLIŤ

Reality Kozárovce

3 izbový byt | Hlavná | 90 m²

Byt, ktorý spája priestor, praktickosť a ekonomiku bývania. Ideálny balans medzi cenou a hodnot

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Kozárovce

102,000 € 1133 €/m²

Rezervované - Štýlový a moderný 3 - izbový byt bez kompromisov v top lokalite na Brezovci

Reality Dolný Kubín

3 izbový byt | Odbojárov | 73 m²

Hľadáte bývanie, ktoré má štýl, kvalitu a skvelú polohu? Práve ste ho našli. Ponúkame na preda

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

194,000 € 2658 €/m²

3 izbový byt v historickom centre, Košice - Alžbetina ul.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Alžbetina | 114 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v historickom centre mesta Koši

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

489,000 € 4289 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30371)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Reality v Martine (743)
Rodinné domy na predaj (23116)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Upresniť hľadanie